Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
بر حسب وظیفه ای که شهرداری دارد باید با سایر ارگانهای شهری و شهرستانی تعامل و همکاری فیما بین داشت - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 12:56:42 1397/01/19
شهرداربابل :

بر حسب وظیفه ای که شهرداری دارد باید با سایر ارگانهای شهری و شهرستانی تعامل و همکاری فیما بین داشت

مازنیوز:پروژه موزیرج علاوه بر یک کار عمرانی یک کار اجتماعی نیز بود، چراکه توانستیم نظر مساعد شهروندان را جلب کنیم و نظر آنها را با شهرداری هم سو نماییم.
بر حسب وظیفه ای که شهرداری دارد باید با سایر ارگانهای شهری و شهرستانی تعامل و همکاری فیما بین داشت

به گزارش مازنیوز به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری بابل مهندس کبودشهرداربابل با حضور در جمع کارکنان مدیریت فرهنگی اجتماعی ورزشی ضمن تبریک سال نو گفت؛ مهمترین وظیفه مدیریت فرهنگی، فرهنگ سازی در حوزه شهرسازی و پروژه های در دست اقدام و مجموعه کارهایی که در شهر توسط شهرداری انجام می شود، و همچنین ایجاد نشاط و شادابی در بین شهروندان دانست.
و خصوصاً این مجموعه میتواند دربحث آسیب شناسی اجتماعی و فرهنگی پروژه هایی که توسط شهرداری انجام می شود بعنوان بازوی شهرداری در همپوشانی و نگاه شهروندان در نشان دادن بهتر خدمات ارائه شده و همچنین معرفی برنامه ها و پروژه های در دست اقدام شهرداری که بر حسب وظیفه خدمت رسانی به شهروندان انجام می شود ، می باشد.

وی افزود بر حسب وظیفه ای که شهرداری دارد باید با سایر ارگانهای شهری و شهرستانی تعامل و همکاری فیما بین داشت. و در ادامه شهردار گفت؛ مهمترین بخش کار فرهنگی، فرهنگ سازی و بهینه سازی امور شهرداری در بخشهای عمران، خدمات شهری، فضای سبز و غیره..... در جهت اعتلا و پیشرفت شهر می باشد.

مهندس کبود بیان داشت: پروژه موزیرج علاوه بر یک کار عمرانی یک کار اجتماعی نیز بود، چراکه توانستیم نظر مساعد شهروندان را جلب کنیم و نظر آنها را با شهرداری هم سو نماییم.

وی همچنین با اشاره به لایروبی رودخانه بابلرود یکی دیگر از نمونه های کار فرهنگی، اجتماعی شهرداری قید نمود که شهرداری توانست با تمام توان خود آنرا دوباره احیا نماید و جان تازه ایی به آن دهد.

وی بیان داشت: شهرداری در کنار کارهای زیاد عمرانی خود از کوچکترین فرصت برای برپایی جشنواره ها، سمینارها و جشن ها استفاده می نماید تا حس رضایتمندی در شهروندان ایجاد نماید.

شهردار_بابل افزود: کار در مدیریت فرهنگی کاری بسی سخت ولی در عین حال زیباست و باید با داشتن یک برنامه مدون به جزئیات آن توجه نمود.

ایشان ضمن تشکر از زحمات این مجموعه در سالی که گذشت و برکسی پوشیده نیست گفت: ما برای سال ٩٧ برنامه ایی جدی و مدون در بخش فرهنگی خواهیم داشت ، و تأکید ویژه بر اهمیت کیفیت کارهایی که انجام خواهد شد، نمود.

‍ در ادامه مهندس کبود شهردار افزود :از طریق افزایش بودجه سه درصد، و دو برابر نمودن آن در سال ٩٧ در مقایسه بودجه آن در سالهای گذشته در جهت ارتقا مدیریت فرهنگی در سطح کلان می باشیم و این نشان دهنده نگاه ویژه ی ما به این بخش می باشد.

ایشان هدف از حضور مدیریت فرهنگی در بخش شهرداری مرکز را تقویت حوزه فرهنگی و ایجاد برنامه های مدون و وسیع دانست و خاطر نشان کرد: این جابجایی موجب نزدیکی و ارتباط تنگانگ در جهت پیشبرد اهداف شهرداری در حوزه فرهنگی می باشد و گفت؛ مدیریت فرهنگی به کسانی نیاز دارد که فرهنگ دوست، شهردوست و شهرداری دوست باشند و جهت ارتقای شهر و شهرداری از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

ایشان در پایان ضمن تاکید بر تلاش و پیشرفت شهر در بعد فرهنگی گفت ؛ ما بعنوان یک مجموعه با هم برای اعتلا و پیشرفت شهر گامهای محکمی برخواهیم داشت و امیدوارم که اموری که انجام میدهیم پروژه محور و اداره محور باشد نه شخص محور و هدف ما تنها رشد، بالندگی و تقویت مدیریت فرهنگی است و در راستای آن باید روحیه همدلی، هم فکری و فضای مثبت نیز در این مجموعه حاکم باشد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات