Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
آمریکاى جنایتکار براى نابودى جمهورى اسلامى ایران به هر حیله ‏اى دست مى‏زند - مازنیوز
دو شنبه، 07 خرداد 97 ساعت 09:03 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 12:23:31 1396/03/07
حجت‌الاسلام دکتر تقی پورامام جمعه بخش گتاب :

آمریکاى جنایتکار براى نابودى جمهورى اسلامى ایران به هر حیله ‏اى دست مى‏زند

مازنیوز :ما تا آخر عمر، علیه دولت آمریکا مبارزه مى‏کنیم و تا آن‏را به جایش ننشانیم و دستش را از منطقه کوتاه نکنیم و به تمام مبارزان راه آزادى کمک نکنیم ، از پاى نمى‏نشینیم. 
آمریکاى جنایتکار براى نابودى جمهورى اسلامى ایران به هر حیله ‏اى دست مى‏زند

به گزارش مازنیوز به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، حجت الاسلام  دکتر حسین تقی پور امام جمعه محترم بخش گتاب ، خطبه ی دوم نماز عبادی سیاسی جمعه ی مورخ 5 خرداد 1396 را با سفارش به رعایت تقوای الهی آغاز نمودند.

وی اظهار داشت : ترامپ نیز با اغتنام فرصت و مهیا دیدن بسترهای کسب درآمد از سیاست ایران‏هراسی، با وجود این‏که یک‏سوم وعده‏ های انتخاباتی خود را تنها در پرتو یک قرارداد درشت ۴۸۰ میلیارد دلاری با سعودی‏ها تأمین‏ شده می‏بیند، با تند کردن آتش ایران‏هراسی، جمهوری اسلامی ایران را مسؤول بی‏ثباتی در منطقه دانست. ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی‏اش گفته بود عربستان مانند گاوی است که باید طلا و دلار آن‏را دوشید و سپس آن‏را ذبح کرد.

خطیب جمعه های گتاب به سخنان حضرت امام خمینی‏(ره) اشاره کردند و افزودند : بیدار باشید که آمریکا براى نابودى شما هر روز نقشه مى‏ کشد

ابرقدرتها؛ منشأ گرفتاریهاى مسلمین‏

گرفتاریهاى مسلمین همه از این‏ قدرتهاى بزرگ و تلقین‏ کردن آن‏ها به نوکرهاى خودشان در منطقه‏ ها است این ننگ براى مسلمین نیست که یک کشورى که سرانش دشمن اسلام و دشمن بشریت شمرده مى‏شود، از آن طرف دنیا دستش را دراز کند با یک میلیارد جمعیت مسلمان، مقدرات کشورهاى اسلامى را او تعیین کند؟

منافع آمریکا در منطقه مسلمین!!

آمریکا مى‏ گوید که ما در منطقه منافع داریم! چرا باید او در منطقه ما منافع داشته باشد؟ و یکى سؤال نکند این‏را که ای آمریکا شما چکاره هستید که آمدید مى‏خواهید مقدرات این منطقه را درست کنید؟ شما چکاره‏اید؟ شما چرا آمدید؟

خط‏ مشى آمریکا در منطقه‏

آمریکا نمى‏خواهد که منطقه آرام باشد؛ آمریکا هرجا بتواند، خودش دخالت مى‏کند، هرجا نتواند ایادیش را مى‏فرستد که لااقل نفاق بیندازند بین مردم.

ضدیت آمریکا با ایران‏

امروز ما فقط به ‏خاطر ضدیت با آمریکا از هر سو مورد توطئه قرار گرفته‏ ایم و آمریکاى جنایتکار براى نابودى جمهورى اسلامى ایران به هر حیله ‏اى دست مى‏زند. ما تا آخر عمر، علیه دولت آمریکا مبارزه مى‏کنیم و تا آن‏را به جایش ننشانیم و دستش را از منطقه کوتاه نکنیم و به تمام مبارزان راه آزادى کمک نکنیم ، از پاى نمى‏نشینیم. براى ما شرق تجاوزگر و غرب جنایتکار فرقى نمى‏کند. ما مى‏جنگیم و چون حق پیروز است پیروزیم. سلطه آمریکا تمام بدبختیهاى ملل مستضعف را به‏دنبال دارد و تجاوز شرق متجاوز روى تاریخ را سیاه نموده است. ملت عزیز ایران! بیدار باشید که سالیان دراز مبارزه در پیش دارید، ابرقدرتها براى نابودى شما هر روز نقشه مى‏کشند، ولى «انَّ کَیْدَ الشَّیْطانِ کانَ ضَعیفاً.»

خط‏ مشى ایران نسبت به دولتهاى منطقه‏

ملت و دولت ایران، در حالى‏که از بسیارى از دولتهاى منطقه مخالفت هاى بیجا دیده است، هرگز نمى‏خواهد از اخوت اسلامى چشم‏پوشى نموده و به اعمال قدرت دست زند

هشدار به کشورهاى منطقه‏

این‏جانب به شما دولتهاى منطقه هشدار مى‏دهم که با مشورت با عقلا و تفکر در آینده خود، بدون توجه به وعده‏هاى آمریکا و دوستانش که مى‏خواهند شما را گرفتار کنند خود را از این مهلکه کنار گیرید و مطمئن باشید که دولتى چون دولت ایران که متعهد به اسلام است و از فرامین الهى تخطى نمى‏کند، اگر دست برادرى او را فشار دهید، هرگز ضرر نمى‏بینید و چه بهتر که دولت هاى منطقه، تمام نیروى خود را براى محو اسرائیل از جغرافیا تجهیز کنند.

عربستان سعودى!

به دولت ها و حکومت هاى منطقه، خصوصاً به عربستان و کویت مى‏گویم که همه شما در ماجراجویی ها و جنایاتى که آمریکا مى‏آفریند، شریک جرم خواهید بود. خودتان و کشور و مردم اسلامى را در برابر آمریکا این‏قدر ذلیل و ناتوان نکنید. اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید

صدام؛ عبرتى براى شما

آن روزى که شما گرفتار بشوید، آمریکا به دردتان نمى‏خورد؛ همان‏طورى که امروز صدام، آمریکا به دردش نمى‏خورد. آن‏ها حاضر نیستند که سربازهاى خودشان را به کشتن بدهند براى خاطر صدام و براى خاطر دیگران. سایر حکومت‏هاى منطقه بیدار بشوند و گرفتارى صدام براى آن‏ها عبرت باشد.

باید دولت هاى منطقه بدانند که در وقت گرفتارى آنان، آمریکا و هیچ قدرت دیگر، پشتیبانى از آنان نخواهند کرد. خداوند تبارک و تعالى مى‏فرماید: «وَ لا تَرکَنُوا الى الَّذینَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّکُمُ النّارُ.»

ایشان در پایان خطبه دوم به سند ذلت‌بار 2030اشاره کردند و گفتند:

فَبَشِّرْ عِبادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولئِکَ الَّذینَ هَداهُمُ اللَّهُ وَ أُولئِکَ هُمْ أُولُوا الْأَلْبابِزمر ( 17/18 ) پس مژده ده بندگان مرا آنهایی که سخنان را گوش فرا می دهند و از بهترین آنها پیروی می کنند ، آنها هستند که خدا هدایتشان کرده و آنها هستند که صاحبان خرد نابند. 
ایشان گفتند:
1- دستگاه‌های مسئول همچون شورای عالی انقلاب فرهنگی، مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضایی، به نحو شایسته و بازدارنده به موضوع ورود نکردند!

 

2- دولتمردان طبق معمول با انکار و پنهان کاری، حاضر نیستند در‌باره سند 2030 درباره آن سرسوزنی روشنگری کنند و با منتقدان گفت‌وگو کنند

3- رئیس‌جمهور همچنان از در انکار و ادعای شرط گذاری و ... وارد می‌شود و حاضر به توقف اجرای این طرح خیانت بار نیست!

حال این طرح از کجا آمد!؟
1- حدود سه سال قبل یونسکو "سازمان علمی- آموزشی سازمان ملل متحد" در مراسمی که 90 وزیر آموزش و پرورش از سراسر دنیا از جمله ایران در آن حضور داشتند، سند «چارچوب اقدام آموزشی کشورها» موسوم به« سند 2030» را برای سال‌های 2015 تا 2030 میلادی تصویب و به کشورهای حاضر ارائه می‌کند
2- آذرماه 1395 شمسی، این سند با حضور وزرای آموزش و پرورش، علوم تحقیقات و فناوری و معاون امور زنان ریاست جمهوری طی مراسمی رو‌نمایی شده و به‌عنوان سند 14 سال آینده جمهوری اسلامی، معرفی و ابلاغ می‌گردد
3- این اقدام غیر قانونی در حالی صورت می‌پذیرد که به موجب دو اصل قانون اساسی، قبول هر معاهده بین‌المللی یا اجرای آن در کشور نیازمند تصویب مجلس شورای اسلامی است و هیچ راه ‌گریزی از این تکلیف مندرج در قانون اساسی وجود ندارد
4- همچنین اقدام عجیب و پنهانی دولت یازدهم در حالی صورت پذیرفت که 5 سال قبل، «سند ملی و بنیادین آموزش و پرورش» به عنوان «سند بالادستی نظام» تصویب و برای اجرا ابلاغ شده بود .اما دولت هیچ اقدامی در جهت اجرایی شدن آن سند بعمل نیاورد
5- چه کسی طراحی کرد!؟
سند 2030یونسکو در اصل همان طرحی است که سال‌ها قبل پنتاگون با بهره‌گیری از صدها کارشناس با ملیت‌های مختلف، برای بسط و توسعه فرهنگ آمریکایی در سراسر جهان،  آن را طراحی و به اوباما ارائه نمود. در سال 2011میلادی، اوباما این سند را تایید و مناسب برای اجرا در سراسر جهان دانست. 4 سال بعد یعنی در سال 2015، میشل اوباما همسر باراک اوباما رئیس‌جمهور وقت آمریکا با حضور در کنفرانس نوآوری در آموزش که در دوحه قطر برگزار می‌شد، از این سند بعنوان «سندی جهانی» رونمایی کرد. پس از این رونمایی، سند موسوم به 2030 در همان سال در مقر اروپایی یونسکو واقع در پاریس به تصویب رسید. ردگیری این فاصله از پنتاگون تا کاخ‌ سفید و از کاخ سفید تا یونسکو، به خوبی نشان دهنده عقبه طرح و نیات طراحان آن است.
6- 2030چه هدفی را دنبال می‌کند؟
ایشان مهم‌ترین هدف پنهان شده در این سند، تغییر الگوی آموزش کشورها بر اساس طراحی آمریکا است که گامی بلند در جهت سیطره این کشور بر همه فرهنگ‌های جهان است!
گام های اجرای کامل این طرح
گام اول آموزش و پرورش باید از دست نظام خارج شود.

واگذاری همه مدارس دولتی در دستور کار قرار گرفت! بهانه این کار، کمبود بودجه عنوان می‌شد

در حالی که در سال‌های جنگ و در اوج کمبود‌های کشور، بیش از 20 میلیون دانش‌آموز در مدارس مشغول تحصیل بودند و مانند امروز مدارس غیرانتفاعی هم وجود نداشت، اما اکنون با چندین برابر شدن بودجه آموزش ‌و پرورش و وجود هزاران مدرسه غیر انتفاعی،کمتر از 11 میلیون دانش‌آموز در مدارس ما مشغول به تحصیل هستند! آیا می‌توان پذیرفت که هم بودجه چند برابر شده باشد، هم دانش‌آموزان تقریبا به نصف رسیده باشند و هم مشکلات بودجه‌ای ما را به سمت خصوصی‌سازی سوق بدهد!؟
دکتر روحانی در سخنانی صریحا اعلام کرد: "آموزش و پرورش از حالت دولتی بود ن محض، به تدریج و قدم به قدم باید خارج شود"

آثار مخرب گام نخست
با خصوصی شدن مدارس، عملا و به تدریج، دخالت دولت در سیاست گذاری و امور اجرایی مدارس به حداقل خواهد رسید و دیری نخواهد پائید که همه چیز مدارس از دست دولت خارج خواهد شد. بنابر‌این تغییر دولت‌ها هیچ تاثیری در اجرای برنامه‌هایی که در مدارس اجرا می‌شود نخواهد داشت 
گام دوم   نیروی انسانی
اما همزمان اتفاق دیگری افتاد که ماهیت هماهنگی‌های پشت پرده را بیش از پیش آشکار کرد. قائم‌مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل از نماینده یونسکو درخواست می‌کند برای هماهنگی بیشتر با ایران  زمینه تربیت ایرانیان در یونسکو سپس بازگشت آنان به ایران را فراهم کند! این یعنی « آموزش مدیران و معلمان ایرانی برای اجرای مو‌به‌موی سند 2030» 
چرا دولت اصرار دارد این سند را بصورت ضربتی و محرمانه در کشور اجرا کند و چه نمی خواهد ببیند بر سر سامانه آموزشی بومی ایران با سابقه‌ای طولانی خواهد آمد؟
حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و از منتقدان این طرح در این‌باره پاسخ می‌دهد: «این سند در حضور روسای جمهور طرح شده و تعهد گرفته‌اند که در همه کشورها اجرا شود. در ظاهر گفته‌اند داوطلبانه ولی در عمل، مکانیزم‌های رسمی و لازم الاجرای فراوانی برای آن طراحی کرده‌اند. آنها همه را متعهد می‌کنند که تا سال 2030 همه طرح پیاده شود. این طرح حامل نگاهی است که صریحا می‌گوید هر نوع تربیت دینی و الهی(حتی مسیحی) در مدارس خلاف حقوق کودک و حقوق‌ بشر است! اما آموزش جنسی و پورنو، تحت عنوان حفظ بهداشت، جزء حقوق کودک است، حتی کودکی که بلوغ جسمی و جنسی پیدا نکرده است! یعنی از فردا در مدارس ما، همجنس‌بازها، مشرکین و ... می توانند بیایند و آزادانه تبلیغ کنند و کلاس داشته باشند و معلم ما هم حق ندارد بگوید اسلام چنین می‌گوید و چنان می‌گوید .

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات