Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
لزوم معرفی جاذبه‌های بابلسر برای جذب گردشگران - مازنیوز
آدینه، 29 تیر 97 ساعت 05:04 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 14:13:24 1396/03/11
فرماندار بابلسر تأکید کرد

لزوم معرفی جاذبه‌های بابلسر برای جذب گردشگران

مازنیوز :درتوسعه صنعت گردشگری در این شهرستان می‌توان با شناساندن و معرفی جاذبه‌های گردشگری بابلسر زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی را فراهم کرد.
لزوم معرفی جاذبه‌های بابلسر برای جذب گردشگران
 

به گزارش مازنیوز ،سیدعلی اسد در جلسه کارگروه گردشگری این شهرستان اظهار کرد: اهمیت دادن به صنعت گردشگری و رونق بخشیدن به آن می‌تواند به عنوان موتور محرک چرخه اقتصادی در سطح شهرستان باشد.

وی با بیان اینکه رونق گردشگری موجب درآمدزایی و سرمایه‌گذاری می‌شود، افزود: توجه به صنعت گردشگری استان می‌تواند نقش خوبی در اقتصاد و ایجاد اشتغال پایدار ایفا کند.

فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه یکی از ضرورت‌های توسعه، بحث آموزش است و باید در سطوح مختلف جامعه مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: در بحث آموزش، صنوفی که بیشتر با گردشگر و مسافر ارتباط دارند در اولویت نخست قرار گیرند.

این مسؤول تصریح کرد: در توسعه صنعت گردشگری در شهرستان بابلسر می‌توان با شناساندن و معرفی جاذبه‌های گردشگری این شهرستان زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی را فراهم کرد.

اسد با بیان اینکه شهرستان بابلسر شهرستانی توریستی، گردشگرپذیر و نگین شهرهای مازندران است، گفت:  با فراهم کردن زیرساخت و حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی سبب رونق اقتصاد شهرستان شویم./فارس 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات