Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
اگردر سیستم قضایی کشور مجرم هم به اندازه شاکی اذیت و آزار میشد الان ظلم و ستم در کشور ریشه کن شده بود !!! - مازنیوز
آدینه، 04 خرداد 97 ساعت 03:03 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 17:25:37 1396/05/27
امام جمعه بابلکنار :

اگردر سیستم قضایی کشور مجرم هم به اندازه شاکی اذیت و آزار میشد الان ظلم و ستم در کشور ریشه کن شده بود !!!

مازنیوز :مدافعان حرم مظلوم تر از شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند، زیرا هم باید زخم زبان افراد واداده، وابسته و مزدوران بیگانه و هم گلوله و هم خنجر داعشی ها راتحمل کنند. 
اگردر سیستم قضایی کشور مجرم هم به اندازه شاکی اذیت و آزار میشد الان ظلم و ستم در کشور ریشه کن شده بود !!!

به گزارش مازنیوز حجت‌الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار در خطبه‌های نمازعبادی، سیاسی جمعه امروز اظهار کرد :پرداختن به مشکلات مردم، تعامل گسترده با دنیا و صلابت در برابر سلطه طلبان، جهت گیری دولت دوازدهم در چهار سال آینده باشد.

وی گفت :نبودن استقلال، هویت ملی را، افتخارات ملی را، سابقه تاریخی را، منافع مادی را، هویت فرهنگی را، زبان یک ملت را از آنان می گیرد و سلطه اجانب را بر کشور فراهم می کند که مشروطیت، حکومت رضا خان، حادثه شهریور ۱۳۲۰ و کودتای ۲۸مرداد نمونه ای از آنها است.
* نظام حکومتی که متکی به مردم باشد، نظامی که در آن رهبر، رئیس جمهور، مجلس، قوه قضائیه وصل به مردم و مورد علاقه و پشتیبانی آنها باشد نه امریکا، نه متحدانش و نه هیچ قدرتی قادر نیست این نظام و حکومت را متلاشی و متزلزل کند.

این مقام مسئول افزود :ارتقای توانمندی های دفاعی و قدرت بازدارندگی به منظور دفاع از حاکمیت تمامیت ارضی، منافع و امنیت ملی و مقابله مؤثر با تهدیدهای خارجی و ایجاد توازن منطقه ای، نقشه راه حرکت صنعت دفاعی کشور باید باشد.
خطیب جمعه های بابلکنار خاطر نشان کرد :طرح اقدام متقابل نمایندگان مجلس برای مقابله با تحریم های جدید امریکا مثل تصویب ۲۰ دقیقه ای برجام جامع، قاطع و کافی نیست، بلکه پاسخ زیاده خواهی امریکاییها باید صریح، محکم، قاطع، انقلابی، دندان شکن و در شأن ملت ایران باشد.
وی تصریح کرد :مسجد نه یک چهار دیواری خشک، بی روح و محلی صرفاً برای رکوع و سجود و یا تربیت فردی نیست، بلکه مسجد در تراز نظام ولایی و انقلابی و محرابش جهت حرکت را نشان می دهد و منبرش محتوا و ماهیت حرکت را تبیین می کند و جماعتش شور آفرین و موتور محرکه حرکت هماهنگ و منسجم و جمعی را به تصویر می کشد.
امام جمعه بابلکنار افزود :امروز مسجد با زبان بی زبانی از کلیه مسئولین کشور مطالبه گری جدی دارد و چرا که سنگر و ناگریز اولیه و اصلی انقلاب همواره مسجد بوده است و باید در همیشه زمان نیز مسجد باشد.
بابائیان تاکید کرد :اگر روزی مسجد در نظام اسلامی دچار آسیب شود و یا از رویکرد انقلابی به سکولاری سوق یابد مقصر اصلی آنانی هستند که پای سفره مسجد به مقام و منزلت های اجتماعی دست یافتند و حق مسجد را بعنوان سنگر اصلی انقلاب ادا نکردند و به حاشیه راندند.
وی گفت :دولتمردان، سیاستمداران و مسئولین مدیون مسجد و فرهنگ مسجد هستند و مساجد کانون اصلی تولید قدرت نرم و محل تمرکز استعداد ها و توانمندی های مردمی هستند.
خطیب جمعه بابلکنار تصریح کرد :مسجد باید روحیه استکبار ستیزی به خصوص علیه امریکا، اسرائیل و تعصب اسلامی ایرانی و روحیه انقلابی را در نمازگزاران تقویت نماید.
این مقام مسئول ادامه داد :تمامی ابر قدرت ها و مستکبران عالم بدانند که ملت ما تا آخرین نفر و تا آخرین منزل و تا آخرین قطره خون برای اعتلای کلمه ا... ایستاده ایم و بر خلاف میل باطنی تمای دشمنان، از آرمانهای امام(ره) و مقام معظم رهبری و ارزشهای اسلامی شهیدان دفاع خواهیم کرد.
امام جمعه بابلکنار گفت :در بانک های ایران ماهیانه ۲۰% به سپرده ثروتمندان اضافه می کنند و در عوض ۲۸% بهره از وام گیرندگان می گیرند، یعنی در جمهوری اسلامی از فقیر می گیرند و به غنی می دهند ولی در کشور سوئیس از غنی می گیرند و به نیازمند می دهند! آنوقت انتظار دارید اقتصاد کشور پیشرفت کند؟
وی افزود :در سیستم قضایی کشور آن اندازه که شاکی برای رسیدن به حقش اذیت و آزار و دردسر می کشد را اگر مجرم هم می کشید الان ظلم و ستم در کشور ریشه کن شده بود !!!
امام جمعه بابلکنار تصریح کرد :مدافعان حرم مظلوم تر از شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند، زیرا هم باید زخم زبان افراد واداده، وابسته و مزدوران بیگانه و هم گلوله و هم خنجر داعشی ها راتحمل کنند .
وی افزود :در دنیایی که مردم و جوانان ایرانی تحت شدیدترین بمباران تبلیغات رسانه ای برای پذیرش تفکر مادی گرایی و توسعه گرایی غرب هستند، عشق جوانانی همچون شهید حججی به شهادت در راه خدا بی اثر بودن تبلیغات دشمن و رویش های انقلابی را ثابت می کند.
وی خاطرنشان کرد :جمهوری اسلامی با پشتیبانی سپاه و بسیج بساط داعشی ها را در منطقه جمع خواهد کرد و به همه دشمنان اعلان می کنیم که ضربت شمشیرهای ما تیز، برنده، محکم و قاطع خواهد بود.
وی ادامه داد :شهید حججی یک فرمان واقعی و ملی است و به همه درس آزادگی، مقاومت و مقابله با ظلم و چگونه زیستن و اندیشیدن و عمل انقلابی را می آموزد.
وی گفت :دوران عجیب و غریبی شده! هفتاد ساله ها برای رسیدن به ریاست، قدرت و ثروت دنیا دست و پا می زنند و دهه هفتادی ها برای شهادت.
حجت‌الاسلام بابائیان افزود :یکی از روزنامه های وابسته به بیگانگان گفته: عامل شهادت حججی موشک های سپاه بوده، اینها همان عمروعاص ها و معاویه ها زمان امام علی(ع) هستند، وقتی عمار یاسر شهید شد و حقانیت حضرت علی(ع) معلوم گشت، نمک نشناس هایی مثل عمروعاص حمله کردند و گفتند قاتل عمار کسی است که او را به جنگ آورده است!
وی در پایان گفت :رفتار دو بازیکن فوتبال در مقابل اسرائیل، ناسازگار با شخصیت انسانی، با اخلاق ورزشی، و بی توجهی به اشغال بیت المقدس قبله اول مسلمین است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات