Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
رپرتاژگیری مسئولان استان برای نشریه خاص! - مازنیوز
آدینه، 29 تیر 97 ساعت 05:04 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 22:10:40 1395/08/05
حسین علیزاده فعال رسانه ای :

رپرتاژگیری مسئولان استان برای نشریه خاص!

مازنیوز :برخی از مسئولین استان بدون در نظر گرفتن شان و جایگاه خود به دنبال رپرتاژ و آگهی گرفتن برای برخی نشریات خاص هستند.
رپرتاژگیری مسئولان استان برای نشریه خاص!

 

 

مازنیوز :رفتار خجالت آور برخی از مدیران و مسئولان استان در حمایت تبعیض آمیز و غیر عادلانه از برخی رسانه نماها باعث نگرانی هایی در عرصه اجتماعی شده است تا جایی که با خبر شدیم یک مقام مهم استانی با برقراری تماس با بعضی از شرکت ها و نهادها برای تعدادی از نشریات آگهی و رپرتاژ تهیه می کند!!!

در حالی که یکی از شعارهای محوری در انتخابات یازدهم پاسخگو بودن دولت به مطالبات افکار عمومی بوده است امری که باعث استقبال از دولت تدبیر و امید در اوج تردیدها و ناامیدیها شده است اما با روی کار آمدن دولت یازدهم و انتصاب مدیران و مسئولان، موضوع پاسخگوئی به افکار عمومی و رسانه ها به بوته فراموشی سپرده شد بطوری که مسئولان با یارگیری از رسانه ها و تحریم نانوشته  قلم بدستان منتقد صرفاً جهت حفظ موقعیت خود تلاش می کنند.

 در حالی که مردم با انواع مشکلات اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی روبرو هستند و بحران بیکاری، اعتیاد و طلاق بعنوان آسیب های جدی عرصه اجتماعی، جامعه را کلافه کرده است و در برخی استانها بویژه مازندران تا مرز هشدار نیز پیش رفته است!!!

فرافکنی و عدم پذیرش مسئولیت آن از سوی مدیران استان و همراهی برخی از رسانه ها با سکوت خبری خود باعث نگرانی مردم شده است !!

در حالی که رسالت اصلی و مهم رسانه ها بازتاب و انعکاس مشکلات و مطالبات مردم است اما برخی از مدیران فکر می کنند با یارگیری از رسانه ها و بستن زبان منتقدین و همراه سازی قلم ها با  خود می توانند بر افکار عمومی جامعه مسلط شده و ناکارآمدی ها ، ضعف ها و سوء مدیریت های خود را بپوشانند!!! در حالی که اصحاب قلم های شرافتمندانه و اصیل هرگز در بازی های سیاسی و جناحی قرار نمی گیرند بلکه با پذیرش تحریم های هدایت شده مسئولین و تحمل تبعیض های ناجوانمردانه، در انعکاس واقعیتها و بیان ضعف عملکردها و پیگیری مطالبات بحق مردم تلاش دو چندان می کنند.

متاسفانه در این آشفته بازار رسانه ای، عده ای از قلم به مزدها و رسانه های بی رسالت با وارونه نمائی حقایق و همزبانی با برخی از مدیران نالایق، توجیه ناکارآمدی ها و مسکوت گذاشتن واقعیتهای جامعه بدنبال کسب منافع فردی و مواهب اقتصادی و سیاسی هستند !!! که این امر ضربه بزرگی به اعتماد بین رسانه ها و مردم وارد می سازد!

در این راستا شنیده ها حکایت دارد برخی از مسئولین استان بدون در نظر گرفتن شان و جایگاه خود به دنبال رپرتاژ و آگهی گرفتن برای برخی نشریات خاص هستند و متاسفانه تا کنون با اعطای امتیازات و پروژه های اقتصادی توانستند تعدادی از روزنامه های استان را با خود همراه سازند!!  

ضمن ابراز تاسف شدید از این رفتار غیر حرفه ای برخی همکاران رسانه ای و اعلام نگرانی از یارگیری فرصت طلبانه برخی از مدیران اجرائی، بنا داریم با همکاری تعدادی از فعالان دلسوز عرصه رسانه در رابطه با این مسائل ضمن اطلاع رسانی به افشای پشت پرده این جریانات در آینده نزدیک بپردازیم .

حسین علیزاده فعال رسانه ای 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات