Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
مدیران روزمرگی می‌کنند - مازنیوز
چهار شنبه، 01 اسفند 97 ساعت 11:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 20:10:29 1396/10/12
رضیان در کارگروه تخصصی اشتغال مازندران :

مدیران روزمرگی می‌کنند

مازنیوز :در حال حاضر مدیران روزمرگی می‌کنند، در حفظ اشتغال اتفاقاتی افتاد ریزش داشتیم و رویش نداشتیم.هر روز با جوان‌های زیادی مواجه هستم که مطالبه اشتغال دارند...
مدیران روزمرگی می‌کنند
به گزارش مازنیوز ، عبدالله رضیان صبح امروز در کارگروه تخصصی اشتغال مازندران اظهار کرد: شرایطی که در جلسات بوده بیشتر آمارسازی بوده است و خروجی چندانی در این جلسات نداشتیم.


وی با اعلام اینکه میزان اعتماد مردم به متولیان کاهش پیدا کرده است، گفت: مردم در حال حاضر مسائلی که در فضای مجازی می‌گذرد را بیشتر قبول دارند، بی‌اعتمادی که بین مردم و مسئولان به وجود آمد آسیب جدی به کشور وارد می‌کند.

رضیان ادامه داد: در حال حاضر مدیران روزمرگی می‌کنند، در حفظ اشتغال اتفاقاتی افتاد ریزش داشتیم و رویش نداشتیم، یکی از مشکلات جدی کشور است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر روز با جوان‌های زیادی مواجه هستم که مطالبه اشتغال دارند، باید در این حوزه اقدامات جدی انجام شود، نگاه رئیس جمهور در حضور اعضای کمیسیون مجلس هم اینگونه بوده است.

وی یادآور شد: در جلسات قبلی اعلام کردم، آماری از وضعیت فعلی اشتغال در استان مازندران نداریم، در حال حاضر یک‌میلیون 200 هزار نفر از مازندرانی‌ها خارج از استان حضور دارند، بیشتر این افراد به دلیل اشتغال از مازندران مهاجرت کردند، بیشتر بیکاران ما تحصیل کرده هستند.

رضیان با اعلام اینکه برخورد دستگاه‌های اجرایی با مردم بسیار نامناسب است،افزود: این موارد را به صورت مصداق در اختیار دارم.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت نساجی مازندران،افزود: در جلسه‌ای با حضور متولیان مصوب شد که بانک ملی 26 میلیارد تومان برای رفع موانع تزریق کند و اگر واریز شود زمینه جذب 300 نفر فراهم می‌شود.

وی در ارتباط با  مشکلی که برای نساجی قائم‌شهر  وجود دارد، گفت: کارگران زنگ زدند که بیمه ما را تمدید نمی‌کنند، در حال حاضر زمانی نیست که بیمه آنها تامین نشود، دو ماه این کارگران حقوق دریافت نکردند.

رضیان خطاب به ربیعی وزیر  رفاه، کار و امور اجتماعی افزود: اشتغال در کشور گران است، در شرایط اقتصادی مقاومتی باید هزینه اشتغال در کشور را کاهش دهیم.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در استان مازندران 4 هزار کارگر فولاد داریم، گفت: این افراد جزو اقشار در معرض آسیب هستند، مشکل و دغدغه این افراد باید رفع شود، کسری منابع وجود دارد که نیاز به مساعدت دولت دارد./فارس

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات