سه شنبه، 28 خرداد 98 ساعت 12:03 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 19:19:55 1397/05/12
امام جمعه بابلکنار:

خبرنگار چشم تیزبین و زبان گویا و گوش شنوای جامعه و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند

مازنیوز:خبرنگار چشم تیزبین و زبان گویا و گوش شنوای جامعه و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین و مشعلداران روشنفکری و هدایتگری و بصیرت افزایی جامعه هستند و تقدیم 2444 شهید و 50 نفر جانباز و 12 آزاده خبرنگار در هشت سال دفاع مقدس گویای همین رسالت است.
خبرنگار چشم تیزبین و زبان گویا و گوش شنوای جامعه و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار.درخطبه های نماز جمعه امروز اظهار کرد:از ریاست محترم قوه قضائیه می خواهیم برای جلوگیری از اطاله دادرسی و تسریع در اجرای عدالت در برخورد با مفسدین اقتصادی همانند پلیس 110، تشکیلاتی شامل قاضی 110یا قاضی واکنش سریع ایجاد کنند تا با قاطعیت و سرعت، مردم عزیزمان عدالت را احساس کنند.

دولت محترم زمانی می تواند از جنگ اقتصادی دشمن سربلند بیرون بیاید که در برخورد با مفسدان اقتصادی استثنا قائل نشود و در محاکمه این حرام خواران اختلال ایجاد نشود.

وی افزود:طبق آموزه های دینی، دادن هرگونه اطلاعات به دشمن حرام است، پس چرا برخی اصرار دارند به کنوانسیون هایی بپیوندیم که از مجرای آنها تمام اطلاعات خود را به دشمنان خود تقدیم کنیم؟
بسیاری از مجرمان و مفسدان اقتصادی باید به عنوان مفسدان فی الارض محاکمه بشوند تا مردم یک بار هم که شده طعم عدالت را بچشند و اموال غارت شده مردم هم به خزانه برگردند.

وی ادامه داد:صدا و سیما از خسارتی که مشتی اخلال گر به اقتصاد کشور وارد می کنند گزارش جامعی تهیه کند. صدا و سیما مؤظف است با ساخت مستندی در خصوص چرایی مشکلات اقتصادی، آحاد مردم جامعه را، از جریانات خزنده و وابسته به دشمن آگاه کند.
رئیس جمهور امریکا به دنبال این است که ثابت کند راهکار مشکلات اقتصادی ایران نه مدیریت و ناکارآمدی برخی مسئولین و اقدامات برخی از افراد در بازار ارز و سکه که عدم مذاکره و رابطه جمهوری اسلامی با امریکا است!!

خطیب جمعه بابلکنار خاطرنشان کرد:هدف تحریم اقنصادی امریکا و مفسدان اقتصادی، به گروگان گرفتن معیشت مردم برای مقاصد کثیف خود یعنی تسلیم کردن ایران در برابر امریکا است.
اخلاگران و تروریست های اقتصادی سربازان خط مقدم جنگ واقعی امریکا علیه ملت ایران هستند. پنجه عدالت بر گلوی مفسدان اقتصادی باید سنگین باشد.

امام جمعه بابلکنار تصریح کرد:غربیها در رأس شان امریکائیها، شعار حقوق بشر می دهند، اما تمام جنایت ها علیه بشریت از همین مدافعان به ظاهر حقوق بشر سر می زند؟!
بی بصیرتی، بی تحرکی ملت و رهبران مشروطه، بی اعتمادی مردم و دلسوزان از مشروطه و کنار نشستن علما و متدین از انقلاب، علل شکست مشروطه بوده است.

وی افزود:دولت، مجلس و قوه قضائیه؛ مردم خواستار تغییرات فوری و اساسی و انقلابی در کشور هستند و دو دسته از مسئولین باید محاکمه شوند مسئولین مفسد و رانت خوار و مسئولین بی عرضه و ناکارآمد.
80 نفر از نمایندگان مجلس بعلت عدم موفقیت دولت در کنترل قیمت کالا و ارز، استمرار تحریم های بانکی، عدم اقدام شایسته در کاهش نرخ بیکاری، رکود اقتصادی شدید چندین ساله و افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی، از رئیس جمهور خواستار توضیح در این مسائل شدند، انتظار است که با پاسخ رئیس محترم جمهوری مسائل حل گردد.

این مقام مسئول ادامه داد:آنهائیکه می گویند با ترامپ مذاکره کنیم بدانند که مذاکره همانند گذشته بی نتیجه و موجب پذیرش شروط امریکا توسط ایران و عقبگرد به 40 سال پیش، تحقیر ایران و از دست دادن تمام مؤلفه های قدرت کشور است.
دولت محترم مقرر کرد برای حمایت از کشاورزان و برنج کاران، برنج طارم را به قیمت تضمینی به مبلغ 9800 هزار تومان از کشاورزان خریداری نماید و برنج خارجی نیز تا چند ماه وارد بازار نشود.

حجت الاسلام بابائیان تاکید کرد:سخنان قاطع سردار سلیمانی به ترامپ خبیث باعث احیای روحیه عزت طلبی در ملت ایران شد!! امریکا باید بداند که همه ملت ایران سربازان ولایت و همه قاسم سلیمانی اند و ملت ایران یک پارچه نیروی قدس هستند.
کمبود بنزین و یا افزایش قیمت آن، شایعات منتشره از سوی دشمنان نظام برای آشوب در جامعه است و مردم عزیز با هوشیاری کامل، امیدشان را به ناامیدی تبدیل کنند و از انبار کردن بنزین جداً خوداری نمایند و مطمئن کشور در تأمین بنزین مورد نیاز مردم هیچ مشکلی ندارد.

وی افزود:دلیل اصلی تشکیل ناتوی غربی توسط امریکا، مقابله با نفوذ ایران در منطقه است.
حضرت علی(ع) می فرمایند: نخستین رحمتی که از آسمان به زمین نازل شد روز دحوالارض بوده است، هرکس این روز را روزه بدارد و شب آن را به عبادت بپردازد به پاداش عبادت صد ساله رسیده است که روزهای آن را به روزه و شب های آن را به عبادت گذرانیده است در این روز هزار رحمت از سوی خداوند نازل می شود که 99 درصد آن از آن کسانی است که روزش را روزه و ذکر مشغول باشد و شبش را به احیا و عبادت.

امام جمعه بابلکنار درپایان با تبریک روز خبرنگ

ارگفت:خبرنگار چشم تیزبین و زبان گویا و گوش شنوای جامعه و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین و مشعلداران روشنفکری و هدایتگری و بصیرت افزایی جامعه هستند و تقدیم 2444 شهید و 50 نفر جانباز و 12 آزاده خبرنگار در هشت سال دفاع مقدس گویای همین رسالت است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات