Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
راهپیمایی ۲۲ بهمن رفراندوم بزرگی برای حمایت از نظام اسلامی بود - مازنیوز
دو شنبه، 01 بهمن 97 ساعت 03:11 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 21:57:29 1396/11/28
امام جمعه بابل:

راهپیمایی ۲۲ بهمن رفراندوم بزرگی برای حمایت از نظام اسلامی بود

مازنیوز:متاسفانه برخی بجای اینکه از این حضور درس لازم را بگیرند و با جهادی فزون‌تر برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند، مسائل فرعی و حاشیه‌ای را مطرح کردند. ملت احتاج به رفراندوم دیگر ندارد. مسؤولان اجرایی، قضایی و مقننه باید با انگیزه قوی‌تر برای حل معضلات مردم همیشه حامی انقلاب تلاش کنند.
راهپیمایی ۲۲ بهمن رفراندوم بزرگی برای حمایت از نظام اسلامی بود

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام مجتبی روحانی امام جمعه بابل در نمازجمعه ابن هفته اظهار کرد:راهپیمایی امسال باشکوه و غیر قابل توصیف از جهت جمعیتی بود .راهپیمایی ۲۲بهمن امسال در حوزه جدیت، شور و نشاط نسبت سالیان قبل بی‌نظیر بود.

وی افزود:در راهپیمایی ۲۲ بهمن از جهت کمیت بیش‌تر از سال گذشته و در سراسر کشور به ویژه در شهر بابل با شور خاص شرکت کردند از آحاد برادران، خواهران و جوان‌ها و نوجوان‌ها در این مراسم بزرگ تشکر می‌کنم.

خطیب جمعه بابل خاطرنشان کرد:این حرکت نشان‌دهنده پایبندی ملت نسبت به آرمان امام و انقلاب است. ریشه انقلاب اسلامی در قلب‌های یکایک ملت ما است. ملت ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن عهد مجددی با آرمان‌های امام و انقلاب بست. به رغم گلایه‌های مردم در حوزه معیشت و دیگر مسائل خود را از کلیت انقلاب جدا می‌کنند. راهپیمایی ۲۲ بهمن رفراندوم بزرگی برای حمایت از نظام اسلامی بود.

وی تصریح کرد:ملت ما به انقلاب وابستگی دارد و هر وقت که اقتضا کرد مال و جان خود را برای استحکام انقلاب فدا کردند.

امام جمعه بابل ادامه داد انصافا راهپیمایی امسال تماشایی بود. حضور مردم برای کلیت نظام و حمایت از ولایت فقیه بود و نباید این حضور کسان دیگر از مسؤولان را در خواب غفلت فرو ببرد.

این مقام مسئول افزود:متاسفانه برخی بجای اینکه از این حضور درس لازم را بگیرند و با جهادی فزون‌تر برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند، مسائل فرعی و حاشیه‌ای را مطرح کردند. ملت احتیاج به رفراندوم دیگر ندارد. مسؤولان اجرایی، قضایی و مقننه باید با انگیزه قوی‌تر برای حل معضلات مردم همیشه حامی انقلاب تلاش کنند.

حجت الاسلام روحانی تاکید کرد متاسفانه امسال پروژه‌های افتتاح شده در دهه فجر استان مازندران قابل قیاس با برخی استان‌های دیگر نبود. در بعضی از استان‌ها پروژه‌هایی بزرگی افتتاح شد و خود رئیس‌جمهور به شهرهایی نظیر سیرجان رفت اما با کمال تاسف مجموعه پروژه‌ها در مازندران بسیار اندک بود و باز هم با یک رکود در حوزه عمرانی و طرح‌های توسعه‌ای مواجه هستیم.

وی درپایان گفت:ما یک فاصله سوال‌برنگیز در حوزه اعتبارات در سطح مازندران با دیگر نقاط کشور مواجه هستیم. سوال افکار عمومی استان این است که علت این همه عقب‌ماندگی چیست؟ رشد منفی هم در ضریب اشتغال و هم ضریب اعتبارات استانی مواجه هستیم و این به مدیریت استان برمی گردد. از مراکز تحلیل و خبری استان تقاضا داریم این مساله را تحلیل و علت عقب‌ماندگی و واماندگی را جست و جو کنند. عرصه سرمایه‌گذاری در مازندران زیاد است و ظرفیت‌های بالقوه برخوردار هستیم اما این رکود فاحش پذیرفتنی نیست. تا کی مازندران با این وضعیت نا به سامان رو به رو باشد؟

در هفته گذشته عده‌ای از جوانان و ورزش‌دوستان از بنده تقاضا کردند تا موضوع عدم ورزشگاه مناسب به ویژه در عرصه فوتبال را بنده به مسؤولان تذکر بدهم. تقاضای این عزیزان تقاضای به حق است. بابل در عرصه ورزشی نسبت به دیگر شهرهای استان بسیار عقب‌مانده است و وزیرورزش و جوانان هم در سفر اخیر خود به این شهرستان به این نکته تصریح کردند. مشکل عقب‌ماندگی شهرستان بابل به رغم اینکه قطب ورزشی استان است و ورزشکاران مطرحی در رشته‌های مختلف در سطح بین‌المللی و رقابت‌های المپیک دارد، اما در عرصه اماکن مناسب ورزشی به ویژه در ورزشگاه فوتبال برای رقابت‌های کشور با محرومیت مضاعف رو به رو است و پاسخگوی تیم های صاحب نام این شهرستان نیست. مردم تقاضای عزم جدی برای پایان محرومیت شهرستان در عرصه ورزشی را دارند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات