سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 11:19:00 1397/05/18
شهردار زرگرشهر خبر داد

زرگرشهر میزبان نشست رؤسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرهای مازندران

مازنیوز:شهرداری و شورای اسلامی زرگرشهر توسعه و آبادانی را در کنار امورات جاری شهروندان به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است و...
زرگرشهر میزبان نشست رؤسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرهای مازندران

به گزارش مازنیوز علی قاسمی شهردار زرگرشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نشست تخصصی رؤسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرهای مازندران در زرگرشهر برگزار خواهد شد.


وی افزود: زرگرشهر ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که باید به مسئولان و آحاد مردم معرفی شود.


شهردار زرگرشهر ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی زرگرشهر توسعه و آبادانی را در کنار امورات جاری شهروندان به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است و با نگاه برنامه‌محور بر اساس ضروریت‌های موجود گام بر می‌دارد.


این مسئول تصریح کرد: نشانه‌گذاری ما بررسی عوامل و ظرفیت‌های منطقه از جمله منابع انسانی فرهیخته است تا بتوانیم با کمک بزرگان علمی، فرهنگی، ورزشی در همه ابعاد اجتماعی خدمات در خور توجه ارائه دهیم.

قاسمی یادآور شد: با توجه به هدف‌گذاری‌های انجام شده به همت رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، ریاست شورا و دیگر اعضا شهرداری زرگرشهر میزبانی نشست رؤسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شوراهای شهر مازندران را بر عهده گرفت تا با معرفی پتانسیل‌های زرگرشهر زمینه‌ای برای همکاری‌های تنگاتنگ با دیگر شهرهای مازندران ایجاد شود.

وی در پایان گفت: خدمت به مردم فرصتی است که خداوند در اختیار مسئولان قرار می‌دهد و خداوند را شاکریم در کنار شهروندان عزیز زرگرشهر، امام‌جمعه ، اعضای شورای اسلامی شهر، پرسنل شهرداری و دیگر مسئولان موفقیت‌های بسیار خوبی حاصل شده که امیدواریم ادامه داشته باشد.


گفتنی‌است شهرداری زرگرشهر شنبه ۲۰ مرداد در تالار پارسه و از ساعت ۱۰ میزبان رؤسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرهای مازندران در این نشست خواهد بود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات