چهار شنبه، 01 خرداد 98 ساعت 09:03 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 16:29:37 1396/08/20

استاندار مازندران و چند نکته ...

مازنیوز :مردم خوب ،مهربان و صمیمی مازندران عمدتا نه به دنبال نام آقای استاندار و نه به دنبال محل تولد آقای مهندس اسلامی هستند آنها یه این موضوع فکر میکنند که استاندار آقای روحانی چه ارمغانی برای استان مازندران آورده است و...
استاندار مازندران  و چند نکته ...

بعد از کشمکش های فراوان کنش گران سیاسی و رسانه ای استان جناب آقای مهندس اسلامی سکان دار استان مازندران شد تا به عنوان نماینده عالی دولت بتواند مجری برنامه ها و سیاست های دولت دکتر روحانی باشد ..

در این خصوص چند نکته مورد توجه خواهد بود ..

اول :

همگرایی نخبگان و حامیان دولت ....
همه کسانی که دل در گروه موفقیت دولت جناب آقای روحانی در استان دارند به این موضوع مهم تمرکز کنند که در چهار سال آتی دولت در سطح کلان به صورت عمومی و در سطح استان به صورت اختصاصی باید اقداماتی را انجام بدهد تا ضمن تامین نیازهای مردم و با حل مشکلات استان به وعده های داده شده انتخاباتی دکتر روحانی عمل کنند .. حامیان دولت باید توجه داشته باشند که مردم هیچگونه عقد اخوت و همراهی کور کورانه با احدی از جریانات سیاسی ندارند و برای آنها مهمترین عنصر برای همراهی و حمایت از دولت و جریانات سیاسی فقط عملکرد و موفقیت ایشان خواهد بود پس بنابر این به دور از هر گونه افکار قوم گرایی و در جهت افزایش سرمایه اجتماعی و سیاسی همه باید برای رسیدن به هدف مهمتر با حمایت از نماینده عالی دولت به موفقیت استاندار آقای دکتر روحانی فکر کنیم ...

مردم خوب ،مهربان و صمیمی مازندران عمدتا نه به دنبال نام آقای استاندار و نه به دنبال محل تولد آقای مهندس اسلامی هستند آنها یه این موضوع فکر میکنند که استاندار آقای روحانی چه ارمغانی برای استان مازندران آورده است و چگونه خواهد توانست مشکلات عدیده استان را حل کنند ..

بنابراین آنچه در توان داریم ما سوای اسامی و القاب به استاندار دولت روحانی با همه توان باید کمک و مساعدت کنیم ..

دوم :

نمایندگان استان مازندران ..

نمایندگان استان #مازندران در معرض ارزیابی مردم و رسانه ها هستند.. عملکرد آنها در چشم و وجدان بیدار جامعه هویداست و یقینا افکار عمومی در سال ۹۸ در پای صندوق رای قدر شناسی و یا خدای نکرده گلایه های خویش را محرمانه در صندوق های رای به گوش شما خواهند رساند ..

اما آنچه بالاتر از آرای مردم است وظیفه دینی و ملی شماست که به وظیفه نمایندگی خود در مقابل مردم مازندران به خوبی انجام داده و در مقابل خداوند و مردم و وجدان خوبش آسوده خاطر باشید...

انتظار این است با ایجاد فرصت به استاندار جدید استان و همت و تلاش خود با تعامل و ارتباط موثر ضمن مشخص کردن الویت های استان در جهت حل مسائل استان با وحدت و انسجام موجب رضایت مردم را فراهم کنید ..

انتظار داریم تا به جای سهم خواهی در جینش مدیران استان از استاندار محترم مطالبه کار و تلاش را کنید و فرصت دهید تا مدیریت عالی استان با بررسی و شایسته سالاری مدیران خویش گزینش کنند و از ایجاد دایره محدود برای مدیر ارشد استان پرهیز بفرمائید..

سوم :

سخنی با جناب آقای مهندس اسلامی استاندارمازندران ...!

از سوابق تحصیلی و اقدامات اجرایی شما چنین انتظار و امید را در استان ایجاد کرده است که جنابعالی بتوانید در زمان صدارت خود در استان منشا اقدامات موثر و فعالیت های به یاد ماندنی باشید ..

انتظار داریم تا ضمن اجرای سیاست ها و وعده های انتخاباتی دکتر #روحانی در جهت ایجاد همگرایی و روحیه کار و تلاش در استان تلاش کنید و با بهره گیری از نیروهای کار آمد و با تجربه و میدان دادن به جوانان خوش استعداد و تحصیل کرده زمینه رشد و توسعه همه جانبه استان را فراهم کنید ...

در این مسیر ارتباط و اخذ مشاوره از نخبگان و کنشگران سیاسی و رسانه ای مارندارن و مخصوصا نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از الویت های شما باشد ..

روحیه محبت آمیز و مهمان نواز مازندرانی ها میتواند فرصت مناسبی برای جنابعالی باشد تا با ارتباط با عامه مردم و حضور در بین آنها ضمن آشنایی با مشکلات آنها بتوانید مشکلات آنها را مرتفع کنید ..

به امید روزهای خوب برای استان مازندران و آرزوی موفقیت برای حضرتعالی...
ابراهیمی سوته
ابان سال نود و شش 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات