سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 13:01:57 1397/05/27

دستگیری سارقین وکشف ۲۴فقره سرقت در بابلسر

مازنیوز:فرمانده انتظامی شهرستان"بابلسر"، از شناسایی و دستگیری سارقین منزل و دوچرخه وموتورسیکلت و کشف ۲۴فقره سرقت خبر داد. 
دستگیری سارقین وکشف ۲۴فقره سرقت در بابلسر

به گزارش مازنیوز به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبداله رضوانی" با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و دوچرخه در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران کلانتری11 این فرماندهی موفق به شناسایی سارق شدند.
سرهنگ رضوانی، تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های پلیسی تاکنون به ۲۴فقره سرقت منزل و دوچرخه وموتورسیکلت با همدستی فرد دیگر در سطح شهرستان اقرار کرد.با هماهنگی قضایی همدست وی نیز دستگیر گردید.
این مقام انتظامی اظهار داشت: پس از هماهنگی های قضائی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان، کلیه اموال سرقتی کشف وتحویل مالباختگان گردید. ومتهمان نیز پس از تشکیل پرونده وانجام تحقیقات تحویل مرجع قضایی گردیدند.
سرهنگ" رضوانی" ضمن اشاره به اینکه برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سارقان با پلیس همکاری کرده از شهروندان خواست: هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی و مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودروها و افراد ناشناس خصوصا در ساعات پایانی شب، موضوع را سریعاً از طریق تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات