Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
در این مرکز 50 معلول ذهنی و جسمی به صورت شبانه روزی نگهداری می شود - مازنیوز
یک شنبه، 02 اردیبهشت 97 ساعت 03:02 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 11:51:59 1396/01/26
قریشی مدیر عامل مرکز معلولین شفیع زاده بابل:

در این مرکز 50 معلول ذهنی و جسمی به صورت شبانه روزی نگهداری می شود

مازنیوز :برای اینکه خیرین بتوانند نگاه خیرخواهانه خود را برای تکمیل ساختمان این مرکز داشته باشند 20 اردیبهشت ماه سال جاری جشن گلریزان در مرکز معلولین شفیع زاده بابل برگزار می شود که امیدواریم خیرین نسبت به این مرکز مساعدت کنند. 
در این مرکز 50 معلول ذهنی و جسمی به صورت شبانه روزی نگهداری می شود

به گزارش رفیعی خبرنگار مازنیوز از بابل سید مجید قریشی مدیر عامل مرکز معلولین شفیع زاده امیرکلا درنشست باخبرنگاران رسانه درشهرستان بابل که در مرکز: معلولین شفیع زاده امیرکلا برگزارگردید اظهار کرد: مرکز معلولان شفیع‌زاده امیرکلا تحت نظارت سازمان بهزیستی، در سال 1389 بازسازی شد و در دی همان سال با پذیرش 20 معلول دختر بالای 14 سال به صورت شبانه‌روزی فعالیت خود را آغاز کرد، و این مرکز همزمان 200 معلول را که در منازلشان نگهداری می‌شوند مورد حمایت قرار داد.

وی افزود: در بدو فعالیت مرکز، از امکانات کمی برخوردار بودیم همین امر خدمات دهی به معلولان را دشوار کرد خوشبختانه با حمایت خیرین بزرگوار به ویژه حاج رضا شفیع‌زاده، این مرکز به یکی از مراکز درجه 1 استان مازندران تبدیل شد.

این مسئول گفت : در این مرکز 50 معلول ذهنی و جسمی به صورت شبانه روزی نگهداری می شود و با افتتاح ساختمان جدید 60 معلول دیگری که هم اکنون در نوبت پذیرش قرار دارند به این مرکز اضافه می شوند.

وی افزود: هزینه نگهداری هر معلول در یک ماه حدود 20 میلیون ریال می باشد که از این میزان پنج میلیون و 600 هزار ریال آن از سوی بهزیستی و بقیه از سوی مشارکت های مردمی پرداخت می شود.

این مسئول تصریح کرد: علاوه بر 50 معلول ذهنی که از سراسر استان مازندران در این مرکز نگهداری می شوند، 400 معلول دیگر نیز در منازل خود از خدمات مرکز معلولان شفیع زاده بابل بهره مند می شوند.

مدیر عامل مرکز معلولین شفیع زاده بابل نیز همچنین درادامه خاطرنشان کرد:ساختمان پنج طبقه ای که برای نگهداری معلولین این مرکز در حال احداث می باشد برای تکمیل و تجهیز آن نیازمند حمایت های ویژه خیرین می باشیم.

قریشی بیان داشت: این ساختمان با 600 متر مربع بنا تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون شش میلیارد ریال هزینه شده است و برای تکمیل و تجهیز کامل آن به سه میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

او اضافه کرد: این ساختمان در چهار طبقه با 540مترمربع بنا ساخته می‌شود و تمام هزینه 5 میلیارد ریالی ساختمان توسط این خیرین بزرگوار تأمین می‌شود.

قریشی از خیرین بزرگوار شهر امیرکلا به ویژه خانواده شفیع‌زاده قدردانی کرد و یادآور شد: حاج رضا شفیع‌زاده خیر نیک‌اندیش مازندران و بابل به اتفاق همسر مکرمه‌شان وبعضی ازخیرین هزینه ساخت ساختمان جدید مرکز را به عهده گرفتند.
وی افزود: خوشبختانه خیرین بزرگوار شهرهای بابل و امیرکلا توجه ویژه‌ای به معلولان دارند.

این مسئول گفت: خوشبختانه مردم و خیرین شهرستان بابل وامیرکلا در کارهای خیر پیشرو هستند و امیدواریم آنان در ساخت مراکز نگهداری از معلولین بیشتر کمک کنند تا خدمات دهی به معلولین بیشتر شود.

قریشی با تقدیر از خیرین بزرگ وخانواده مرحوم محمدصادق شفیع‌زاده یادآور شد: مرکز معلولین مرحوم محمدصادق شفیع‌زاده در استان نمونه است و به همین خاطر خدمات‌دهی به معلولین باید بیشتر شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای اینکه خیرین بتوانند نگاه خیرخواهانه خود را برای تکمیل ساختمان این مرکز داشته باشند 20 اردیبهشت ماه سال جاری جشن گلریزان در مرکز معلولین شفیع زاده بابل برگزار می شود که امیدواریم خیرین نسبت به این مرکز مساعدت کنند.

قریشی درادامه تصریح کرد: خوشبختانه مرکز معلولین شفیع زاده امیرکلا که یکی از مراکز نمونه کشوری است مدرک ایزو بین المللی دارد با همین منظر تمام تجهیزات این مرکز باید مدرن و پیشرفته و بروز دنیا باشد این قول را می دهیم ساختمان جدید هم با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا مجهز شود تا معلولین عزیزمان از بهترین امکانات روز دنیا برخوردار شوند.

خاطرنشان میگردد: قریشی پس از پایان مصاحبه به همراه خبرنگاران رسانه ازساختمان طرح توسعه مرکز معلولین شفیع‌زاده امیرکلا به اتفاق خبرنگاران رسانه شهرستان بابل از قسمت‌های مختلف مرکز معلولین شفیع‌زاده امیرکلا دیدن و با معلولین مرکز گفتگو بعمل آوردند وهمچنین از نزدیک با نحوه خدمات دهی به معلولین آشنا شد ند و از مسئولین مرکز به ویژه حاج مجید قریشی مدیرعامل پرتلاش مرکزمعلولین شفیع‌زاده امیرکلا به خاطر ارائه خدمات مطلوب به معلولین تشکر بعمل آوردند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات