Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
افزایش دما در مازندران به مرز هشدار رسید ! - مازنیوز
آدینه، 29 تیر 97 ساعت 05:04 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 07:41:51 1396/04/12
با صدور اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران مازندران ؛

افزایش دما در مازندران به مرز هشدار رسید !

مازنیوز :به کلیه دستگاه‌های اجرایی مرتبط و نیروهای امدادی و خدماتی توصیه می‌شود ضمن آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات امدادی، آمادگی لازم جهت هرگونه عملیات امداد و نجات و خدمات رسانی همچون گذشته، داشته باشند.
افزایش دما در مازندران به مرز هشدار رسید !
به گزارش مازنیوز ، در اطلاعیه مدیریت بحران استانداری مازندران آمده است: بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، از روز دوشنبه تا روز پنجشنبه به دلیل استقرار سامانه کم فشار و شکل گیری جریانات گرم، شاهد افزایش دما در اکثر نقاط استان خواهیم بود بطوریکه دمای بیشینه در برخی شهرهای مرکزی و شرقی استان تا حدود ۳۷ درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

مدیریت بحران استان با توجه به افزایش قابل ملاحظه دما و کاهش رطوبت هوا در طی این مدت، به کلیه هم استانی‌های عزیز و مسافرین توصیه کرد در صورت مشاهده هرگونه دود و موارد مشکوک به آتش سوزی، بلافاصله موارد را به نزدیک‌ترین مراکز خدماتی و امدادی اطلاع دهند، از روشن کردن آتش در کنار مزارع و جنگل‌ها جداً خودداری کرده و یا قبل از ترک محل از خاموش نمودن کامل آتش اطمینان حاصل کنند.

همچنین مسافرین و رانندگان، هنگام عبور از حاشیه مراتع، مزارع و جنگل‌ها از انداختن ته سیگار روشن به خارج از ماشین جداً خودداری کنند و به منظور جلوگیری از بروز تلفات در واحدهای مرغداری و دامداری، دستگاه‌های خنک کننده مه پاش، آماده بکارگیری باشند.

با توجه به افزایش دما و بالطبع افزایش مصرف آب و برق، به کلیه هم استانی‌های عزیز توصیه می‌گردد نسبت به مدیریت و مصرف بهینه انرژی دقت و توجه لازم را مبذول نموده تا با قطع آب و برق مواجه نشوند.

به کلیه دستگاه‌های اجرایی مرتبط و نیروهای امدادی و خدماتی توصیه می‌شود ضمن آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات امدادی، آمادگی لازم جهت هرگونه عملیات امداد و نجات و خدمات رسانی همچون گذشته، داشته باشند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات