Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
آقای مدیرعامل بندر! برخورد گزینشی با رسانه‌ها سودی ندارد - مازنیوز
آدینه، 29 تیر 97 ساعت 05:04 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 09:35:09 1396/04/22

آقای مدیرعامل بندر! برخورد گزینشی با رسانه‌ها سودی ندارد

مازنیوز :پیشنهاد می‌شود که مدیران و مشاوران رسانه‌ای بندر امیرآباد برای فعالیت و پویایی این بندر از رسانه‌ها واهمه‌ای نداشته و تاب حقایق و انتقاد را داشته باشند.
آقای مدیرعامل بندر! برخورد گزینشی با رسانه‌ها سودی ندارد
 

به گزارش مازنیوز به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، رسانه‌ها بهترین ظرفیت برای بیان قابلیت‌ها و گاهی نارسایی‌ها در حوزه‌های مختلف هستند که بسیاری از مدیران به این ظرفیت چندان توجه نکرده و سعی در نادیده‌انگاری آن دارند.

28 دی ماه 95 مدیرعامل بندر امیرآباد در نشست خبری با حضور تعدادی از رسانه‌های استان برخی از برنامه‌های دهه فجر و نیز ظرفیت‌های این بندر را تشریح کرد و از کاهش میزان صادرات کالا از این بندر صحبت به میان آورد.

عدم استفاده مناسب از ظرفیت بندر امیرآباد توسط مدیران استان و سرمایه‌گذاران کالاها و خدمات، یکی از دغدغه‌های مدیرعامل بندرامیر آباد در این نشست خبری بود که خبرگزاری فارس به خوبی این موضوع را پوشش داد.

در این خبر «کاهش میزان صادرات از بندرامیرآباد» تیتر شده بود که ظاهراً به مذاق آقای مدیرعامل خوش نیامد و سیاست کم‌لطفی از سوی این مدیر نسبت به خبرگزاری فارس و چند رسانه دیگر اتخاذ شد تا جایی که آنها در نشست بعدی خود در دعوت از رسانه‌ها به‌صورت گزینشی برخورد کردند.

پیشنهاد می‌شود که مدیران و مشاوران رسانه‌ای بندر امیرآباد برای فعالیت و پویایی این بندر از رسانه‌ها واهمه‌ای نداشته و تاب حقایق و انتقاد را داشته باشند.

بندر امیرآباد یک ظرفیت اقتصادی مناسب است که از آن استفاده نمی‌شود، اینکه مدیران استانی از این ظرفیت استفاده نمی‎کنند حقیقتی است که باید بیشتر و بیشتر درباره آن نوشت که چرا از این ظرفیت ملی و بین‌المللی برای توسعه صادرات و یا حتی واردات کالا به خوبی استفاده نمی‌شود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات