دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 21:45:04 1397/07/04

چهارمین اجتماع بزرگ عاشورایی حراست های مازندران برگزار شد

مازنیوز:در این مراسم که با حضور مدیرکل و قائم مقام و معاونین اداره کل اطلاعات استان، مدرسین مرکز علمی و کاربردی حراست کل و....
چهارمین اجتماع بزرگ عاشورایی حراست های مازندران برگزار شد

به گزارش مازنیوز در راستای گسترش و ترویج فرهنگ حسینی با محوریت زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی واقعه بزرگ عاشورا، چهارمین اجتماع بزرگ عاشورایی حراست دستگاه های اجرایی مازندران با حضور نزدیک به ۲ هزار نفر از مدیران، کارکنان و کادر حفاظت فیزیکی واحدهای حراستی استان مانند سنوات گذشته در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرستان ساری برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مدیرکل و قائم مقام و معاونین اداره کل اطلاعات استان، مدرسین مرکز علمی و کاربردی حراست کل و تعدادی از مدیران و معاونین ادارات کل برگزار شد، حجت الاسلام دارستانی مدرس حوزه و دانشگاه پیرامون دشمن شناسی، ضرورت توجه به حرکت آهسته و پیوسته شیطان برای نفوذ در انسان، شناخت راه از بیراهه در مواقع حساس و داشتن بصیرت، نقش شیطان درونی و بیرونی در انحراف انسان و دلایل رویارویی دشمنان با امام حسین(ع) سخنانی را ایراد و عنوان نمودند میدان کربلا صحنه مبارزه امام حسین (ع) با شیطان بوده است .
در این اجتماع بزرگ که با قرائت قرآن توسط یکی از قاریان مطرح کشور و قرائت زیارت عاشورا توسط یکی از مسئولین حراستی آغاز گردید با اقامه نماز جماعت ظهر وعصر به امامت حجت الاسلام حیدری مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و مداحی و ذکر مصیبت حضرت ابا عبدا... الحسین علیه السلام توسط برادر تحویلدار پایان یافت.
بخش اعظم هزینه ها از نذورات ارسالی پرسنل حراست تامین شد .

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات