Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
اگر برخی نمی توانند نماینده مردم باشند پستوی خانه جای آنها است نه خانه ملت و دولت! - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 17:12:19 1396/12/25
امام جمعه بابلکنار:

اگر برخی نمی توانند نماینده مردم باشند پستوی خانه جای آنها است نه خانه ملت و دولت!

مازنیوز:رأی نمایندگان مجلس به وزرای استیضاح شده یعنی، نه جوانان ما مشکل اقتصادی دارند و نه مردم ما درد مسکن، رکود اقتصاد و ...
اگر برخی نمی توانند نماینده مردم باشند پستوی خانه جای آنها است نه خانه ملت و دولت!

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار در نماز جمعه امروزاظهارکرد:کاسبی و رأی در مجلس و لابی های سنگین و رها کردن مشکلات مردم ، مدیریت نیست بلکه اوج ناکارآمدی است. اگر برخی نمی توانند نماینده مردم باشند پستوی خانه جای آنها است نه خانه ملت و دولت!

رأی نمایندگان مجلس به وزرای استیضاح شده یعنی، نه جوانان ما مشکل اقتصادی دارند و نه مردم ما درد مسکن، رکود اقتصاد و ... یعنی آفرین مسئولین! همینطور بروید جلو!! متأسفانه بجای وزرا، مجلس استیضاح شد! برخی مجلس را از رأس امور به زیر امور تنزل می دهند.

وی افزود:استیضاح نمایشی پاسخ خوبی است برای آنها که بدنبال علت اصلی وضع نامطلوب عدالت در جمهوری اسلامی هستند. وقتی زور و فساد و زدبند به حد اعلای خود می رسد و به همه چیز می چربد حتی در خانه ی ملت!
نمایش استیضاح با درگیر کردن چند روزه دولت و مجلس با نتیجه هیچ به پایان رسید، فضای مجلس ما مانند ابری بر فراز ایران است. غرش و رعد و برق دارد اما نمی بارد و چون بخشی از این مجلس با جیب تنظیم می شود، غرش استیضاح به همین دلیل به باران تبدیل نشد!!

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد:برای اداره هر دقیقه مجلس، 300 میلیون توکمان هزینه دارد. یعنی هر جلسه استیضاح 90 میلیارد تومان آب می خورد، متأسفانه بعضی از مسئولین هم بودنشان هزینه دارد هم رفتنشان!! هر نماینده برای هر دقیقه۱میلیون تومان و هر روز۵۰۰میلیون، هر سال۱۲۵میلیارد و در ۴سال۵۰۰میلیارد تومان هزینه دارند.
رأی نیاوردن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان کشور یعنی به مردمی که رأی دادن تا آنان بروند مجلس مربوط نیست که بیت المال کجا و برای چه چیزی صرف شده، یعنی به مردم مربوط نیست که فلان وزیر هزار میلیارد سرمایه و ثروت را از کجا آورده؟ یا چرا یک نفر آنقدر پول خرج می کند که نماینده مجلس بشود؟ چرا؟

وی ادامه داد: برخی از افراد و مسئولین دزد، در این سال ها آنقدر در بیت المال چریدن که فکر می کنیم وجوه حاصل از اجرای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین را جایگزین درآمد حاصل از فروش نفت کرد!
مردم عزیز برای ارتقاء فرهنگ عمومی و بالا بردن سطح علمی و آگاهی کودکان، نوجوانان و جوانان و مأنوس کردن آنان به کتاب های مفید، بجای پول عیدی، کتاب هدیه کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد:عده ای فرصت طلب دانسته و ندانسته راه افتاده اند و می گویند تولید گندم و میوه در داخل کشور فلان مقدار آب می خواهد و بهتر است از خارج وارد بشود! تسلیم کشور به خواسته های بیگانگان و از دست رفتن استقلال اقتصادی با همین توجیه انجام می گیرد.
برکناری وزیر خارجه امریکا و جایگزینی رئیس سازمان سیاه بجای او و مذاکره با کره شمالی برای تعویق جنگ با کره، تا با فراغ خاطر به گزینه نظامی علیه ایران بیندیشند. برگزاری بزرگترین رزمایش نظامی مشترک امریکا و اسرائیل در منطقه، سفر بن سلمان به انگلستان و امریکا برای خرید تسلیحات بیشتر، اتحاد اعراب و اسرائیل، سه حمله به سفارتخانه های ما در انگلیس، اتریش و آلمان برای بی ثباتی در ایران، ناشی از توطئه جدید امریکا علیه ایران است.

وی افزود:آن کسانی که قبله آمالشان غرب است و سخن از حجاب اجباری در داخل کشور می گویند پاسخ بدهند، چرا از بی حجابی اجباری در برخی از مناطق اروپا انتقاد نمی کنند و همواره در این مورد سکوت اختیار کرده اند؟
دشمنان ما در مقام هویت ستیزی به دنبال ترویج بی حجابی هستند چون اگر عفت و حجاب از زنان گرفته شود، جامعه ماهیت دینی خود را از دست می دهد و دشمن بر جامعه ما مسلط شود.

امام جمعه بابلکنار گفت:عربستان در طی دو سال۵۰۰میلیارد دلار سلاح می خرد. نظام سلطه اسمش را می گذارد نوسازی ارتش! اما ایران حق ندارد موشک های خود را توسعه بدهد، چون اسمش می شود تحریک نظامی و تلاش برای دستیابی به تسلیحات اتمی!
رئیس جمهوراگراین گفته است تمام وزرای فاسد را در سطل زباله بیندازند! ای کاش در کشور ما هم با مسئولین فاسد چنین برخوردی صورت می گرفت؟

وی افزود:متأسفانه نه تنها با افرادی سربار دولت و ملت هستند برخوردی نمی شود بلکه در مواردی هم مورد حمایت مسئولین قرار می گیرند و گاهی قوه قضائیه به خاطر رسیدگی به جرائم دولتی ها به جنگ تهدید می شوند.
راهیان نور، جلوه پاسداشت دفاع مقدس و نماد خیزش عظیم جوانان و مردم به سوی ارزش هاست.

حجت الاسلام بابائیان درپایان گفت:شیعه انگلیسی و سنی امریکایی آتش افروزان، تفرقه و دشمنی میان فرقه های اسلامی هستند.
براساس آموزه های دینی صله رحم و دید و بازدید از اقوام موجب ازدیاد عمر، قطع عذاب الهی، آسان تر شدن حسابرسی، از بین رفتن گناهان و تأخیر در مرگ می شود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات