Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
در زمانی که مدیران ۷۰ساله ول کن پست و مقام نیستند، متولدین دهه ۶۰و۷۰ به دنبال جاه و مقام بسیار بالاتر یعنی شهادتند!! - مازنیوز
دو شنبه، 01 بهمن 97 ساعت 03:11 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 14:00:34 1396/12/18
امام جمعه بابلکنار:

در زمانی که مدیران ۷۰ساله ول کن پست و مقام نیستند، متولدین دهه ۶۰و۷۰ به دنبال جاه و مقام بسیار بالاتر یعنی شهادتند!!

مازنیوز:مدیریت غیر انقلابی و نا کارآمد مدیریتی است که در آن به جای پرداخت حقوق معوقه کارگران در شب عید، تغییر نام خیابان ها و ساختمان ها و برگزاری مراسم رقص و آواز تبدیل به دغدغه ی اصلی می شود.
در زمانی که مدیران ۷۰ساله ول کن پست و مقام نیستند، متولدین دهه ۶۰و۷۰ به دنبال جاه و مقام بسیار بالاتر یعنی شهادتند!!

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار در خطبه های نماز جمعه امروز با بیان اینکه در زمانی که مدیران ۷۰ساله ول کن پست و مقام نیستند، متولدین دهه ۶۰و۷۰ به دنبال جاه و مقام بسیار بالاتر یعنی شهادتند!!افزود:متأسفانه دهه شصتی ها از زمانی که چشم باز کرده اند شما را در قدرت دیده اند که جز به فکر منافع خویش نبودید.

وی افزود:برای رسیدن به نقطه مطلوب در همه حوزه ها، چه اقتصادی و چه فرهنگی و ... روحیه جهادی و انقلابی می طلبد، هیچ کسی با آویزان شدن به این کشور و آن کشور به جایی نرسیده است، دولت محترم باید ریل خود را تغییر دهد.
برخی معتقدند از معصومین(ع) هم می شود انتقاد کرد، اما حالا می گویند هر که از ما انتقاد کند کم عقل است! خط قرمز برای معصومین (ع) قائل نیستند اما برای خودشان قائل اند! این تذهبون به کجا می روید؟!
در تاریخ ثبت شده اعتماد به امریکا یعنی شکست مفتضحانه! مصدق به امریکایی ها اعتماد کرد، امریکا دولتش را سرنگون کرد. در قضیه برجام به امریکا اعتماد کردیم حاصل برجام شد واردات کود انسانی!!

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد:برخی می گویند؛امیدواریم روزی مرگ، از همه شعارها حذف شود. امام(ره) در پاسخ آنان می فرمایند: باید به آن مزدور که فریاد مرگ بر امریکا را خلاف اسلام می داند گفت: آیا تو و امثال تو آخوند امریکایی فعل رسول ا... و امر خداوند را تخطئه می کنید؟
موضوع بررسی اموال مسئولان و اعاده اموال نامشروع آنان از بیت المال باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود تا کسی نتواند در مقابل این عدالت طلبی مقاومت کند.

وی ادامه داد:مدیریت غیر انقلابی و نا کارآمد مدیریتی است که در آن به جای پرداخت حقوق معوقه کارگران در شب عید، تغییر نام خیابان ها و ساختمان ها و برگزاری مراسم رقص و آواز تبدیل به دغدغه ی اصلی می شود.
مسئولان به مردم پاسخ دهند که برای بستگان درجه یک و فرزندان آنان، در ایران کار و شغل وجود ندارد که باید در امریکا مشغول خدمت به کدخدا و ارباب و دشمنان این ملت باشند؟! اگر فرزندان رؤسای امریکا و اروپا در ایران خدمت می کردند ما چه می گفتیم!!

این مقام مسئول تصریح کرد:مردم ازمسئولان می پرسند، اگر گروه تروریستی۱۷ هزار شهروند فرانسوی را کشته بود و امروز در ایران دفتر داشت، فرانسوی ها با ما چه برخوردی می کردند؟ هر طور که آنها برخورد می کردند شما هم همان کار را بکنید.
مأموریت وزیرخارجه فرانسه در ایران، با کت و شلوار فرانسوی اما با تن پوش امریکایی، نشان داد فرانسوی ها تحت فرمان امریکایی ها هستند و پاریس خود را از واشنگتن جدا نکرده بلکه در پازل سردمداران کاخ سفید بازی می کند!

وی افزود:آیا مسئولین جمهوری اسلامی، جنایات فرانسه علیه ملت ایران نظیر، کمک تسلیحاتی به عراق در جنگ تحمیلی، حمایت از منافقین و قاتلین ۱۷ هزار ایرانی، بالا کشیدن سهم ۱۰ درصدی ایران در شرکت اتمی ( وردیف )، کینه توزی در مذاکرات هسته ای، فروش خون های آلوده، اهانت به رسول اکرم(ص) دفاع از داعش و اغتشاش گران، حمایت از فتنه گران۸۸را فراموش کرده اند که فرش قرمز برای آنان پهن می کنند؟!
مردم از مسئول دیپلماسی سؤال می کنند دیدار با جان کری که الآن هیچ مسئولیتی ندارد چه معنای دارد؟ می گویند دیدار محرمانه نبوده بلکه داشته با وی درباره نحوه منزوی کردن ترامپ در جهان صحبت می کرد! سوال ما این است که آیا کم عقلی به جان کری هم سرایت کرده که به کشور دشمنش راهکار میدهد که چگونه رئیس جمهور کشورش را منزوی کند؟!!

امام جمعه بابلکنار تاکید کرد:مردم عزیز ما بدانند کسانی در کشور هستند که ادعا می کنند می خواهند به مردم خدمت کنند در واقع می خواهند به جیبشان خدمت کنند، خودشان می گویند به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اعتقادی ندارند و امام خمینی(ره) را قبول ندارند و از گذشته پشیمانند و معتقد به برجام منطقه ای هستند، یعنی خلع سلاح جمهوری اسلامی!
برخی از افراد به غرب و امریکا به مثابه بهشت برینی که خداوند وعده داده می نگرند و حاضرند برای رسیدن به آن، هر چیزی را اعم از عزت، شرف، ناموس، دین، وطن و خانواده را زیر پا بگذارند تا به وصال این کدخدای پر زرق و برق برسند! اما حاضر نیستند سر سوزنی همان راهی را که دیگر کشورها برای قدرتمند شدن و توسعه یافتن طی کردند را طی کنند!!

وی گفت:در شأن ملت فهیم و شهید پرور ایران نیست که برخی از مقامات هر روز با ادبیات تند و توهین آمیز صحبت کنند.
به تعبیر امام بافر(ع) سقف خانه فاطمه عرش رب العالمین است.
در روز زن به برکت جمهوری اسلامی از زنان بعنوان گوهر وجود هستی تجلیل می گردد، اما در اروپا و امریکا، هیچ زنی توقع هدیه ندارد و فقط انتظار دارند قتل، تجاوز و تبعیض به زنان خاتمه پیدا کند.

وی درپایان

افزود:فاطمه الزهرا(س) از معجزات تاریخ و افتخارات عالم وجود و از افتخارات خاندان وحی و همانند خورشید فروزان و ستاره ای درخشان بر تارک اسلام می درخشد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات