Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
سپاه ستون خیمه انقلاب، حافظ دستاوردهای انقلاب، آینه مظلومیت و رشادت ملت و الگوی تدین، ولایتمداری و ایثارگری و شهادت طلبی است - مازنیوز
آدینه، 03 اسفند 97 ساعت 06:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 16:48:03 1397/01/31
امام جمعه بابلکنار:

سپاه ستون خیمه انقلاب، حافظ دستاوردهای انقلاب، آینه مظلومیت و رشادت ملت و الگوی تدین، ولایتمداری و ایثارگری و شهادت طلبی است

مازنیوز:بغض و کینه از سپاه پاسداران پایانی ندارد! کسانی که باید سرمدار حفظ شئونات و شخصیت نظام جمهوری اسلامی باشند، در مراسم رسمی یک نهاد نظامی، نهاد نظامی مقدس دیگر را تیکه باران می کنند!
سپاه ستون خیمه انقلاب، حافظ دستاوردهای انقلاب، آینه مظلومیت و رشادت ملت و الگوی تدین، ولایتمداری و ایثارگری و شهادت طلبی است

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار در نماز جمعه امروزاظهار کرد:در روایتی از رسول خدا(ص) آمده هر کس یک لقمه حرام بخورد تا چهل شب نمازی از او پذیرفته نمی شود.

رسول اکرم می فرمایند: هرگاه لقمه ای حرام به اندرون بنده وارد شود، تمام فرشتگان آسمانها و زمین او را نفرین کنند.

وی افزود:پیامبر اسلام (ص) می فرمایند: ترک یک لقمه حرام، نزد خدا محبوب تر از خواندن هزار رکعت نماز مستحبی است.
مام باقر(ع) می فرمایند: هرگاه انسان مالی را از حرام بدست آورد نه حجی از او پذیرفته و نه عمره ای و نه صله رحمی و حتی در ازدواج و زناشویی او تأثیر سوء می گذارد.

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد:نفوذ و سرقت اطلاعات، تغییر محاسبات تصمیم گیران، تغیر باورهای مردم، ایجاد نابسامانی مالی و اقتصادی، ایجاد آشفتگی های امنیتی، از شیوه های جنگ اطلاعاتی دشمنان علیه نظام اسلامی است.
همانطوریکه مقام معظم رهبری فرمودند: وزارت اطلاعات جای جناح بازی و باند بازی و جریانات حزبی نیست و در نظام اسلامی هرکسی که می خواهد پست و مقام بگیرد حتماً باید از چشم تیز بین اطلاعات عبور کند. اگر مسئولین به گزارش وزارت اطلاعات توجه می کردند، شاهد حضور برخی از مدیران نفوذی، ناکارآمد، غیر انقلابی و ... در مسئولیت های اجرایی کشور نبودیم.

وی ادامه داد:ما نه از سلاح نظامی دشمن می ترسیم و نه از حربه اقتصادی و جنگ ارزی او، چرا که بارها بر همه این حربه ها غلبه کرده ایم. اما نسبت به خظ نفوذی که جاسوس را فعال مدنی و مدیر برتر و نخبه علمی و اقتصادی جا می زند، باید حساس بود و هم با قوت و قاطعیت با این خط برخورد کرد.
سپاه ستون خیمه انقلاب، حافظ دستاوردهای انقلاب، آینه مظلومیت و رشادت ملت و الگوی تدین، ولایتمداری و ایثارگری و شهادت طلبی است.

این مقام مسئول تصریح کرد:بغض و کینه از سپاه پاسداران پایانی ندارد! کسانی که باید سرمدار حفظ شئونات و شخصیت نظام جمهوری اسلامی باشند، در مراسم رسمی یک نهاد نظامی، نهاد نظامی مقدس دیگر را تیکه باران می کنند!
غربی ها برای نابودی اندلس غیرت و حیا جوانان مسلمان را گرفتند، امروز هم با همان سبک به سراغ کشور ما آمدند مسئولین، نهادهای فرهنگی، حوزه های علمیه هوشیار باشند!

وی افزود:چرا صدا و سیما برای الگو سازی فراتر از بازیگران، ورزشکاران و هنرمندان نمی رود؟ آیا نخبگان جامعه و کارآفرینان موفق، ایثارگران و زنان عالم با گرایش اصالت خانواده و ده ها گروه مرجع دیگر نمی توانند الگو جامعه باشند؟!!
هزاران جوان در حسرت مجوز تور، سفرخانه، آژانس، هتل و ... هستند و دولت در بسیاری از استانها حتی یک روستای نمونه گردشگری مشخص نکرده، در اغلب اماکن تاریخی، سیاسی، دستشویی آبرومند نداریم، تبلیغات بین المللی گردشگری ایران صفر! آنوقت مدیر منطقه آزاد کیش تصور می کند راه حل کمبود گردشگری ایران تسامع فرهنگی است!

امام جمعه بابلکنار تاکید کرد:این که می گویند با امریکا یا بدون امریکا در برجام باقی می مانیم تهدید نیست، بلکه باج دوباره به امریکاست، یعنی امریکا همه امتیازاتی را که گرفته است حفظ کند و با خروج از برجام نسبت به وعده های نسیه ای که داده و بد عهدی هایی هم که کرده هیچ مسئولیتی نداشته باشد.
حمله امریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه به درخواست صهیونست و به هزینه آل سعود و با هدف دادن تنفس مصنوعی به تروریست های در حال احتضار داعش و خط و نشان کشیدن برای ایران و متحدانش بوده است.

وی ادامه داد:درسی که مسئولین از حمله امریکا به سوریه باید بگیرند این است که در دنیای سیاست منهای اخلاق، قدرت ها برای قانون، منطق، دیپلماسی، مذاکره و وعده هایی که می دهند، پشیزی ارزش قائل نیستند و برای رسیدن به هدف حاضرند دست به شیطانی ترین جنایات بزنند و با سلاح های شیمیایی مردم بی دفاع را قتل عام و سپس اعلام کنند به خاطر اخلاق به سوریه حمله کرده اند!
محدود کردن و توقف فعالیت های موشکی، قطع حمایت ایران از محور مقاومت، پذیرفتن شروط غرب در مسئله حقوق بشر، پذیرفتن اینکه ایران نباید قدرت منطقه ای باشد، و در نهایت به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی از جمله اقداماتی است که مقامات امریکا در قالب پروژه نرمال سازی ایران پیگیری می کنند.

حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار ادامه داد:روزنامه های زنجیره ای در داخل، سکوت را برگفتن حقیقت ترجیح دادند و همه آنها دروغ بوده حمله شیمیایی به شهردومای سوریه را سانسور کردند و به همه فهماندند که دوست ندارند خدشه ای به اربابشان امریکای جنا

یتکار وارد شود.
هدف از بازرسی ها از اماکن انرژی هسته ای ایران، شناسایی اهداف ارزشمند برای کشورهای نظام سلطه است تا امریکا هر زمان که دلش خواست با خیالی راحت به بمباران این اهداف بپردازد! همان کاری که کشورهای متجاوز در حمله به سوریه انجام دادند. جاهایی را بمباران کردند که در سال گذشته توسط سازمان منع گسترش سلاح های شیمیایی بازرسی شده بود!!

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات