دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 06:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 14:34:25 1397/06/21

کشف 15 فقره سرقت و 500گرم موادمخدر در طرح ارتقاامنیت اجتماعی شهرستان بابلسر

مازنیوز:فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف 15 فقره سرقت وکشف 500گرم انواع موادمخدر دستگیری 25 نفر از عاملان ایجاد ناامنی در این شهرستان خبر داد . 
کشف 15 فقره سرقت و 500گرم موادمخدر در طرح ارتقاامنیت اجتماعی شهرستان بابلسر

به گزارش مازنیوز به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبداله رضوانی" در تشریح این خبر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی،سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم های اطلاعاتی ماموران موفق به کشف 15فقره انواع سرقت شامل سرقت داخل خودرو، سرقت منزل ، سرقت مغازه ،سرقت اماکن خصوصی وسرقت موتورسیکلت گردیدند که اموال مکشوفه تحویل مالباختگان گردید .

سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان، 500 گرم انواع مواد مخدر و مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف کردند .

وی از توقیف 30 دستگاه خودرو و 28 دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرا این طرح خبر داد و اظهار داشت: : شناسایی و دستگیری 25 نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان از دیگر موفقیت های اجرای این طرح بوده است .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در خاتمه از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات