Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
رفراندوم کنیم که در یک کابینه چند وزیر چند هزار میلیارد تومانی باشند؟ - مازنیوز
دو شنبه، 01 بهمن 97 ساعت 03:11 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 21:19:08 1396/11/27
امام جمعه بابلکنار:

رفراندوم کنیم که در یک کابینه چند وزیر چند هزار میلیارد تومانی باشند؟

مازنیوز:آیا بهتر نبود رئیس جمهور محترم بحث همه پرسی درباره رضایتمندی از عملکرد دولت در موضوع اقتصادی را مطرح می کردند و سنگ چند فتنه گر را به سینه نزنند آیا این درست است مردم با اوضاع نابسامان معیشتی و افسار رها شده دلار دست و پنجه نرم می کنند و به سختی امور را سپری می کنند. آن وقت دغدغه مقام اجرایی اول کشور برای فتنه گران وطن فروش باشد!!
رفراندوم کنیم که در یک کابینه چند وزیر چند هزار میلیارد تومانی باشند؟

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام باباییان امام جمعه بابلکناردرنمازجمعه امروزاظهار کرد:صحبت از رفراندوم و حرف هایی از این قبیل خلاف قانون، خلاف مصالح عمومی کشور و خلاف وحدت و انسجام ملی است. حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خود رفراندوم به نفع نظام اسلامی است و پیام ملت به مسئولان در ۲۲ بهمن این بود که در پازل دشمن بازی نمی کنند.

وی افزود:آیا بهتر نبود رئیس جمهور محترم بحث همه پرسی درباره رضایتمندی از عملکرد دولت در موضوع اقتصادی را مطرح می کردند و سنگ چند فتنه گر را به سینه نزنند آیا این درست است مردم با اوضاع نابسامان معیشتی و افسار رها شده دلار دست و پنجه نرم می کنند و به سختی امور را سپری می کنند. آن وقت دغدغه مقام اجرایی اول کشور برای فتنه گران وطن فروش باشد!!

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد : منظور رئیس محترم جمهور از کسانی که از قطار انقلاب پیاده کردیم که می توانستیم پیاده نکنیم چه کسانی هستند؟ اگر منظورشان سران فتنه است که اسرائیل آنان را بزرگترین سرمایه خود در ایران می دانست، که باید گفت آنها می خواستند قطار انقلاب را با مسافرانش را یک جا به امریکا، اسرائیل و انگلیس بفروشدند!! اگر غیر این است بفرمائید ملت متوجه شوند؛ بالاخره چه کسانی را پیاده کردیم که می توانستیم پیاده نکنیم؟!

وی تصریح کرد :آیا رئیس جمهور محترم اجازه می دهند که رفراندوم پیشنهادی ایشان در مورد موضوعات ذیل باشد؟
این که رفراندوم کنیم که نزدیکان مسئولین تا چقدر حق دست درازی به بیت المال را دارند؟ رفراندوم کنیم که در یک کابینه چند وزیر چند هزار میلیارد تومانی باشند؟ این که حقوق مدیران نجومی ماهانه ۷۵۰میلیون تومان کافی است؟ یا بیشتر شود؟ این که آیا انحراف ۸۰ درصدی از قانون بودجه کافی است یا دولت می تواند همیشه بودجه میلی را اجرا کند؟ رفراندوم کنیم مردم موافق دلار ۵۰۰۰تومان هستند؟ یا بیشتر شود!!!

این مقام مسئول تاکیدکرد:رئیس جمهور محترم در جمع استانداران گفتند به مردم دروغ نگوئید. چرا دولت خود به مردم دروغ می گوید که ما از روکود خارج شدیم، در صد روز مشکلات را حل می کنیم، خزانه خالی است، برجام برای ما عزت آورد، مسکن مهر متقاضی ندارد، کاری می کنیم که مردم دیگر نیاز به یارانه نداشته باشند، عزت را به پاسپورت های ایرانی بر می گردانیم، کلیه تحریم ها در روز اجرای توافق برجام لغو می شود و ... !!!

وی ادامه داد: راه حل مشکلات کشور انحراف افکار عمومی و بازی با شعور مردم فهیمی که علیرغم وجود مشکلات به بطور تماشایی در ۲۲ بهمن از نظام و انقلاب دفاع کردند نیست؛ مشکل مردم سران فتنه نیستندکه خود از قطار انقلاب پیاده شدند، مشکل مردم قانون اساسی و اصل ۵۹ آن نیست، چرا که مردم در ۹دی و ۲۲ بهمن خواست خود را به صراحت اعلام کردند. بلکه خواسته مردم #شکایت از فساد، تبعیض و برخورد شدیدتر و جدی تر با ظلم و فساد در میان کارگزاران حکومتی و حل مشکل اقتصادی است.

حجت الاسلام بابائیان افزود:خواسته مردم از رئیس جمهور محترم برای برون رفت از بحران ناکارآمدی این است که اول دولتمردان کم کار و غیر انقلابی و ناکارآمد را کنار بگذارند، دوم عذر وزیران سالخورده و ناتوان را بخواهند. سوم، اطرافیان اشرافی و مشاوران ناسالم را از پیرامون خود دور سازند. چهارم، پرداخت حقوق های نامتعارف به مسئولان و مدیران را قطع نمایند. پنجم، بجای این افراد پرهزینه از جوانان پرانرژی، متخصص و متعهد استفاده کنند.

وی گفت:آنانی که از قطار انقلاب پیاده شده اند به محض پیاده شدن سوار قطار استکبار و دشمنان نظام اسلامی شدند و باعث شکل گیری تحریم های بیشتر بر علیه مردم ایران شدند و کسانی هم که قاچاقی سوار قطار انقلاب شده و خواسته اند این قطار را واژگون کنند، تکلیف مردم و نظام با این افراد چیست؟ آنها نباید از پیشگاه ملت عذرخواهی و توبه کنند؟ یا منتظرید که ملت از آنان عذرخواهی کنند؟

حضور مردم شریف ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنی تأیید مسئولین اشرافی گر و غیر انقلابی، و افرادی که بویی از انقلاب و فرهنگ شهادت نبرده اند و بدنبال ناراضی تراشی و نشان دادن چهره ای ناکارآمد از نظام هستند و یا تأیید برخی مسئولین مفسد و ظالم نیست، بلکه حضور مردم برای حمایت از آرمانهای انقلاب و امام راحل، و اطاعت از رهبری و نه بزرگ به امریکا و مطالبه از مسئولین برای مبارزه با ظلم ، فساد، تبعیض و بی عدالتی بوده است.

وی در پایان گفت :دولتمردان باید شکرگزار مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن در سراسر کشور باشند و راه شکرگزاری این است که به این مردم خدمت بکنند نه این که حالت اپزوسیون به خود گرفته و ۴ سال عمر دولت را به سخنرانی و نظریه پردازی تلف کنند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات