Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
مسلمانان جهان اسلام حتی طویله و بیغوله ای به اسم اسرائیل را هم به رسمیت نمی شناسند - مازنیوز
چهار شنبه، 01 اسفند 97 ساعت 11:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 15:38:28 1396/09/24
امام جمعه بابلکنار :

مسلمانان جهان اسلام حتی طویله و بیغوله ای به اسم اسرائیل را هم به رسمیت نمی شناسند

مازنیوز :مسئولان ایرانی کاش بجای استقبال از وزیر خارجه انگلیس، مطالبات مردم ایران از این کشور بد سابقه را مطرح می کردند، به رغم بی تعهدی انگلیس در برداشتن تحریم ها، وزیر خارجه انگلیس با استقبال گرم مسئولین ایرانی مواجه شد! 
مسلمانان جهان اسلام حتی طویله و بیغوله ای به اسم اسرائیل را هم به رسمیت نمی شناسند


به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکناردر خطبه های نمازجمعه امروز اظهار کرد :اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی رئیس جمهور امریکا دودمان اسرائیل را به باد خواهد داد و این بحران هم مانند بحران های داعش در سوریه، عراق، استقلال کردستان عراق، فتنه در یمن و توطئه علی عبدا... صالح و استعفای سعد حریری و ... به در بسته خواهد خورد.

وی افزود :بازگشت قدس و فلسطین به صدر مسائل جهان اسلام، رسوا شدن کشورهای مرتجع منطقه حاشیه خلیج فارس، انزوای عجیب امریکا و عربستان، آغاز انتفاضه چهارم، جدا شدن فتنه شیعه و سنی از جمله مواردی هستند که بدنبال حماقت ترامپ، درباره قدس، به نفع ایران، مقاومت و متحدانش حاصل شده و آغاز پایان اسرائیل خواهد بود.

خطیب جمعه های بابلکنار خاطر نشان کرد :این که در بیانیه پایانی اجلاس اسلامی در ترکیه، قدس شرقی را بعنوان پایتخت فلسطین به رسمیت می شناسند، این یعنی قدس غربی برای اسرائیل بماند!! همان چیزی که اروپا، امریکا و اسرائیل می خواهدو تشکیل دو دولت اسرائیل و فلسطین و تقسیم قدس بین آنها، فلسطین منهای قدس اصلاً معنا و مفهومی ندارد.

وی ادامه داد :مسلمانان جهان اسلام حتی طویله و بیغوله ای به اسم اسرائیل را هم به رسمیت نمی شناسند.

این مسئول گفت:وقتی در کشوری جاسوسی از کشور دیگر دستگیر می شود روابط آن دو کشور تا مدت ها دستخوش سردی و تیرگی میشود، در سه سال اخیر چند جاسوس وابسته به انگلیس دستگیر شده اند اما کوچکترین تحرک دیپلماتیک را شاهد نبودیم! وزیر خارجه انگلیس با طلبکاری و وقاحت به ایران می آید و با مقامات ما از صدر تا ذیل دیدار می کند! بدون این که درباره جاسوس های دستگیر شده عذرخواهی کند!

امام جمعه بابلکنار تصریح کرد :مسئولان ایرانی کاش بجای استقبال از وزیر خارجه انگلیس، مطالبات مردم ایران از این کشور بد سابقه را مطرح می کردند، به رغم بی تعهدی انگلیس در برداشتن تحریم ها، وزیر خارجه انگلیس با استقبال گرم مسئولین ایرانی مواجه شد! نمی دانیم چرا برخی مسئولین نسبت به انگلیس اینقدر مهربان هستند؟!

وی افزود :منظور مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از این حمله،(( برجام بعنوان زیر بنایی برای گفتگو درباره مسائل دیگر است.)) این است که ایران را ملزم به نشاندن پای میز مذاکره بر سر مسائل منطقه ای و سایر مؤلفه های قدرت ملی خود نماید و نیز چراغ سبز به کنگره امریکا است که با استناد به اظهارات ایشان مدعی شوند ایران به تعهدات خود عمل نکرده و نشانه آن این است که برجام نتوانسته صلح و امنیت در منطقه را محقق کند.

حجت الاسلام باباییان تاکید کرد :مسئولان پاسخ دهند تا کی قرار است در مقابل استکبار و نوچه های آن کوتاه بیاییم!! مگر اینجا ایران مقتدر و شجاع نیست؟ مگر جوانان بسیجی همین کشور در مقابل قدرت های جهانی جنگ ۸ساله را مدیریت نکردند؟ مگر بینی شیطان بزرگ و اذنابش را در عراق و سوریه به خاک نمالیدند؟ مردم ما راضی نیستند که مسئولان ما از شجاعت لازم برخوردار نباشند!

وی افزود :افزایش هزینه های جاری، کاهش هزینه های عمرانی، رکود و بی کاری، افزایش حامل های انرژی، عدم اهتمام به برنامه توسعه ششم، حذف یارانه ۳۰ میلیون نفر، عدم توجه به اقتصاد مقاومتی، افزایش عوارض سفرهای خارجی، عدم حمایت از طرح های تحول سلامت، از ضعف های بودجه سال ۹۷ است و مجلس باید تدبیر کند!!

امام جمعه بابلکنار گفت :گاز ارزان می فروشند، قرارداده های یک جانبه و به سود طرف مقابل امضاء می کنند، بجای اتکا به توان و نیروی داخلی به وعده غربی ها اعتماد می کنند، بجای مبارزه با قاچاق کالا، کارت های بازرگانی یک روزه به افراد می دهند و بعضاً خلال دندان، سنگ پا و ... وارد کشور می کنند، پس کی به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می خواهید برسید؟!متأسفانه هیچ خبر خوشی برای اقتصاد کشور به مشام نمی رسد!!

وی افزود :با افزایش قیمت بنزین ۴۰۰ تومانی به ۱۰۰۰تومان ، ریالی به یارانه ها افزوده نشد! الان هم بنزین ۱۵۰۰تومانی و گرانی دیگر حامل های انرژی ۱۱۰ هزار میلیارد تومان به درآمد دولت اضافه می شود؟ سهم مردم از این درآمد در یارانه ها چقدر است؟ پس مردم دوستی شما چه شده است؟!

وی ادامه داد :امروز موشک بومی می سازیم ولی واگن قطار از خارج وارد می شود، امروز گیربکس بالگرد در داخل ساخته می شود ولی سنگ پا از خارج وارد می شود. امروز پهباد و بمب هوشمند می سازیم اما شکلات را از خارج وارد می کنیم!

وی در پایان گفت :مردم از استخدام نیروها، بر طبق سناریویی از پیش تعیین شده ناراضی هستند، نیروهایی جذب می شوند که گرایش های آنها با دولت یکی باشد یا ژن خوب داشته باشند، این استخدام ها سیاسی و بر اساس علاقه مسئولان و با پارتی بازی در ادارات جذب، و با یک آزمون استخدامی صوری به عضویت رسمی در می آیند!! این ظلم به جوانان تحصیل کرده تا کی باید ادامه یابد؟!

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات