Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
مدیران تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت مازندران معرفی نشوند - مازنیوز
آدینه، 04 خرداد 97 ساعت 03:03 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 07:39:23 1396/05/28
آیت الله طبرسی در خطبه های نماز‌جمعه مرکز استان؛

مدیران تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت مازندران معرفی نشوند

مازنیوز :باید وزا انقلابی در مسند کار قرار گیرند، در استان‌ها هم مدیران جهادی و انقلابی پای کار حضور پیدا کنند و از مدیران بازنشسته و تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت استان‌ها استفاده نشود.
مدیران تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت مازندران معرفی نشوند
به گزارش مازنیوز ، آیت‌الله نورالله طبرسی خطیب نماز‌جمعه ساری زندگی ائمه اطهار(ع) را الگوی مسئولان نظام دانست و اظهار کرد: پیشرفت کشور در گرو ترویج صحیح فرهنگ اسلام است.

 

وی لزوم جامعه اسلامی را در توجه به آحاد ملت و مستضعفین دانست و افزود: برای قرار گرفتن در راه خدا نیاز است که لیاقت در انسان وجود داشته باشد، برخی از افراد با وجود توانمندی مالی و فرهنگی لیاقت کمک به رفع مشکلات محرومان پیدا نمی‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تاکید بر توجه به فضای مجازی، تصریح کرد: وضعیت بی‌حیا در جامعه نگران کننده است، دولت مردان برای مبارزه با بدحجابی کنار دریا و خیابان‌ها و آسیب‌های اجتماعی به‌دنبال اقدامی عملی باشند.

آیت‌الله طبرسی با اشاره به رای اعتماد وزرا در مجلس، خاطرنشان کرد: باید وزا انقلابی در مسند کار قرار گیرند، در استان‌ها هم مدیران جهادی و انقلابی پای کار حضور پیدا کنند و از مدیران بازنشسته و تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت استان‌ها استفاده نشود.

وی با اشاره به مشخص شدن ریاست مجمع تشخیص مصلحت توسط رهبر انقلاب اسلامی، بیان کرد: این مجمع بازوی مشورت رهبری است و هر چه این بازو قوی‌تر و محکم‌تر باشد در زمان اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان، کمک کار نظام است.

امام جمعه ساری به سیاست‌ها آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: اسلام با تحریم‌ بیگانه نیست، این تحریم‌ها در دوران پیامبر(ص) بود، با استقامت و پایداری این تحریم‌ها هم از بین می‌رود، مجلس باید قوی‌تر و نیرومندتر در برابر سنا بایستد و به آنها ثابت شود که مردم طرفدار نظام بوده و در برابر آنها به خوبی ایستادگی می‌کنند.

آیت‌الله طبرسی با بیان اینکه کشور با سربلندی از تحریم چندین ساله آمریکا عبور کرد، بیان کرد: آمریکا با ما دشمنی دیرنه دارد، آنها با اصول انقلابی و اسلامی ما مشکل دارند. که با لطف خداوند و با اقدامات امام راحل ریشه آمریکایی‌ها و ایادی آنها در این کشور از بین رفت.

وی در پایان با اشاره به شهادت شهید حججی، گفت: این جنایت باعث تنفر ملت‌ها و ایجاد وحدت در برابر جنایتکاران داعشی شد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات