Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
مرگ 34 درصد از عابر پیاده در چهار ماهه امسال در شب - مازنیوز
آدینه، 04 خرداد 97 ساعت 03:03 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 13:37:26 1396/05/25

مرگ 34 درصد از عابر پیاده در چهار ماهه امسال در شب

مازنیوز :مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت: در چهار ماه نخست امسال، تعداد 21 نفر (34 درصد) از عابرین پیاده که در تصادفات رانندگی کشته شدند در شب اتفاق افتاد که پس از آن 61 درصد در روز و 5 درصد هنگام طلوع یا غروب آفتاب بود..
مرگ 34 درصد از عابر پیاده در چهار ماهه امسال در شب

 

به گزارش مازنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان مازندران، دکتر علی عباسی با اشاره به اینکه 28درصد(61 نفر ) کل تلفات حوادث رانندگی چهار ماه امسال عابرین پیاده هستند ، افزود : از این تعداد 43 نفر مرد و مابقی زن هستند.
بیشترین و کمترین شهر
وی در خصوص بالاترین آمار متوفیات عابرین ناشی از تصادفات رانندگی در استان گفت: شهرستان‌های بابل با 10 ، ساری ، قائمشهر و بابلسر هر کدام با 6 مورد بیشترین تعداد کشته شدگان را درچهار ماه امسال به خود اختصاص داده اند. نکا و گلوگاه شهرستان هایی هستند که در چهار ماه امسال گزارش فوتی عابرین در آن به ثبت نرسید.
مدیر کل پزشکی قانونی استان با اشاره به محل فوت تعداد 61 نفر از کشته شدگان عابرین پیاده گفت: 32 نفر در مسیرهای درون شهری ، 29 نفر در محور درون شهری جان خود را از دست داده اند
شکستگیهای متعدد بیشترین علت فوت عابرین
عضو شورای قضایی استان با اشاره به اینکه 57 درصد از علت فوت عابرین را شکستگیهای متعدد و بعد از آن ضربه به سر با 41 درصد و خونریزی با 2 درصد در رتبه های بعدی قرار دارند اظهار داشت: بیشترین گروه سنی عابرانی که در حوادث رانندگی کشته می شوند، افراد بالای 61 سال با 37 درصد و کمترین سنین 10 به پایین با 5 درصد قرار دارند.
این مقام اجرایی استان در پایان با ابراز خرسندی از کاهش 10 درصدی کشته شدگان عابرین پیاده در حوادث رانندگی گفت:سیر نزولی فوتی های ناشی از حوادث رانندگی این نوید را می دهد که استفاده عابرین پیاده از پل های هوایی ،رعایت قانون توسط رانندگان و تلاش بیشتر ادارات مرتبط از جمله راه و شهرسازی، پلیس راه، راهنمایی و رانندگی و ... شاهد کاهش هر چه بیشتر حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن باشیم

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات