Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم پلیس را بدون اسلحه به میدان می فرستند؟ - مازنیوز
دو شنبه، 01 بهمن 97 ساعت 03:11 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 18:45:25 1396/12/04
امام جمعه بابلکنار:

در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم پلیس را بدون اسلحه به میدان می فرستند؟

مازنیوز:این روشی را که آقایان دنبال می کنند آنارشیسم است، نه دموکراسی! آنانی که این دستور را صادر می کنند، چرا نسخه بدون اسلحه را در حفاظت از خود به کار نمی گیرند؟!
در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم پلیس را بدون اسلحه به میدان می فرستند؟

 به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار در نمازجعه امروز اظهار کرد:برخی از مسئولین دولتی و روزنامه های زنجیره ای و ۴۰ تن از نمایندگان مجلس همصدا با امریکا و انگلیس در حمایت از جاسوس موشکی سنگ تمام گذاشتند؟ کدام عاقلی می تواند این هماهنگی، داخل و خارج را تصادفی بداند؟

وی افزود:جای تأسف دارد که سازمان محیط زیست به جای حفاظت از یوزپلنگ و حیوانات وحشی، از وحشی های صهیونیستی و امریکایی وطنی حفاظت می کرد تا به تخریب زیر ساخت های نظام اقدام کنند! 

وی ادامه داد:در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم پلیس را بدون اسلحه به میدان می فرستند؟ این روشی را که آقایان دنبال می کنند آنارشیسم است، نه دموکراسی! آنانی که این دستور را صادر می کنند، چرا نسخه بدون اسلحه را در حفاظت از خود به کار نمی گیرند؟!
خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد :اقدام تروریستی تفاله های داعشی دراویش، به وضوح نشان می دهد که آزادی سارق بازداشت شده از دراویش، فقط یک بهانه بود و آنان از قبل برای آشوب و اغتشاش با هدف بی ثبات نشان دادن ایران اسلامی و انتقام از حضور حماسی مردم در۲۲بهمن مأموریت یافته بودند.
وی گفت: برخی از مسئولین با اقتدار کشور کاری کرده اند که تعدادی داعشی در پوشش دراویش خیلی راحت آشوب به راه می اندازند و ۵ نفر پلیس و بسیجی را به شهادت می رسانند! متأسفانه سگ ها را باز کردند و سنگ ها را بسته اند!!
????کشف شبکه جاسوسان نفوذ کرده در برخی از دستگاه های دولتی، انگار سیلی محکمی بود که باعث شد تا در شب شهادت حضرت فاطمه(س) فتنه دراویش، این داعشیان داخلی را به راه بیندازند و با شهادت رساندن نیروهای انتظامی و بسیج، خاطره تلخ عاشورای ۸۸و آتش کشیدن خیمه های ابا عبدا... و لخت کردن و آتش زدن بسیجیان را زنده کنند.
این مقام مسئول تصریح کرد:چند سالی است که مدیران بجای پاسخگویی عملکرد خود، از رادار محو شده اند مانند هواپیمای تهران یاسوج که بعلت سهل انگاری مسئولین هواپیمایی آسمان از رادار محو شده و سقوط می کند و ۶۵ انسان بی گناه کشته می شوند.
وی افزود:در سیره امیرالمومنین(ع) مسئولین فاسد در نظام اسلامی باید رسوا بشوند تا درس عبرتی برای دیگران باشند. اما الان برعکس شده، ارتقاء مسئولیتی می گیرند و احترام بیشتری دارند!!
امام جمعه بابلکنار تاکید کرد :کم کاری و سهل انگاری فرهنگی در همه عرصه ها مشهود است، مسئولین فرهنگی چه می کنند؟! ما دروازه ها و مرزهای کشورمان را با هزاران شهید حفظ کرده و بسته نگه داشته ایم، اما راه های تهاجم فرهنگی را در همه عرصه ها باز است و هیچ تدبیری بر آن نیندیشیده ایم و تازه فضای مجازی را هم به دشمن سپرده ایم!!
وی افزود : برخی افراد و جریانات امریکا را دشمن نمی دانند و او را از جایگاه شیطان بزرگ، به رقیب تنزل دادند، وقتی رقیب شد می شود قابل مذاکره! اما اگر دشمن باشد دیگر بحث و مذاکره مطرح نیست چون وجود هر کدام برای دیگری خطر دارد و باید از بین برود و آن فرمان امام راحل که فرمودند : هرچه فریاد دارید بر سر امریکا بزنید را از بین بردند!!
حجت الاسلام بابائیان ادامه داد:بعلت نفوذ بیگانگان و مزدوران وابسته به امریکا و غربیها، سند استعماری و جنسی ۲۰۳۰ بصورت چراغ خاموش در مدارس و دانشگاه ها در حال اجرا است، مسئولین فرهنگی بیدار شوید! مجلس محترم و شورای انقلاب فرهنگی چرا پیگیری نمی کنند!!
وی افزود :سرچشمه مصیبت هایی که ملت می کشد این است که متصدیان امورشان از قشر مرفه و از اشراف و اعیان باشد. مردم باید هوشیار باشند برخی از مسئولین غربگرا می خواهند، کارد را به استخوان برسانند تا مردم در مقابل نظام بایستند.
وی ادامه داد: برنامه های آموزشی و فرهنگی امریکا، این طور بچه تربیت می کند که بچه دبیرستانی امریکا در یک لحظه با اسلحه ۱۹ نفر از همکلاسی هایش را قتل عام می کند! آنوقت یک مشت افراد بیشعور یا خائن می خواهند با سند فرهنگی ۲۰۳۰ آنها، فرزندان ایران را تربیت کنند !!
وی درپایان گفت:شخصی که ۸ سال سکان اجرایی کشور را برعهده داشت طی نامه ای به رهبری معظم انقلاب با وقاحت تمام از ایشان می خواهد که انتخابات ملغی، مجلس تعطیل و رئیس قوه قضائیه برکنار و انتخابات آزاد بدون حضور نیروهای سپاه و بسیج و انتظامی برگزار گردد!! که حرف ایشان مانند پیشنهاد رفراندوم، تیتر رسانه های غربی قرار گرفت. ملت هشدار می دهند ؛ همانطور که نظام جلوی بدعت فتنه گران در سال ۸۸را گرفت در مقابل فتنه جدید بهاریون هم خواهند ایستاد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات