Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
مازندران رتبه دوم کشور را در جرایم مهم دارد - مازنیوز
چهار شنبه، 01 اسفند 97 ساعت 11:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 10:44:27 1396/09/29
رییس کل دادگستری استان مازندران

مازندران رتبه دوم کشور را در جرایم مهم دارد

مازنیوز :رییس کل دادگستری استان خاطرنشان کرد: تمام دستگاه استان ازجمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات و به ویژه صدا و سیمای مرکز استان باید تلاش بیشتری در خصوص فرهنگ سازی درجامعه انجام دهند چرا ...
مازندران رتبه دوم کشور را در جرایم مهم دارد
به گزارش مازنیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد با بیان این مطلب افزود: یکی از موضوعات مهمی که در این استان وجود دارد برخی اعمال و رفتاری است که مردم باید به آن توجه بسیاری داشته باشند تا در زندگی و جامعه به مشکل برخورد نکنند.


رییس کل دادگستری استان مازندران ادامه داد: با بررسی های انجام گرفته از طریق سیستم کشوری در خصوص 10 عنوان جرم مهم، متاسفانه استان مازندران رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است که بیشتر پرونده ها در این استان مربوط به اهانت ، تهدید،‌ تخریب ،طلاق ،مهریه واختلافات خانوادگی است.

وی ادامه داد: در بعضی از مسائل مانند درگیری، قبل از اعمال نظر کارشناس در رابطه با جرم صورت پذیرفته این رفتار ناآگاهانه مردم باعث درگیری و اهانت به یکدیگر در جامعه می شود.

رییس کل دادگستری استان خاطرنشان کرد: تمام دستگاه استان ازجمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات و به ویژه صدا و سیمای مرکز استان باید تلاش بیشتری در خصوص فرهنگ سازی درجامعه انجام دهند چرا که می توانند بیشترین بازدهی را داشته و نقش  بسزایی در این امر از خود ایفا کنند.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان نیز در این خصوص اقداماتی را از سوی معاونت اجتماعی و پیشگیری انجام داده است؛ ولی این امر همت استانی را می طلبد و باید تمام دستگاههای استان دست در دست هم داده تا بتوانند این معضل اجتماعی را با کمک مردم به کمترین نقطه آن برسانند

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات