Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
.ما باید به دور از سیاست زدگی نگاهی متوازن به تمام حوزه ها داشته باشیم - مازنیوز
چهار شنبه، 01 اسفند 97 ساعت 11:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 23:44:59 1396/09/24
دکترمجتبی زارعی در جمع اساتید بسیجی در قزوین مطرح کرد ؛

.ما باید به دور از سیاست زدگی نگاهی متوازن به تمام حوزه ها داشته باشیم

مازنیوز :مجموعه عظیم #بسیج_اساتید در سراسر کشور برآنست تا در کنار #مسئولان اجرایی، #استانداران و فرمانداران در راستای کمک به حل و رفع #مشکلات_مردم و کشور گام برداشته و با منطق علمی و راهکارهای کاربردی، به #یاری_دولت در #تدبیر_امور جامعه بشتابد.
.ما باید به دور از سیاست زدگی نگاهی متوازن به تمام حوزه ها داشته باشیم

 آموزه‌های بزرگانی چون آیت‌الله #سیستانی‌ ها، #دکترچمران ها، #امام_موسی‌صدر ها و #شیخ_زکزاکی ها، امروز راهنمای عمل #بسیج_اساتید است و چه زیباست که همه آن آموزه ها در فقیه حکیم ما حضرت آیت الله العظمی #امام_خامنه_ای جمع و متجلّی است

 

❇️دکترمجتبی زارعی در جمع اساتید بسیجی #قزوین ، #زنجان و #البرز از رویکردها و راهبردها بسیج اساتید کشور گفت:

ملتی که توانسته است در حوزه #دفاع، #مقاومت و بازدارندگی، اینگونه با عظمت در برابر #فتنه های استکبارجهانی در منطقه ظاهر شود؛ یقینا میتواند در حوزه‌های اقتصادی، دانشی، #علمی و #کاربردی نیز دستاوردهای بی بدیلی بیافریند

مجموعه عظیم #بسیج_اساتید در سراسر کشور برآنست تا در کنار #مسئولان اجرایی، #استانداران و فرمانداران در راستای کمک به حل و رفع #مشکلات_مردم و کشور گام برداشته و با منطق علمی و راهکارهای کاربردی، به #یاری_دولت در #تدبیر_امور جامعه بشتابد.

ما باید به دور از #سیاست‌زدگی و #سیاست‌زدایی نگاهی #متوازن به تمامی حوزه‌ها داشته و میزان مشارکت #مردم را در سرمایه جهانی مشخص و نگاهی کامل و جامع به #مشکلات_مردم داشته باشیم.

 #بسیج_اساتید باید #هوشمندانه و تخصصی وارد عمل شده و با روش‌شناسی #علمی و ساماندهی #سازمان_کار مناسب در جهت رفع مشکلات مردم برآید.

 آموزه‌های بزرگانی چون آیت‌الله #سیستانی‌ ها، #دکترچمران ها، #امام_موسی‌صدر ها و #شیخ_زکزاکی ها، امروز راهنمای عمل #بسیج_اساتید است و چه زیباست که همه آن آموزه ها در فقیه حکیم ما حضرت آیت الله العظمی #امام_خامنه_ای جمع و متجلّی است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات