Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
بایدطرح مبارزه با مفسدین اقتصادی ازجناحی شدن و افتادن این طرح در دست غوغاسالاران و هواپرستان خودداری شود - مازنیوز
دو شنبه، 01 بهمن 97 ساعت 03:11 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 19:56:58 1396/12/11
امام جمعه گتاب:

بایدطرح مبارزه با مفسدین اقتصادی ازجناحی شدن و افتادن این طرح در دست غوغاسالاران و هواپرستان خودداری شود

مازنیوز:امام‌جمعه گتاب از طرح دو فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان حمایت و تصریح کرد: تصویب این طرح در تحقق شعارهای عدالتخواهانه انقلاب بسیار موثر است و امیدوارم نمایندگان بابل حامی این طرح باشند.
بایدطرح مبارزه با مفسدین اقتصادی ازجناحی شدن و افتادن این طرح در دست غوغاسالاران و هواپرستان خودداری شود

به گزارش مازنیوز حجت‌الاسلام دکترحسین تقی‌پور در خطبه‌های امروز نمازجمعه شهر گتاب با اشاره به شهادت بانوی نمونه اسلام ام‌البنین(س) اظهار کرد: در مورد این زن و معرفتش حکایت ها نقل می کنند، آنجا که به علی(ع) می‌گوید علی جان من امدم خدمتگذار باشم و این نشانه کمال اوست.

وی افزود: این نگاه است که انسان را بزرگ می‌کند، پول و سرمایه نیست که انسان را بزرگ می‌کند بلکه ایمان و خیر خود این افراد در زمان حیات است و آنچه که ام البنین (س) را بزرگ کرد ادب و معرفت ایشان بود.

 این مسئول با اشاره به عدالت‌خواهی رهبری ادامه داد: از وقتی که رهبری عذرخواهی کردند که ما عدالت را نتوانستیم اجرا کنیم و افراد ببینند آرمان‌های انقلاب دارد ذبح می شود واقعا ناراحت می شود و دلش درد می‌گیرد.

امام‌جمعه گتاب از طرح دو فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان حمایت و تصریح کرد: تصویب این طرح در تحقق شعارهای عدالتخواهانه انقلاب بسیار موثر است و امیدوارم نمایندگان بابل حامی این طرح باشند.

حجت‌الاسلام تقی‌پور خاطرنشان کرد : این مسئله پنج شرط دارد که اول آنکه کار کارشناسانه در مورد این طرح در کمیسیون‌های تخصصی انجام گیرد و دوم مشورت با نیروهای متعهد، عاقل و باتجربه و غیر آلوده و سوم جلوگیری از جناحی شدن و افتادن این طرح در دست غوغاسالاران و هواپرستان خارج شود.

وی تصریح کرد: چهارمین شرط در اجرای درست این طرح رفع ابهامات موجود و دوری از تهمت و در آخرین مرحله بعد از تصویب دقت نظر در اجرای آن طرح می تواند طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان را به نتیجه برساند.

خطیب جمعه گتاب ادامه داد: این طرح سه نکته دلگرم کننده دارد همچون ترکیب هیات هفت نفره آن و شمول طرح برای همه دولت‌ها آن را فراجناحی می کند، دوم اولیوت بررسی اموال را به مسئولان درجه یک کشور مثل وزرا، معاونین و استانداران داده است سر اژدهای هفت سر فساد باید از همین جاها باید زده شود.

وی یادآور شد: مقرر شد منابع حاصل از اموال نامشروع صرف محرومیت و کاهش تبعیض اقتصادی شود که این بسیار ارزشمند است، در حوزه فرهنگ و اجتماعی همچنان نشانه وابستگی فرهنگی به خارج از مرزها وجود دارد و این است که رهبری دستور به آتش به اختیار دادند.

تقی‌پور تاکید کرد : چالش های عدم توازن و ضعف عدالت در مباحث اقتصادی در برخی از حوزه‌ها همچنان مشکل داریم مثل خودرو، شبکه اطلاعات، صنعت نفت و سایر منوارد درجا زدیم و سالانه به اندازه ۶۰ هواپیمای ۳۰۰ نفره جان مردم گرفته می‌شود و برخی کمتر پاسخگو هستند.

امام جمعه گتاب در پایان گفت: به واقع اقتصاد مقاومتی راه جلوگیری از عقب ماندگی است و رهبری به درستی فرمودند این مطلب را، اما با کمال تاسف می‌بینیم باز رهبری عذرخواهی می‌کنند از برخی کم کاریهای سایر مسئولان، باید مسئولان در صحنه حضور داشته باشند و مسئولان در مبارزه با فساد نترسند چون مردم با آن‌ها هستند و قوه قضائیه در پرونده‌هایی که با حیثیت نظام گره خورده است به مردم بگویند و از حمایت آن‌ها استفاده کنند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات