Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
هواخوری بهاری پشت درهای بسته!! - مازنیوز
شنبه، 02 تیر 97 ساعت 06:04 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 14:57:37 1396/01/22
نقدی بر سفر تبلیغاتی رئیس جمهور به مازندران؛

هواخوری بهاری پشت درهای بسته!!

مازنیوز :کشاورز مازنی سال سختی را سپری کرد و حمایت نشد، صنعتگر مازنی کارخانه اش را تعطیل دید و حمایتی نشد، کارگر مازنی بیکار شد و کمکی ندید و درنهایت برای فارغ التحصیل شمالی خبری ازکار نشد
هواخوری بهاری پشت درهای بسته!!

به گزارش مازنیوز در روزهایی که شاهد سفرهای پایانی دولت یازدهم به استان های کشور هستیم، این قطار اینبار در ایستگاه مازندران توقف کرده است. ایستگاهی توسعه نیافته و همچنان دردمند. استانی با قابلیت های فراوان اما مغفول، با مردمانی پرتلاش اما نگران.

کشاورز مازنی سال سختی را سپری کرد و حمایت نشد، صنعتگر مازنی کارخانه اش را تعطیل دید و حمایتی نشد، کارگر مازنی بیکار شد و کمکی ندید و درنهایت برای فارغ التحصیل شمالی خبری ازکار نشد.
در روزهایی که استقبال چندانی از سفرهای تبلیغاتی رئیس جمهور نگردید، خبرنگاران هم دعوت نشدند تا افتتاح چندین باره پروژه ها به چشم نیاید و نقاط ضعف دولتمردان بیشتر نمایان نگردد.
خبرنگاران مازنی که سفرهای رئیس جمهورهای مختلف را پوشش داده اند اینبار نیز نامحرم شناخته شدند و این هوا خوری بی موقع بهاری در سکوت کامل خبری برگزار شد.
خبرنگاران که همیشه دغدغه شان پیگیری مطالبات مردم بوده، این بار دعوت نشدند تا استقبال کمرنگ مردم همانند سفر اول رئیس جمهور به مازندران به چشم نیاید و ضعف ها همچنان پنهان بماند.
از زوایا این سفر عجولانه پیداست که تنها گشت و گذار بهاری ست و گویا قرار نیست به ضعف ها و مشکلات مازندران توانمند پرداخته شود. گویا قرار است معضلات همچنان باقی بماند و مسوولین با آمارهای کذایی دلشان را خوش کنند.
نامحرم دانستن خبرنگاران، نامحرم دانستن مردم است و اگر این سفر برای مردم است، برخلاف سفرهای دیگر جای خبرنگاران خالی ست. جای نمایندگان مردم در رسانه ها... جای چشمان بیدار جامعه...
آقای رئیس جمهور! حضوری که نتوانستیم تنگناهای سرزمین مان را به عرض برسانیم اما بدانید مازندران توسعه نیافته نیازمند ایجاد زیرساخت های گردشگری، توسعه کشاورزی و صنایع تبدیلی، ایجاد منطقه آزاد تجاری، توسعه خطوط ریلی، توجه به محیط زیست، پروژه های بزرگ عمرانی و درنهایت مدیران کارآمد ست.

روزنامه قدس _ حسین احمدی

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات