Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
جشن باشکوه مامایی به مناسبت روز جهانی ماما در شهرستان بابل برگزار شد - مازنیوز
آدینه، 03 اسفند 97 ساعت 06:12 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 09:57:57 1397/02/24

جشن باشکوه مامایی به مناسبت روز جهانی ماما در شهرستان بابل برگزار شد

مازنیوز:روز جهانی ماما روزی است که در تمام دنیا گرامی و بزرگ شمرده شده است و این نقش حساس ماما را به خوبی نشان می دهد
جشن باشکوه مامایی به مناسبت روز جهانی ماما در شهرستان بابل برگزار شد

به گزارش مهدی رفیعی خبرنگار مازنیوز در این جشن بزرگ که به مناسبت روز جهانی ماما و در شب ۲۳ اردیبهشت برگزار شد، سرکارخانم حسن نژاد نماینده ماماهادرنظام پزشکی شهرستان بابل ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی مامادر جمع ماما های شهرستان بابل اظهارکرد: از شما ماماها که متولیان اصلی حساس ترین دوره های زندگی هر انسانی هستید و روز و شب خود را در اختیار سیستم بهداشت و درمان قرار داده اید و در به ثمر نشستن اهداف مهم سیستم نقش اصلی را دارید تشکر می کنم همچنین ازخانواده های محترم شما که شما را در این امر مهم حمایت می کنند بسیار سپاسگزارم. 

وی افزود: روز جهانی ماما روزی است که در تمام دنیا گرامی و بزرگ شمرده شده است و این نقش حساس ماما را به خوبی نشان می دهد زیرا ماما در تمام مراحل از زمانی که جنین در شکم مادر است تا به دنیا آمدن و مراقبت های بعد از زایمان نقش اساسی و اصلی را بر عهده دارند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : همکاران ما در کلیه مراکز بهداشتی ودرمانی نقش بسزایی در مراقبت از مادران باردار طی دوره بارداری که دوره ای پر استرس و سخت است را دارند.

براساس این گزارش در این مراسم با شکوه ماماها،دکتر قاسم زاده معاون درمان علوم پزشکی بابل،اعضای شورای شهر،روسای بیمارستانها،اعضای هیات رئیسه نظام پزشکی شهرستان بابل ودیگر مسئولان حضور داشتند.

در ادامه گرو های موسیقی به نواختن موسیقی و موزیک های محلی و سنتی پرداخته اند و گروه هنری روی صحنه آمده و مهمانان را با نمایشی زیبا به وجد آوردند.

در پایان این مراسم ماما های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بابل دررستوران میزبان بابلسردر کنار خانواده های خود ضمن صرف شام شب خاطره انگیزی را رقم زدند.

عکس:سرکارخانم عباسیان و نصیرایی

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات