Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
قول۱۰۰ روزه پیشکش آیا مهلت ۴ ساله برای رونق اقتصادی کشور کافی نبود - مازنیوز
یک شنبه، 02 اردیبهشت 97 ساعت 03:02 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 18:16:56 1396/01/25
کنایه امام‌جمعه بابلکنار:

قول۱۰۰ روزه پیشکش آیا مهلت ۴ ساله برای رونق اقتصادی کشور کافی نبود

مازنیوز :من وعده 100 روزه برای حل مشکل اقتصادی ندادم من سوال می‌کنیم که قول 100 روزه پیشکش، آیا مهلت 4ساله هم برای رونق اقتصادی کافی نبود؟
قول۱۰۰ روزه پیشکش آیا مهلت ۴ ساله برای رونق اقتصادی کشور کافی نبود
 

به گزارش مازنیوز ، حجت‌الاسلام عباس بابائیان در خطبه‌های امروز نمازجمعه بابلکنار با اشاره به ثبت‌نام برخی از افراد برای انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: مسئولان باید توجه داشته باشند که وعده‌های دورغ  به مردم ندهند که باعث خشم، غضب خدا و مردم خواهد شود.

وی افزود: دولت انقلابی، دولتی شجاعی است که ترسی از تهدیدات دشمن نداشته و در برابر گزافه گویی‌های دشمن منفعل نمی‌شود.

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد : دولت انقلابی برای برخورداری مادی از برخی از مواهب نباید حاضر به معامله با دشمن و دست‌کشیدن از آرمان‌های انقلاب و مردم شود.

این مقام مسئول با انتقاد تند از حضور برخی اشخاص برای خودنمایی در ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری گفت: از مجلس شوارای اسلامی تقاضا داریم با وضع قوانین جدید جلوی حضور افراد معلوم‌الحال، مجانین، پرونده‌داران، ورشکستگان سیاسی و بی‌سوادها که جایگاه ریاست‌جمهوری را خدشه‌دار می‌کنند بگیرد.

حجت‌الاسلام بابائیان با اشاره به ورود برخی از چهره‌های سیاسی در این انتخابات افزود: برخی بعلت قدرت‌طلبی، انحراف اذهان عمومی از نامزد اصلح، تسلیم در برابر جریان انحرافی و انشقاق بین دوستداران به نظام علی‌رغم وعده عدم ورود در انتخابات شرکت کردند که این مسئله موجب تشدد و تقرقه در جامعه خواهد شد.

امام جمعه بابلکنار تاکید کرد: آمریکا هرچند وقت یک‌بار ملت ما را تحریم جدید می‌کند آن‌وقت برخی آن‌را باران رحمت می‌دانند که ناخوشایند است.

وی افزود: این تحریم‌ها درحالی است که ابر این برجام بی ‌خاصیت فقط در حال باریدن در سرزمین خیالی آن‌هاست نه مردم.

خطیب‌جمعه بابلکنار در پایان با اشاره به صحبت های اخیر رییس جمهور گفت: آقای رئیس‌جمهور محترم می‌گویند من وعده ۱۰۰ روزه برای حل مشکل اقتصادی ندادم من سوال می‌کنیم که قول ۱۰۰ روزه پیشکش، آیا مهلت ۴ساله هم برای رونق اقتصادی کافی نبود؟

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات