Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
افتتاح هفتمین مرکز یادگیری سوادآموزی در خلیل شهر بهشهر - مازنیوز
چهار شنبه، 01 اسفند 97 ساعت 11:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 21:12:02 1396/10/04
مدیر آموزش و پرورش بهشهر خبر داد:

افتتاح هفتمین مرکز یادگیری سوادآموزی در خلیل شهر بهشهر

مازنیوز :مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر، از افتتاح هفتمین مرکز یادگیری سوادآموزی در خلیل شهر بهشهر خبر داد.
افتتاح هفتمین مرکز یادگیری سوادآموزی در خلیل شهر بهشهر

به گزارش خبرنگار ماز نیوز از بهشهر، جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرآموزش و پرورش و دیگر مسؤولین مربوطه در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش بهشهر برگزار شد.


قربانعلی اصغری در این جلسه ضمن اشاره به اهم فعالیت های سواد آموزی شهرستان در سال جاری، اظهار کرد: ما در استان مازندران ۶ مرکز یادگیری سواد آموزی داریم که انشاالله با تلاش همکاران ما در اداره سوادآموزی شهرستان در هفته سوادآموزی هفتمین مرکز یادگیری سوادآموزی در خلیل شهر افتتاح شود.


وی در ادامه با بیان اینکه ۲۰۰ دانش آموز در ۴ مدرسه شبانه روزی بخش یانه سر مشغول به تحصیل می باشند ، افزود : البته در مدارس شبانه روزی بخش یانه سر بهشهر در زمینه های سوخت وتغذیه نیاز به توجه دارد که امیدواریم با کمک امام جمعه، دکتر قاسمی مدیرکل، سجادی فرماندار و دیگر مسئولین مربوطه این نیازها را هرچه زودتر برطرف کنیم.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در ادامه عنوان کرد : ۱۰۵۰ دانش آموز دختر مقطع سوم ابتدایی این شهرستان،طی مراسمی و در فضای معنوی ، رسیدن به سن تکلیف را باحضور اسلامی استاندارمازندران ، امام جمعه شهرستان و مسئولین در مصلای نمازجمعه بهشهر جشن گرفتند.


اصغری در پایان با اشاره به گرامیداشت هفته پژوهش، گفت: پژوهشگران برتر فرهنگی شهرستان نیز طی مراسم باشکوهی با حضور امام جمعه شهرستان و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، از آنان تجلیل بعمل آمد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات