چهار شنبه، 30 بهمن 98 ساعت 07:11 ق.ظ

- سیاسی

تاریخ 1393-10-16 21:28:46
محمد محتاطی رئیس گروه مشاوران جوان فرمانداری محمودآباد

برگزاری دومین جلسه شورای اداری جوانان محمودآباد در هفته آتی

مازنیوز:محمد محتاطی رئیس گروه مشاوران جوان فرمانداری محمودآبادتوسعه اجتماعی هر جامعه ای نیازمند همراهی و مشارکت اعضای جامعه می باشد و جوانان به عنوان جمعیت پویا و اثر گذار جامعه باید همواره کانون توجهات مدیران و مسئولان قرار گیرند......
برگزاری دومین جلسه شورای اداری جوانان محمودآباد در هفته آتی

محمد محتاطی رئیس گروه مشاوران جوان فرمانداری محمودآباد از برگزاری دومین جلسه شورای اداری جوانان این شهرستان گفت این جلسه به ریاست فرماندار شهرستان محمودآباد و  با حضور دکتر فیاضی نماینده  مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی و حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و جوانان شاغل در ادارات شهرستان ساعت 10 صبح در ساختمان شماره 2 فرمانداری برگزار میگردد.
محتاطی برگزاری جلسات شورای اداری جوانان را فرصت مغتنمی برای تربیت نسل آینده مدیران شهرستان عنوان کرد و گفت: این جلسات طی چهار سال گذشته به همت حوزه مشاوران جوان این فرمانداری و با حضور جوانترین کارمندان ادارات و سازمانها و دانشگاههای شهرستان تشکیل میگردد و قالب جلسات نیز با الهام از شورای اداری مدیران برگزار میگردد.
رئیس گروه مشاوران جوان فرمانداری محمودآباد بستر سازی برای مشارکت اجتماعی و نقش دهی به جوانان را از مهمترین برنامه های حوزه مشاوران جوان شهرستان عنوان کرد و افزود : توسعه اجتماعی هر جامعه ای نیازمند همراهی و مشارکت اعضای جامعه می باشد و جوانان به عنوان جمعیت پویا و اثر گذار جامعه باید همواره کانون توجهات مدیران و مسئولان قرار گیرند.
وی بهره مندی از ظرفیتها و پتانسیل جوانان در حوزه های گونان را نیازمند برنامه ریزی و تشکیل کارگروهای متعدد دانست و گفت: در جلسات شورای اداری جوانان شهرستان محمودآباد بررسی موضوعات حوزه اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و سیاسی مرتبط با حوزه جوانان با تشکیل کارگروه های متعدد و با عضویت جوانان فعال در این حوزه  تصمیم گیری و اقدام میگردد.
محتاطی خاطر نشان شد : همواره در دیدارهای مردمی شهروندان با فرماندار محترم شهرستان بخش اعظمی از درخواست های ارائه شده از سوی جوانان موضوع اشتغال و اخذ تسهیلات بانکی جهت راه اندازی کسب و کار و ازدواج و تهیه مسکن می باشد که با پیگیرهای فرماندارمحمودآباد اقدامات خوبی صورت گرفته است که در ماههای آتی آثار آن نمایان خواهد شد.
مشاور فرماندار محمودآباد در امور جوانان  باور و اعتماد مدیران به نسل جوان جامعه در واگذاری مسئولیتهای اجتماعی و مدیریتی را مهمترین هدیه به جوانان عنوان کرد و افزود: در بطن این مسئولیتهاست که شخصیت جوان شکل گرفته و جوان هم برای اثبات توانمندیهای خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.
وی در خاتمه از عموم جوانان علاقمند به همکاری با حوزه مشاوران جوان فرمانداری دعوت کرد و گفت: این حوزه در قالب کمیتهای متعدد فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی آماده دریافت طرحها و برنامه های پیشنهادی جوانان می باشد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات