Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
مجلس و قوه قضائیه متوجه باشند که سند 2030، با چراغ خاموش در بسیاری از مدارس پیش دبستانی در حال اجرا است!! - مازنیوز
چهار شنبه، 01 اسفند 97 ساعت 23:12 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 13:56:54 1396/09/03
امام جمعه بابلکنار:

مجلس و قوه قضائیه متوجه باشند که سند 2030، با چراغ خاموش در بسیاری از مدارس پیش دبستانی در حال اجرا است!!

مازنیوز :مأموریت اصلی اتحادیه اروپا در ایران، حمایت از حقوق بشری از مخالفان نظام، منکران قصاص اسلامی، همجنس گرایان،و دوم شخصیت پردازی و تربیت پیاده نظام غرب و سوم تحمیل استانداردهای حیات سیاسی اجتماعی غرب به عنوان استاندارد های جهانشمول است.
مجلس و قوه قضائیه متوجه باشند که سند 2030، با چراغ خاموش در بسیاری از مدارس پیش دبستانی در حال اجرا است!!

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار کرد :منتظران واقعی ظهور امام زمان (عج) باید با تمام توان عدالت را در کشور حاکم کنند.

وی افزود :پایان داعش ثمره مقاومت، سازش ناپذیری و روحیه جهادی و انقلابی، ایثارگری های فرماندهان، مدافعان حرم، شهدای گرانقدر و رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری و همت تمامی مسئولان بوده است.

خطیب جمعه های بابلکنار خاطر نشان کرد :در فتنه گری های داعش ۶۰۰ هزار نفر سوری کشته شدند و حدود ۶ میلیون نفر آواره و ۵۰۰ میلیارد دلار خسارت به جا گذاشته است.

این مقام مسئول ادامه داد :دیپلمات های ما ۴سال مذاکره کردند که ثمره آن تحریم های بیشتر شد، اما مدافعان حرم و حاج قاسم سلیمانی۴ سال مقاومت کردند داعش نابود شد هر دو ایمان داشتند اما یکی به کلام خدا و دیگری به امضاء کد_خدا!

 وی گفت :سردار سلیمانی سرباز رهبری گفت: تا کمتر ازسه ماه داعش از بین خواهد رفت و کمتر از دو ماه محقق شد و رهبر آن سرباز گفت: اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، ما به این وعده #صادق اطمینان داریم و انشاالله به کمتر آن اسرائیل از صحنه روزگار محو خواهد شد.

امام جمعه بابلکنار تصریح کرد :ملت غیور ایران اسلامی، بهترین جلوه از نوع دوستی و رسالت دینی، انقلابی و ایمانی را در یاری رسانی به آسیب زدگان زلزله غرب کشور به نمایش گذاردند و الگوی شایسته ای برای دنیا به تصویر کشیدند.

وی افزود :برخی از مسئولان در جواب سؤال نکیر و منکر و قبر و قیامت که چرا گناه کردی؟ نیز تقصیر را به گردن مسکن مهر می اندازند!!

حاج آقا بابائیان تاکید کرد :بعضی از دیپلمات های ما در قضیه جنگ یمن، به خواسته وزیر خارجه وقت شیطان بزرگ، کشتی های کمک های مردمی به مظلومان ستمدیده یمن را برگرداندند!! در قدردانی از شما امریکا هم کمک های ایرانی های مقیم امریکا را بلوکه کردند تا به دست زلزله زدگان کرمانشاه نرسد!!
مردم و دلسوزان انقلاب از مجلس می خواهند که در برابر اقدامات دولت و مسئولین روزه سکوت نگیرند !!
 برخی از افراد و روزنامه های زنجیره ای گویا حوادث منطقه ای و مواضع ضد ایرانی فرانسه و گستاخی عربستان و ... را نمی شنوند؟ ظاهراً بعد از الزایمر سیاسی، به بیماری جدید کری سیاسی نیز مبتلا شدند؟!

 وی گفت :مجلس و قوه قضائیه متوجه باشند که سند 2030، با چراغ خاموش در بسیاری از مدارس پیش دبستانی در حال اجرا است!!

 تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در ایران برای اعمال نفوذ به خصوص در زمینه حقوق بشر است و می خواهند جای خالی سفارت امریکا در ایران را پر کنند.
وافتتاح دفتر اتحادیه اروپا، برای حمایت از نیروهای #سکولار و میدان دادن به فعالیت های آنان و خارج کردن فتنه گران از حصر است.

امام جمعه بابلکنار ادامه داد :مأموریت اصلی اتحادیه اروپا در ایران، حمایت از حقوق بشری از مخالفان نظام، منکران قصاص اسلامی، همجنس گرایان،و دوم شخصیت پردازی و تربیت پیاده نظام غرب و سوم تحمیل استانداردهای حیات سیاسی اجتماعی غرب به عنوان استاندارد های جهانشمول است.

دولت و مجلس به مردم پاسخ دهند که با گذشت ۹ماه از سال اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید چه اقداماتی را انجام دادند؟ ظاهراً اقتصاد #مقاومتی از دستور خارج و به فراموشی سپرده شده است؟

وی افزود :برخی آنقدر مردم را سرگرم مسکن مهر کردند . تا بجای رسیدگی به اوضاع زلزله زدگان، مشغول تحویل لایحه ی الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه باتأمین مالی تروریسم به مجلس هستند تا #سپاه را از داخل تحریم کنند.
حضور مقتدرانه در ۸سال دفاع مقدس، سازندگی با اکسیر فرهنگ جهادی، ترویج الگوی نیروی دفاعی مردمی در منطقه و پیکار فرهنگی و مقابله با جنگ نرم از دستاورد های بسیج بوده است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات