Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
راه اندازی اتاق عمل چشم در منطقه محروم امیدیه - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 14:47:59 1396/11/23
توسط دکتر حسام هدایتی گودرزی جراح چشم پزشک بابلی صورت پذیرفت؛

راه اندازی اتاق عمل چشم در منطقه محروم امیدیه

مازنیوز:از یک سال گذشته در بهمن ماه سال 1395، در بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان محروم امیدیه در استان خوزستان با پشتیبانی وزارت بهداشت ودرمان و دانشگاه علوم پزشکی اهواز و به برکت حضور متخصص و جراح چشم اهل بابل جناب آقای دکتر حسام هدایتی گودرزی که درحال حاضر بعنوان ریاست این بیمارستان مشغول خدمت رسانی به مردم محروم منطقه میباشند،با احداث...
راه اندازی اتاق عمل چشم در منطقه محروم  امیدیه

هوالشافی 

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

عرض سلام ،ادب و احترام خدمت همشهریان گرامی
نظر براینکه رشته تخصصی چشم پزشکی در بین رشته های تخصصی پزشکی جزئ رشته های با رتبه برتر و با تعداد فارغ التحصیلان معدودتری نسبت به سایر رشته ها میباشد.

بسیاری از شهرستانهای کشور درحال حاضربا نبود متخصص و جراح چشم مواجهند و علاوه بر آن راه اندازی اتاق عمل چشم با توجه به میکروسکوپی بودن جراحیهای آن نیاز به برنامه ریزی دقیق،پراسترس و دراز مدت دارد که بسیاری از شهرستانهای کشور موفق به انجام آن نشده اند.

از یک سال گذشته در بهمن ماه سال 1395، در بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان محروم امیدیه در استان خوزستان با پشتیبانی وزارت بهداشت ودرمان و دانشگاه علوم پزشکی اهواز و به برکت حضور متخصص و جراح چشم اهل بابل جناب آقای دکتر حسام هدایتی گودرزی که درحال حاضر بعنوان ریاست این بیمارستان مشغول خدمت رسانی به مردم محروم منطقه میباشند،با احداث اتاق عمل مخصوص اعمال جراحی چشم همراه با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ، جراحی چشم در این منطقه با اعتباری بالغ بر نه میلیارد ریال (نهصد میلیون تومان) راه اندازی گردید.

قابل ذکر است در مسیر طولانی و پر مشقت راه اندازی اتاق عمل چشم، نگرانی و استرس قابل توجهی جهت رفع موانع مالی و اداری، آموزش کلیه پرسنل اتاق عمل باتوجه به setting دقیق دستگاههای پیشرفته چشمی و حساسیت عمل های میکروسکوپی، آموزش پرسنل بخش ها و کلینیک جهت پذیرش، بستری،رعایت نکات تخصصی و آشنایی با داروهای تخصصی چشم پزشکی به دوش کشیده شد که البته انگیزه خدمت به مردم شریف و محروم این شهرستان تحمل این مشکلات را آسان و شیرین نمود.

به لطف خدا در مدت یکسال بیش از شش هزار بیمار در کلینک چشم پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان امیدیه توسط جناب آقای دکتر حسام هدایتی گودرزی ویزیت گردیده و بیش از دویست وپنجاه عمل جراحی پیشرفته چشم پزشکی اعم از جراحی آب مروارید همراه با کارگذاری بهترین نوع لنز موجود در دنیا به شیوه نوین بدون بخیه و بدون بیهوشی، جراحی توده پلک و شالازیون، جراحی ناخنک، خارج کردن جسم خارجی از چشم و..... در این مرکز با موفقیت وبا کمترین هزینه ممکن (نزدیک به رایگان) تحت برنامه طرح تحول سلامت وزارت بهداشت توسط ایشان انجام گرفته است.

با توجه به اینکه اتاق عمل چشم امیدیه یکی از معدود اتاق عمل های چشم فعال(مراکز دولتی) در شهرستانهای استان خوزستان می باشد، مکررا پذیرای بیماران چشمی از شهرهای مجاور نیز بوده است!

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات