Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
به کسانی که اهلیت ندارند اجازه ثبت‌نام داده نشود - مازنیوز
دو شنبه، 07 خرداد 97 ساعت 02:03 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 16:54:26 1396/01/25
امام جمعه بابل در واکنش به ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری :

به کسانی که اهلیت ندارند اجازه ثبت‌نام داده نشود

مازنیوز :جوانی که برای بازیگری وارد شده است و ریاست جمهوری به اندازه یک عکس و فیلم  برای او ارزش دارد نباید به آنها مجال بدهیم که شهوات آنها تامین شود، یقینا این مبذل‌ترین صحنه است که هم بر انتخابات اثر گذاشته، از شانیت این جایگاه در نظام اسلامی کاسته و قدرت این قوه را کم و در نگاه افراد دیگر ذلیل نشان می‌دهد.
به کسانی که اهلیت ندارند اجازه ثبت‌نام داده نشود

به گزارش مازنیوز حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نماز جمعه بابل با اشاره به جایگاه برخی از فرائض مانند نماز جمعه و حج، اظهار کرد: عده‌ای به بهانه‌های مختلف، به مناسک معنوی حج حمله می‌کنند و چرایی حضور در مناسک حج را زیر سوال می‌برند در حالی که حج یکی از جلوه‌های بزرگ اسلام بوده و این حمله‌ها ناشی از برداشت‌های جاهلانه است.

وی شکوه اسلام را در نمازجمعه، حج و جهاد برشمرد و افزود: دشمن در صدد زیر سول بردن این سه رکن اسلام است.

 امام جمعه بابل با بیان اینکه معنوی‌ترین صحنه در جامعه امروز اعتکاف است، تصریح کرد: اعتکاف و حضور در زمره‌ رویش‌هایی است که در انقلاب به‌وجود آمد.

روحانی خاطرنشان کرد: یکی از نهادهایی که نسبت به آن غفلت شد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که در 21 فروردین با فرمان امام راحل شکل گرفت و خدمات بزرگی را با ساخت منازل برای افراد نیازمند فراهم کرد.

این مسوول یادآور شد: بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است که خدمات و آمار بالایی از ساخت مسکن برای محرومان ارائه داد.

 وی ادامه داد: باید بنیاد مسکن از مردم و خیران برای ساخت منازل محرومان درخواست کمک کند که حتما در این راه مردم نیز حمایت می‌کنند.

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی و مسئله تولید و اشتغال مورد توجه و تاکید مقام معظم رهبری است، اضافه کرد: مبادا فعالیت انتخاباتی سبب  شود که به اجرایی کردن فرمان رهبر معظم انقلاب غفلت شود و نباید اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی به بعد از انتخابات حواله شود.

روحانی افزود: ورود کالاهای خارجی به کشور در حالی که همان کالا در کشور تولید می‌شود حرام است و نباید به قاچاق‌چیان کالا اجازه توزیع آن را در مغازه‌ها بدهند.

 وی با اشاره به اینکه در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، مبتذل‌ترین صحنه در حوزه ثبت‌نام ریاست جمهوری دیده شد، اظهار کرد: از صدا و سیما برای پوشش اخبار ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری گلایه دارم.

امام جمعه بابل خاطرنشان کرد: جوانی که برای بازیگری وارد شده است و ریاست جمهوری به اندازه یک عکس و فیلم  برای او ارزش دارد نباید به آنها مجال بدهیم که شهوات آنها تامین شود، یقینا این مبذل‌ترین صحنه است که هم بر انتخابات اثر گذاشته، از شانیت این جایگاه در نظام اسلامی کاسته و قدرت این قوه را کم و در نگاه افراد دیگر ذلیل نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: با وجودی که در سال‌های گذشته تجربه کردیم اما به این امر توجهی نشده و قانون اصلاح نشد، لذا مجلس شورای اسلامی اکنون قانون انتخابات را در فضای گرم انتخابات اصلاح کند تا با اصلاح قانون به افراد اجازه بازی گرفتن نظام اسلامی ندهیم که بر این اساس با این ورودی بیش از 500 نفر ثبت‌نام کنند که هم هزینه نظام را بیشتر کنند و هم به شورای نگهبان با این بهانه حمله شود.

روحانی با اشاره به اینکه این صحنه‌ها سبب می‌شود اتحادیه اروپا و نهادهایی که در کمین هستند به طعنه علیه ما برخیزند، تصریح کرد: به کسانی که اهلیت ندارند اجازه ثبت‌نام داده نشود./فارس 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات