Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
مردم پایبند به آرمان‌های امام راحل هستند - مازنیوز
دو شنبه، 01 بهمن 97 ساعت 03:11 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 20:42:45 1396/11/27
امام جمعه بخش گتاب:

مردم پایبند به آرمان‌های امام راحل هستند

مازنیوز:مشکلات آبندان منطقه رجه و مشکلات آلودگی مواد شیمیای مسئله‌ای است که سال‌ها ما را می‌آزارد مسئولان چاره جدی در این زمینه کنند علی‌الخصوص در حال حاضر که فصل کشت خزانه‌ای دانه‌های برنج است.
مردم پایبند به آرمان‌های امام راحل هستند

به گزارش مازنیوز حجت‌الاسلام دکتر حسین تقی‌پور در خطبه‌های امروز نمازجمعه شهر گتاب با اشاره به در پیش بودن روز شهادت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: باید این روز را به نحو شایسته با گرفتن برنامه های مختلف عزاداری و روشنگری برپا کنیم و شاهد هستیم که پیرو جوان در کنار فعالان فرهنگی و مذهبی بخش گتاب در حال برنامه ریزی خوب در این زمینه هستند.

وی حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشانه علاقه به انقلاب اسلامی دانست و افزود: بررسی ها و آمار دقیق رسمی که از طریق وزارت کشور اعلام شد بیش از ۲۰ درصد افزایش راهپیمایی در شهرستان بابل داشتیم و به اذعان همه جمعیت امثال چشمگیرتر بود و این کار خوب، بصیرت و لحظه شناسی مردم بود.

امام جمعه گتاب ادامه داد: پس از پایان این راهپیمایی در طلیعه چهلمین سال انقلاب اسلامی رهبر انقلاب پیامی صادر کردند که هفت فراز مهم داشت که از آن جمله می‌توان به نکاتی چون راهپیمایی امسال یک حادثه بزرگ و خیره‌کننده بود و پرجمعیت‌تر و پرشورتر از سال‌های قبل بود اشاره کرد که آمار رسمی هم همین را می‌گوید.

خطیب جمعه های گتاب خاطر نشان کرد : در ۴۰۹ شهرستان ایران نسبت به سال گذشته جمعیت بیشتری امثال در راهپیمایی شرکت کردند و بیش از ۵۰۰ شهر مانند گتاب هم در این حرکت عظیم پرشورتر حضور داشتند که دشمنان نظام و برخی از کانال‌های معاند در فضای مجازی بر علیه نظام حتی یک خبر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی نگذاشتند، این‌ها نشان دادند دشمنان مردم ایران اسلامی هستند.

دکترتقی‌پورتصریح کرد: چهار علامت مهم در پررنگی جمعیت امثال که نشان دهنده این حماسه بود شامل استفاده پررنگ از پرچم ایران اسلامی، عکس امام و رهبری،حضور زود هنگام در راهپیمایی و ترک دیرهنگام چون تهدیدات ضد انقلاب را از قبل شنیده بودند و در کنار این عوامل سردادن شعار علیه فساد، تبعیض و پررنگ بودن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل چون دیدند سران جنایتکار و منفور استکبار جهانی از آشوب‌ها و هرج و مرج‌طلبی در کشور دفاع کردند.

وی افزود: از نکات دیگری که رهبری در مورد این راهپیمایی به آن اشاره کردند پاسخ قاطع به بیگانکگان، دشمنان و سست‌اندیشان داخلی بود که در کنار این مسئله مردم پویا و زنده نشان دادند به دنبال اهداف انقلاب هستند.

✅خطیب جمعه گتاب تاکید کرد: مردم پایبند به آرمان‌های امام راحل هستند اما مسئولان باید قدر این پدیده بی‌نظیر را بدانند و به مردم خدمت کنند چون مردم امروز در دلشان دردهای فراوانی دارند.

این مقام مسئول ادامه داد: مردم ما با این لبیک گفتن و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند نارضایتی خود را به انقلاب گره نزدند و عملکردهای ناصحیح برخی مدیران و مسئولان را به حساب نظام اسلامی نگذاشتند، مردم بازگشت به ارزش‌های طاغوت را به نام نظام نمی‌زنند.

وی در پایان با اشاره به برخی از مشکلات مردم منطقه گتاب گفت: مشکلات آبندان منطقه رجه و مشکلات آلودگی مواد شیمیای مسئله‌ای است که سال‌ها ما را می‌آزارد مسئولان چاره جدی در این زمینه کنند علی‌الخصوص در حال حاضر که فصل کشت خزانه‌ای دانه‌های برنج است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات