Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
همه ما باید تلاش کنیم تا مردم به لحاظ معیشت دچار مشکل نشوند - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 16:29:37 1396/11/18
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل:

همه ما باید تلاش کنیم تا مردم به لحاظ معیشت دچار مشکل نشوند

مازنیوز:خوشبختانه امروز با انسجام ، وحدت و همدلی ، کارهای بسیارارزشمندی از جمله مسکن سازی توسط کمیتهامداد در حال انجام است.
همه ما باید تلاش کنیم تا مردم به لحاظ معیشت دچار مشکل نشوند

به گزارش مازنیوز درهفتمین روز از ایام‌الله دهه فجر انقلاباسلامی، درمراسمی باحضور قربانعلی ولی زاده بورا، فرماندار ویژه شهرستان بابل، فرمانده سپاه ،مسئول بسیج سازندگی ورئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) یک واحد مسکونی به یکی از مددجویان این نهاد در روستای بالا بیشهسر واگذار شد.

فرمانداربابل در مراسم افتتاح این طرح ضمن قدردانی از بسیج سازندگی ، کمیته امداد امامخمینی(ره) و همچنین خیرین مسکن ساز در رفع محرومیت زدائی ، تاسیس نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی(ره) را از مهمترین دستاوردهای انقلاب دانست و گفت : خوشبختانه امروز با انسجام ، وحدت و همدلی ، کارهای بسیارارزشمندی از جمله مسکن سازی توسط کمیتهامداد در حال انجام است.

وی افزود: اگر ایران در عرصه بین المللی به صورت کشوری قدرتمند درآمده است به دلیل انسجام بین مردم و مسئولان بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل خاطرنشان کرد :شهرستان بابل دارای خیرین بسیار ارزشمندی است که مردم در عرصه های مختلف از خدمات خیرخواهانهآنها بهره مند می شوند که یکی از این موارد ساخت مسکن برای محرومین است .

این مقام مسئول تصریح کرد : همه ما باید تلاش کنیمتا مردم به لحاظ معیشت دچار مشکل نشوند زیرا ما مسئول رسیدگی به امور مردم هستیم.

فرماندارویژه بابل بااشاره به اینکه مردم همیشه و در تمامی عرصه ها از ما جلوترند، تاکیدکرد:مسئولان باید فارغ از هرگونه سلایق سیاسی و با تفکر جهادی به فکر خدمات رسانی به این مردم عزیز باشند.

براساس این گزارش در ادامه سرهنگ تقی پور،مسئول بسیج
سازندگی شهرستان بابل هم طی سخنانی گفت : براساس قراردادی که بین بسیج سازندگی وکمیته امداد امام خمینی(ره) بابل منعقد شده است تعداد 30 واحد مسکن نیز برای مددجویان این نهاد در حال ساخت است .

وی افزود : این طرح هاتاکنون ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که در تلاشیم تا پایان سال جاری بهرهبرداری شده و به مددجویان واگذار شود.

لازم به ذکر است در این روز علاوه بر این واحد، ۴واحد مسکن دیگر در روستاهای پیچاکلا،کلاگر محله،مصیر محله و شهر خوشرودپی مجموعا با تامین اعتبار یک میلیاردوهشتصد میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد بابل واگذار شد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات