Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
اگر می بینیم که در منطقه دست برتر را داریم بخاطر آن است که مردانش روحیه دهه۶۰را هنوز فراموش نکرده اند - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 14:56:23 1397/01/24
امام جمعه بابلکنار:

اگر می بینیم که در منطقه دست برتر را داریم بخاطر آن است که مردانش روحیه دهه۶۰را هنوز فراموش نکرده اند

مازنیوز:دولت محترم و مسئولین به مردم پاسخ دهند که در طرح هایی مانند کنترل قیمت ارز، عبور از رکود، طرح تحول سلامت، مسکن اجتماعی، اشتغال زایی، کنترل بحران های زیست محیطی، افزایش سرمایه گذاری خارجی، برخورد با پروژه نفوذ چگونه عمل کرده است؟!
اگر می بینیم که در منطقه دست برتر را داریم بخاطر آن است که مردانش روحیه دهه۶۰را هنوز فراموش نکرده اند

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار در نماز جمعه امروزاظهار کرد:تحقق هدف آفرینش انسان که همان معرفت به مبدأ، معاد و سایر مجهولات است بدون بعثت انبیاء محقق نمی شود؛ خداوند سبحان پیامبران را مبعوث کرد تا توحید و یکتا پرستی و امیدواری به آخرت را به انسان ها بیاموزند و با تشکیل حکومت دینی و آموزش کتاب و حکمت بر بندگان اتمام حجت کنند.

بعثت رسول اکرم(ص) شریف ترین عید تاریخ بشریت و انسانیت و عظیم ترین، مهم ترین، برترین، بزرگ ترین و پر برکت ترین نعمت الهی در طول تاریخ و عید برانگیختگی برای زدودن رنج های بشر است.

وی افزود:تنها راه سعادت ملت های مسلمان تأسی از سیره نبوی است.
رسول خدا(ص) بنیان گذار اصل مهم، عدم جدایی دین از سیاست بود.
کار بزرگ رسول اعظم(ص) بیدار کردن بشریت و حکومت بر دل های مردم و پایه گذاری تمدن بزرگ اسلامی در جهان بود.
وظیفه ما مسلمانان آگاه شدن و آگاه کردن دنیا از حقیقت بعثت، یعنی همان نجات انسان و استقرار نظام صلاح و سداد در جامعه و دیگر دمیدن روح تازه در این دنیا یعنی شالوده ریزی تمدن نوین اسلامی و این نه به معنای تصرف سرزمین ها بلکه عرضه کردن هدیه الهی به ملت ها تا به اختیار خود و تشخیص خود راه درست را انتخاب کنند.

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد:اگر می بینیم که در منطقه دست برتر را داریم بخاطر آن است که مردانش روحیه دهه۶۰را هنوز فراموش نکرده و آن را حفظ کرده اند. علاج دیگر حوزه ها نیز بازگشت مردانش به همان روحیه های خاکی و بی ریا و باصفا است.
قیمت دلار به۵۸۰۰تومان رسید در حالی که در فروردین سال گذشته۳۷۷۶ تومان بوده است و طی یکسال۵۰% از ارزش پولی ما کم شد و سکه در فروردین گذشته۱۲۲۰۰۰۰ومان ، در حال حاضر۱۹۰۰۰۰۰تومان را ثبت کرده، این اتفاقات تلخ در حالی است که برخی مدعی بودند در سایه برجام مشکلات اقتصادی و معیشتی و حتی آب خوردن مردم حل خواهد شد!!

وی ادامه داد:وقتی یک میلیارد و۸۰۰میلیون دلار صرف واردات۷۰هزار خودروی لوکس می شود و هنگامی که۳۵۰هزار ایرانی نوروز امسال۸۰۰میلیون دلار در ترکیه خرج می کنند. آیا انتظار دارید قیمت دلار به۶۰۰۰تومان نرسد؟!
دولت محترم و مسئولین به مردم پاسخ دهند که در طرح هایی مانند کنترل قیمت ارز، عبور از رکود، طرح تحول سلامت، مسکن اجتماعی، اشتغال زایی، کنترل بحران های زیست محیطی، افزایش سرمایه گذاری خارجی، برخورد با پروژه نفوذ چگونه عمل کرده است؟!

این مقام مسئول تصریح کرد:وضعیت بازار ارز، نشانه ای از نابسامانی در ستاد اقتصادی دولت و نقشه راه برجام زده آن انسداد مجاری بازگشت درآمد های ارزی و خروج بیشتر ارز از کشور، نقشه دستکاری و اختلال در بازار ارز و ایجاد تقاضای کاذب و تورم انتظاری توسط دشمن است.
آیا منطقی است تلگرام که به عامل آشوب و نا امنی در کشور تبدیل شده به صرف اشتغال زایی برای یک عده به فعالیت خود ادامه بدهد! اگر برخی نگران بی کاری در جامعه هستند جلوی قاچاق را بگیرند!

وی افزود:در میان کاربران تلگرام، ایران تنها کشوری است که هیچ اهرمی برای کنترل آن وجود ندارد و تلگرام خود را ملزم به رعایت قوانین آن نمی داند و حال این که تلگرام مؤظف به ارائه کلیه دیتاها کاربران به امریکا و روسیه و مؤظف به حذف محتوای نفرت انگیز یا خشونت طلبانه و یا خلاف قانون به دولت آلمان و هند می باشد!
براساس مؤلفه های امنیت و منافع ملی، منطقه ای و بین المللی، دولت باید در یک اقدام انقلابی، خروج از برجام را در دستور کار خود قرار دهد و هر گونه تأخیر در اعلام خروج ایران از برجام در حقیقت هموار کردن مسیر میز مذاکره برجام۲خواهد بود.

امام جمعه بابلکنار تاکید کرد:مهار قدرت موشکی و نظامی ایران، مهار نفوذ منطقه ای ایران، مهار پیشرفت های هسته ای و علمی ایران، مهار توان سایبری ایران، برهم زدن انسجام داخلی ایران با حمایت از آشوب ها و اغتشاشات، تضعیف موقعیت و جایگاه رهبری نظام اسلامی از طریق شبهه افکنی و مقابله با تفکر انقلاب اسلامی از طریق مدل سازی اسلام میانه رو در عربستان، از راهبردهای نظام سلطه علیه ایران اسلامی است.
ترامپ به انفعال خود در ماجرای حمله به سوریه، بار دیگر ثابت کرد که مرد بلوف های توخالی است.
اسلام وهابیت آل سعود و آل یهود، اسلامی است که در آن بوسیدن مزار پیامبر(ص) حرام و شلاق دارد! اما دوستی با اهل بیت پیامبر(ص) حرام و با بردن اسم حضرت زهرا(س) و اسم حضرت علی(ع) خونت را می ریزند! اما ورق بازی امام جماعت مسجد الحرام حلال و ریخ

تن خون سوری ها و یمنی های مسلمان و هم پیمانی با امریکا و اسرائیل ملعون علیه مسلمین حلال خواهد بود!

وی درپایان گفت:نامه جاهلانه۳۰۰نفر انحرافی، که وجود برخی مشکلات را نه در شبکه لیبرال مستقر و نه مسئولین خسته و بی انگیزه و اشرافیت گرا و غرب طلب بلکه اصل نظام می دانند!! کسانی که جمهوری اسلامی را با قرائتی منهای امام و رهبری و فقه و روحانیت می خواهند!!

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات