سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 13:07:05 1397/05/15

در شرایط فعلی کشور انتقال مشکلات مردم و نقد صحیح و بجا از مسئولین امری شایسته است

مازنیوز:باید خطاب به نمایندگانی که در مجلس شورای اسلامی چنین تصمیماتی را اتخاذ می کنند گفت : مگر شما نمایندگان به عنوان وکیل ملت با رای آحاد مردم نیستید که در خانه ملت دور هم جمع شدید. قانون گذاری برای رفاه حال مردم ، استیضاح و سوال از رئیس جمهور محترم حقی است که قانون اساسی به شما داده است.
در شرایط فعلی کشور انتقال مشکلات مردم و نقد صحیح و بجا از مسئولین امری شایسته است

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لولا ان هدانالله
بیانیه شورای هیئات مذهبی شهرستان بابل

همانطور که مستحضرید در خطبه نماز جمعه مورخ 12 مرداد 97 جناب حجت الاسلام والمسلمین مجتبی روحانی مواردی را در مورد امضای نمایندگان جهت سوال از رئیس جمهور محترم مطرح کردند که بازتاب آن به سرعت رسانه ای شده و در رسانه ها و فضای مجازی کشور منتشر شد.
ابتدا جا دارد از بیانات انقلابی و عاقلانه و شجاعانه امام جمعه محبوبمان کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم ، چرا که در شرایط فعلی کشور انتقال مشکلات مردم و نقد صحیح و بجا از مسئولین امری شایسته است و چه بهتر که در نماز عبادی سیاسی جمعه به آن پرداخته شود و این خود نشاندهنده دغدغه مندی و همراه بودن امام جمعه محترم بابل با مردم عزیز است.
باید خطاب به نمایندگانی که در مجلس شورای اسلامی چنین تصمیماتی را اتخاذ می کنند گفت : مگر شما نمایندگان به عنوان وکیل ملت با رای آحاد مردم نیستید که در خانه ملت دور هم جمع شدید. قانون گذاری برای رفاه حال مردم ، استیضاح و سوال از رئیس جمهور محترم حقی است که قانون اساسی به شما داده است ، حال آنکه با اتخاذ چنین تصمیماتی سعی در عوض کردن مواضعتان دارید. شما اگر تصمیمی براساس کارشناسی اتخاذ کردید پس چه دلیلی دارد که در فرصت کوتاهی از تصمیم و سوال خود از رئیس جمهور محترم پا پس بکشید. دلیل این نوع تصمیمات برای آحاد مردم خنده دار است.
آقایان ، این را بدانید که اتفاقاً موضوع عدم کفایت خودتان را در اذهان عمومی کلید میزنید.
ثانیا خطاب به آقای فلاحت پیشه عرض می کنیم اتفاقا انحطاط اخلاقی در نوع بیان و تصمیمات جنابعالی موج می زند که از تصمیم خود ظرف مدت کوتاهی بازگشتید و این حق برای مردم محفوظ است که بدانند چرا شما تغییر نظر دادید و بهتر است این مطلب با توضیح جنابعالی برای افکار عمومی روشن گردد و شما به عنوان نماینده ملت باید پاسخگو باشید.
ثالثا در شرایط کنونی منفعل عمل کردن مجلس شورای اسلامی در مورد حملات سنگین اقتصادی دشمن خود جای سوال است. شورای هیئات مذهبی از شما نمایندگان ملت تقاضا دارد تا در اسرع وقت با ارائه راه حل و پیشنهاد به دولت محترم امر معیشت مردم عزیزمان را به حالت عادی برگردانید.
در پایان مجدداً از مواضع به حق و بجای امام جمعه محبوب بابل جناب حجت الاسلام والمسلمین مجتبی روحانی صمیمانه تقدیر نموده و از درگاه ذات اقدس ربوبی طول عمر با عزت همراه با ثبات قدم در مسیر اسلام ناب را برایشان مسئلت داریم.
والسلام علیکم ورحمه ا... و برکاته

شورای هیئات مذهبی شهرستان بابل
مردادماه ۱۳۹۷

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات