Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
از استاندار مازندران حمایت می کنم - مازنیوز
چهار شنبه، 01 اسفند 97 ساعت 11:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 13:39:07 1396/09/16
نیازآذری در نشست خبری بمناسبت روز مجلس:

از استاندار مازندران حمایت می کنم

مازنیوز :عده ای که مسائل مردم برای شان اهمیت ندارد سنگ اندازی می کنند ولی ما بر عهدی که با مردم بستیم مصمم و استوار خواهیم بود.
از استاندار مازندران حمایت می کنم

به گزارش مازنیوز حسین نیازآذری نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بابل بمناسبت روز مجلس در دفتر ارتباط مردمی حوزه انتخابیه اظهار کرد : از مردم رای گرفتم که در کنارشان باشم و افتخارم این است که نماینده مردم هستم نه نماینده پروازی. 

وی افزود: اگرچه به حکم قانون اساسی وظیفه اصلی نمایندگان و مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون و دستگاه های اجرایی است اما نماینده مردم نمی تواند نسبت به مسائل حوزه انتخابیه بی تفاوت باشد .

مردم از نماینده انتظار دارند که پیگیر امور عمرانی و توسعه ای شهرستان باشد و ما وقتی پذیرفتیم نماینده مردم باشیم باید به رای و نظر مردم احترام بگذاریم.

عضوهیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: رسیدگی به مسائل حوزه انتخابیه اگرچه وقت گیر و انرژی بر است اما از توجه به وظیفه اصلی خود در مجلس و کمیسیون تخصصی غافل نیستم وبه سوگند خود وفادارم.

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در خصوص رسیدگی به امور مردم از طریق ملاقات مردمی و برخی نظرات دراین باره گفت: نماینده مردم باید در کنار مردم باشد و شریک درد و غم و شادی آنها باشد و مردم از نماینده خود انتظار رسیدگی به مشکلات دارند و از این رو اینجانب تمام آخرهفته ها و هفته ای که مجلس جلسه علنی ندارد برای سرکشی به حوزه انتخابیه می آیم و با همکاری مجموعه دفتر و مشاورین پیگیر طرح های عمرانی و رسیدگی به مشکلات مردم هستم ودراین مسیر از همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استفاده می کنم اما عده ای که مسائل مردم برای شان اهمیت ندارد سنگ اندازی می کنند ولی ما بر عهدی که با مردم بستیم مصمم و استوار خواهیم بود.

نماینده بابل پیگیری مشکلات اقشار مختلف بصورت گروهی و صنفی، اهتمام به حمایت از تولیدگران و کمک به فضای کسب و کار با هدف رونق تولید و بسترسازی برای اشتغال و تعامل با سایر بخش های حوزه انتخابیه اعم از شوراها، تشکلهای اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی را در دستور کار دارم.

نیازآذری در پاسخ به سوالی درباره تعامل مجلس و دولت گفت: در کنار اصل تفکیک قوا اما تعامل قوای سه گانه را هم داریم و برای توسعه کشور و حل مشکلات جامعه باید همدل و همگرا باشیم. وی درهمین راستا یادآور شد اینجانب و مجمع نمایندگان از استاندار جدید مازندران برای توسعه استان حمایت خواهیم کرد و تلاش همه براین است تا با گفتمانی واحد فهم مشترک از توسعه استان پیدا کنیم ودراین خصوص چند جلسه کاری و تعاملی برگزار کردیم.

نماینده بابل یادآور شد یکی از روندهای تعاملی با دولت و دستگاه های اجرایی پیگیری مشترک طرح های توسعه حوزه انتخابیه می باشد که بطور جد پیگیر آنها هستم.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر تعامل با سایر قوا مجلس به وظیفه نظارتی خود نیز عمل خواهم کرد افزود: اینجانب در راستای صیانت از منافع مردم همواره از طریق سوال ، تذکر ، استیضاح و تحقیق و تفحص به عنوان ابزار نظارتی نمایندگی استفاده می کنم.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات