Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
راهپیمایی گسترده حجاب و عفاف بانوان بابلی برگزار شد - مازنیوز
آدینه، 29 تیر 97 ساعت 05:04 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 11:05:10 1396/04/22

راهپیمایی گسترده حجاب و عفاف بانوان بابلی برگزار شد

اختصاصی مازنیوز :راهپیمایی عظیم حجاب و عفاف همزمان با سایر نقاط کشور با حضور حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه،حجت‌الاسلام ناصری نماینده ادوار، مسولان و اقشار مختلف مردم در شهرستان بابل برگزار شد. 
راهپیمایی گسترده حجاب و عفاف بانوان بابلی برگزار شد

 

به گزارش  مهدی رفیعی خبرنگار مازنیوز از بابل ، هرساله در 21 تیرماه و در سالروز قیام مسجد گوهرشاد در راستای کشف حجاب رضاخانی، مراسم راهپیمایی حجاب و عفاف همزمان با سایر نقاط کشور دربابل نیز برگزار می‌شود.

امسال نیز این مراسم با حضور گسترده بانوان بابلی از میدان هلال احمر آغاز و به سمت پیاده راه آیت‌الله سعیدی ادامه داشت.

بانوان بابلی در این راهپیمایی شعارهایی در دعوت به حجاب سر می‌دادند و پلاکاردهایی در دفاع از حجاب و نقش آن در صیانت از ارزش زنان در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمنان در دست داشتند.

در حاشیه این مراسم حجت‌الاسلام ناصری نماینده ادوار و عضو فعلی شورای راهبردی تنقیح قوانین مجلس در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت :حجاب یک مقوله معنوی و قرآنی وبر اساس آموزه های دینی ما،در راستای سلامت جامعه، تحکیم خانواده و صلابت و شخصیت زنان ماست.

وی ادامه داد :دشمنان ما با اهداف شوم سیاسی، قصد استفاده ابزاری به خیال خام خودشان از زنان و دختران ما دارند.

آمریکایی ها گفتند :ما چادر از سر زنان و دختران ایرانی میکشیم و از این طریق انقلابشان را از بین میبریم.

سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در واتیکان خاطرنشان کرد :نتانیاهوی جنایتکار ملعون در کنگره آمریکا گفت :ما از طریق امواج ماهواره نسل جوان ایرانی را فاسد کرده و بدست اینها انقلابشان را شکست میدهیم.

حاج آقا ناصری افزود :ما تجربه تلخ جنگ صلیبی را داریم که با شکستن فضای رزمی، غیرت ملی و دینی آمدند و آن فاجعه را ببار آوردند و مسلمانان را قتل عام کردند.

وی تاکید کرد :دشمن در صدد تکرار آن تجربه تلخ غمبار است و دختران، زنان و فرزندان ما باید بشدت مراقب باشند و ضمن اینکه با حجاب شخصیت، زیبایی، کرامت وگوهر وجودیشان در صدف صیانت بخش حجاب حفظ میکنند مانع تبلور و تحقق اهداف شوم دشمنان باشند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات