دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 06:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 11:30:06 1397/07/03

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بابلسر

مازنیوز:فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف 8 فقره سرقت و مقادیری موادمخدر در این شهرستان خبر داد .
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بابلسر

به گزارش مازنیوز به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبداله رضوانی" در تشریح این خبر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی،سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم های اطلاعاتی، ماموران موفق به شناسایی و دستگیری 13 نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند .

سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان، 180 گرم مواد مخدر و مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف کردند .

وی از توقیف 25دستگاه خودرو و 27 دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: : کشف 8فقره سرقت شامل سرقت داخل خودرو ،کیف قاپی ،سرقت منزل ،ساختمان نیمه کاره و سرقت موتورسیکلت از دیگر موفقیت های اجرای این طرح بوده است .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در خاتمه از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات