سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 15:47:49 1396/10/03

آقای استاندار مردم منتظرند!!؟

مازنیوز :با گذشت قریب به چهل و پنج روز از سکانداری مهندس اسلامی بعنوان مدیریت ارشد مازندران ؛ هنوز دود سفیدی از تغییرات مورد انتظار مردم در عرصه های مدیریتی استان و شهرستانها مشاهده نشده است 
آقای استاندار مردم منتظرند!!؟

با گذشت قریب به چهل و پنج روز از سکانداری مهندس اسلامی بعنوان مدیریت ارشد مازندران ؛ هنوز دود سفیدی از تغییرات مورد انتظار مردم در عرصه های مدیریتی استان و شهرستانها مشاهده نشده است و این در حالیست که علت العلل تغییر ربیع فلاح استاندار قبلی مازندران، ضعف مدیریت و ناکارآمدی مدیران دستگاههای ستادی و اجرائی استان بوده است.

شاید در نگاه اول، منتقدان این مطالب بگویند تغییر مدیریت و جابجائی مسئولان ستادی و فرمانداران و بخشداران در حوزه اختیار استاندار و مقامات عالیه است که البته حرف درستی است، اما حق و انتظار مردم چه می شود ؟!

سالهاست استان مازندران شاهد عدم تحرک ، پویائی و کارآمدی در حوزه مدیریتی است! سالهاست که کشاورزان مظلوم ، کارگران بخت برگشته ، تولید کنندگان گرفتار، جوانان و فارغ التحصیلان بیکار، بانوان توانمند خانه نشین و قاطبه مردم شهید پرور و شریف مازندران بادلی پرخون و چشمانی منتظر، خواهان تغییرات اساسی در حوزه مدیریت ها و مسئولیتها برای توسعه و پیشرفت استان هستند چرا که حضور مدیران و فرمانداران و بخشداران پا به سن گذاشته و کم انگیزه و ناکارآمد قصه پرغصه مازندران و مازندرانی هاست!!

آقای استاندار! اگر به زعم جنابعالی که در جلسه شورای اداری تنکابن گفتید((مازندران شاگرد اول تخلفات ایران است)) بدانید معلول اصلی آن همین سوء مدیریت هاست!!
انگشت اول اتهام به سوی کسانی است که مصادر امور و سکان مدیریت استان در دستان آنهاست و بی شک تعلل در تغییرات و استمرار حضور برخی از این مدیران نه تنها باعث ادامه ضعفهای گذشته خواهد بود بلکه در نزد افکار عمومی استان باعث دلسردی و ناامیدی و قضاوت در نوع مدیریت حضرتعالی خواهد شد .

آقای استاندار، نگذارید بیش از این آبرو و حیثیت مدیریتی شما بخاطر توصیه های ناصواب و ناوارد برخی از لابی های پشت پرده که خودتان بهتر می دانید ، خدشه دار گردد.

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

 

حسین علیزاده فعال رسانه ای 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
هم ولایتی
1396/10/06
- 0
آقای استاندار واقعا منتظر چه هستید چرا اینقدر تعلل اگر نمیتوانید خوب سکان را رها کنید
تبلیغات