Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
29 کشته در ایام تعطیلات نوروزی 97 - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 13:33:03 1397/01/14
مدیر کل پزشکی قانونی مازندران:

29 کشته در ایام تعطیلات نوروزی 97

مازنیوز:آمار کشته شدگان ناشی از تصادفات نوروزی در تعطیلات امسال از 25 اسفند(96) لغایت 15فروردین سالجاری تعداد 29 کشته ناشی از حوادث رانندگی در استان به ثبت رسید که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 7 درصد افزایش داشت.
29 کشته در ایام تعطیلات نوروزی 97

به گزارش مازنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان، دکتر علی عباسی با بیان اینکه از این تعداد 18 مورد مرد و ما بقی زن هستند افزود :به تفکیک محل سکونت از این تعداد 19 مورد غیر بومی و مایقی بومی هستند.

بابل بیشترین شهر

وی با اشاره به شهرستان هایی که بیشترین تعداد فوتی در آنها به ثبت رسید ، گفت: شهرستان بابل با 6 ، قائمشهر با 4 ، آمل و تنکابن هر کدام با 3مورد فوتی ، به ترتیب بیشترین تلفات را در ایام نوروز به خود اختصاص دادند.
سرنشین بیشترین فوتی

عباسی سرنشین خودروها را بیشترین افرادی معرفی کرد که در حوادث رانندگی نوروز امسال جان خود را از دست داده اند ، تصریح کرد: در زمان وقوع حادثه 10 نفر سرنشین ، 9نفر عابر و 8 نفر راننده و 2 نفر هم دوچرخه سوار هستند.

دکتر علی عباسی با بیان این مطلب افزود : آمار حمع آوری شده از کشته های تصادفات نوروزی مریوط به محدوده زمانی 25 اسفند 96 تا 13 فروردین امسال (97) است و امکان تغییر در آن وجود دارد .
مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با تاکید بر اینکه آمار ذکر شده از تلفات ،آمار اولیه این استان است که به صورت فوری از 15 مرکز این اداره کل جمع آوری شده و به جهت امکان اضافه شدن تلفات از بین مصدومان حوادث رانندگی نوروزی که در بیمارستان ها بستری هستند آمار قطعی در هفته دوم اردیبهشت اعلام می شود .

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات