Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
بعضی از افراد و مسئولین تمام هم و غم شان ترویج اسلام سکولاریسم است - مازنیوز
دو شنبه، 01 بهمن 97 ساعت 03:11 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 18:29:07 1396/12/11
امام جمعه بابلکنار:

بعضی از افراد و مسئولین تمام هم و غم شان ترویج اسلام سکولاریسم است

مازنیوز:در سال ۸۲ وزیرصنعت دوره وقت کارخانه ۱۲ هکتاری رشت الکتریک را که ۹۰ میلیارد تومان بوده و حدود ۶۰۰ کارگر، داشته به همسران بعضی از سران مدعی واگذار می کند ، کارگران را اخراج ، دستگاه ها را فروخته و فقط زمین باقی می مانده، که آن را با ۶۰آپارتمان لوکس در تهران معاوضه می کنند . 
بعضی از افراد و مسئولین تمام هم و غم شان ترویج اسلام سکولاریسم است

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکناردرخطبه های نماز جمعه امروز اظهار کرد:مردم هیچ وقت فکر نمی کردند که از ماهواره و غنی سازی ۲۰% و پیشرفت نانو، سلول های بنیادی، موشکهای دور برد و ... برسیم به واردات کود انسانی از ترکیه!! این است عاقبت مدیریت غربگرایان در کشور!!

وی افزود:مردم عزیزایران برای مبارزه با دشمن، ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و اجرای اقتصاد مقاومتی در شب عید فقط لباس و کالاهای ایرانی را بخرند، با خرید کالاهای خارجی به اقتصاد کشورهای دشمن کمک نکنند.

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد:اثر غفلت مسئولین فرهنگی و ارشاد اسلامی در مراسم هشتمین دوره مدیریت مالی ایران، تندیس زرین از گوساله سامری جایزه می دهند!! این یعنی بی رنگ شدن ارزش ها و استحاله انقلاب.

وی گفت:در سال ۸۲ وزیرصنعت دوره وقت کارخانه ۱۲ هکتاری رشت الکتریک را که ۹۰ میلیارد تومان بوده و حدود ۶۰۰ کارگر، داشته به همسران بعضی از سران مدعی واگذار می کند ، کارگران را اخراج ، دستگاه ها را فروخته و فقط زمین باقی می مانده، که آن را با ۶۰آپارتمان لوکس در تهران معاوضه می کنند . متأسفانه هرجا اختلاس، دزدی و ... است چهره برخی از مدعیان مثل خورشید می درخشد.

این مقام مسئول تصریح کرد:پس از برجام، تحریم ها که زیاد شد هیچ، تأسیسات هسته ای تعلیق شد هیچ، انرژی دولت که می توانست در خدمت حل مشکلات اقتصادی ملت باشد، پای برجام رفت هیچ، دیگر واردات۱۶۰تن کود انسانی از ترکیه، توسط دولت بیشترین آبرو را از کشور برد!!

وی افزود:مردمی که بی تقوایی، اشرافگری، بی بندوباری و غیر انقلابی بودن مسئولان شان برایشان اهمیتی نداشته باشد، باید منتظر ظلمها، بی عدالتی ها، و ناامنی های فراوان در جامعه باشند.

امام جمعه بابلکنار تاکید کرد:مظلومیت اصلی جمهوری اسلامی آنجاست که کسانی که سال۸۸کمر به قتل جمهوری اسلامی بستند هم حالا بجای حساب پس دادن وزیر و وکیل شده و طلبکار آن هستند! مظلومیت جمهوری اسلامی در این است کسانی که از طریق ساختارهای نظام تأیید شده و به منصبی رسیده اند آنقدر آزادند که روز روشن، اپوزسیون نظام شوند!

وی افزود:رفتار بعضی از مسئولین ما تکرار تاریخ صدر اسلامی است، طلحه و زبیر هم سالها با علی(ع) بودند، زخم ها خوردند و رنج ها کشیدند، پای کار ماندند، حتی در ماجرای کوچه، با علی بودند، اما وقتی به امر ولی از قدرت منع شدند روبرویش ایستادند و بر وی شمشیر کشیدند!!

حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار افزود:وقتی رهبری معظم انقلاب می فرمایند در بحث عدالت عقب مانده ایم؛ یعنی اگر عده ای فاسد، بیت المال را کابین زنانشان کردن هم باید از حلقومشان بیرون کشید، برخی مردم را سرگرم حواشی می کنند تا اموال ملت را به تاراج ببرند!!

وی گفت:مردم ایران معادل ۶۰% درآمد نفتی کشور و به اندازه ۱۰ کشور اروپایی مواد غذایی به سطل زباله می ریزند، ضایعات مواد غذایی معادل ۳۵میلیون تن به ارزش ۱۵ میلیارد دلار و سالانه ۳۵ درصد محصولات کشاورزی ضایع می شود مقام اول از نظر ضایغات مواد غذایی در جهان است!

وی ادامه داد:شرکت های سوختی آلمان از بیم تحریم امریکا به هواپیمای ظریف سوخت رسانی نکردند. با این شیفتگی افراطی که بعضی ها به برجام دارند، حتی اگر ترامپ برجام را مثل قطعنامه الجزایر، جلوی دوربین پاره کند، باز هم می گویند عیب ندارد بگذارید بیایند جلو! زمین می دهیم زمان می گیریم!
مردم میانمار نه مرگ بر امریکا می گویند نه مرگ بر اسرائیل، جرم آنان مسلمانی است، امریکا با اسلام دشمنی دارد و با دادن انرژی هسته ای و موشکی و منطقه ای، تحریم کم نمی شود هیچ، اگر فرصت پیدا کند جنگ هم می کند.

امام جمعه بابلکنار گفت:بعضی از افراد و مسئولین تمام هم و غم شان ترویج اسلام سکولاریسم است؛ می گویند: اخلاق اسلامی نداریم!! طب اسلامی نداریم، علوم انسانی اسلامی نداریم، حکومت اسلامی نداریم، علم انسانی اسلامی نداریم، پس خود اسلام را هم تعیین و تکلیف بفرمایید! خیال ما راحت شود! بالاخره خود اسلام را داریم یا نه؟ آیا بهتر نیست بجای این حرف های مفت به فکر درد و مشکلات اقتصادی مردم باشید؟
چهار هزار آقازاده در اروپا و امریکا در حال تحصیل هستند، عمده آنان که به کشور باز می گردند و سهم خواهی می کنند، آیا حضور این آقازاده ها در آینده در ارکان تصمیم گیری بحران ساز نمی شود!!

وی درپایان گفت:نمایندگان مجلس سوالاتی که از رئیس جمهور می کنند، این را هم بپرسند که رئیس جمهور تازه کار فرانسه چه کاره عالم است که پلیس کشورتان را خلع سلاح کردید و فرستادید جلوی آشوبگران، و به او گزارش دادید؟
در تاریخ کشور خواهد ماند که عده ای برای دین زخم خوردندو درد کشیدند و جمعی بی شرمانه کنار سفره آنان و به نام آنان غذا خوردند و عربده کشیدند!!

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات