Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
ناکامی صیادان غیرمجاز در دریای مازندران - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 21:09:20 1396/11/19

ناکامی صیادان غیرمجاز در دریای مازندران

مازنیوز:فرمانده دریابانی استان مازندران از توقیف بیش از 45 فروند شناور صیادی در آب های دریای خزر و کشف بیش از 108 هزار رشته دام فلسدار خبر داد. 
ناکامی صیادان غیرمجاز در دریای مازندران

به گزارش مازنیوز سرتیپ دوم پاسدار"هوشنگ حسینی"فرمانده دریابانی استان"مازندران"در ارتباط با موفقیت و حضور میدانی دریابانان در دریای خزر اظهار کرد : دریابانان این استان با تمام توان عملیاتی از شروع فصل صید و صیادی در سطح دریا و نوار ساحلی دریای خزر حضور مستمر داشته، که حاصل آن افزایش امنیت و آرامش برای مرزهای آبی کشور در حوزه استحفاظی می باشد.

وی افزود:: دریابانان مازندران در راستای مبارزه با قاچاق ماهیان خاویاری، استخوانی و کنترل آب های ساحلی استان، در عملیات های ثمربخش موفق شدند بیش از 45 فروند شناور صیادی غیرمجاز را شناسایی و توقیف کنند.
وی افزود: دریابانان در بازرسی از این شناورها و دام های پهن شده در دریا، بیش از 108 هزار رشته دام فلسدار، 199 هزار متر طناب و 35 هزار عدد کرف که همگی بدون مجوز قانونی بوده کشف کردند.
فرمانده دریابانی استان مازندران در پایان با اشاره به دستگیری متهمان در این رابطه گفت: مرزبانان و دریابانان استان پس از تشکیل پرونده قضایی متهمان و ادوات کشف شده را تحویل مراجع قانونی دادند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات