سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 23:44:54 1397/09/05
پیام تقدیرفرمانده سپاه شهرستان بابل

ازحضورحماسی بسیجیان بابل درروز۵آذر

مازنیوز:حماسه‌ی عظیم و بیادماندنی حضور بسیجیان بصیر در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در ۵ آذر، برگ زرینِ دیگری در کتاب افتخارات شهرستان بابل ثبت گردید.
ازحضورحماسی بسیجیان بابل درروز۵آذر

بسم الله الرحمن الرحیم

لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ

حماسه‌ی عظیم و بیادماندنی حضور بسیجیان بصیر در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در ۵ آذر، برگ زرینِ دیگری در کتاب افتخارات شهرستان بابل ثبت گردید.
این رویداد بزرگ از دو منظر قابل تحسین و تقدیر می‌باشد.
نخست نشان‌دهنده‌ی وفاداری مردم و بسیجیان به آرمان‌های امام راحل و مقام ولایت و شهیدان قهرمان بوده و در ثانی پیام رسای استمرار شعائر اصیل انقلاب اسلامی، نظیر استقلال آزادی جمهوری اسلامی را باری دیگر به گوش جهانیان رسانیده است.
همچنین حضور بسیجیان بصیر گامی مهم در بی اثر کردن توطئه‌ها و تبلیغات ۴۰ ساله دشمن برای دور کردن ملت بصیر از ارزشهای اسلامی و انقلابی است.
آنچه که بیش از همه در این مراسم کم‌نظیر چشم‌نوازی می‌کرد، حضور جوانان و نسل چهارم انقلاب بود.
که نشان از تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص افق آینده این نظام الهی‌ست.
آنچه که مسلم است هیچ زبان و بیانی قادر به سپاس از این حضور شکوهمند نیست، ولیکن چگونه می‌توان بقدر وسع از این بصیرت و حضور و دلدادگی سخن گفت و تقدیر کرد؟!
اینجانب بعنوان خدمتگزار بدنه با عظمت بسیج از همه کسانی که در این ایام مبارک هفته بسیج، در برنامه‌ها و تجمع با شکوه بسیجیان در ۵ آذر حضور داشته‌اند، صمیمانه تشکر می‌کنم.
درود و رحمت خدا بر بسیجیان فهیم و زمان‌شناس شهرستان بابل که سبب سرافرازی و عزت کشور و تداوم حرکت در راه شهیدان و امام راحل شدند.
چشم و دل مقام معظم رهبری و خانواده‌های معظم شهدای بسیجی و ایثارگران و دوستداران نظام اسلامی روشن، و کور باد چشم همه بدخواهانِ نظام اسلامی.

سرهنگ پاسدار مرتضی رمضانی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بابل

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات