پنج شنبه، 25 مهر 98 ساعت 02:07 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 08:46:32 1397/09/10
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل:

نهمین دوره جشنواره فیلم وارش دربابل برگزار می شود

مازنیوز:نهمین دوره جشنواره فیلم وارش با حضور فیلمسازان برتر کشور و کشورهای حاشیه دریای خزر در شهرستان بابل برگزار می شود.
نهمین دوره جشنواره فیلم وارش دربابل برگزار می شود

به گزارش مازنیوز قربانعلی ولی زاده بورا معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در جلسه هماهنگی برگزاری نهمین دوره جشنواره فیلم وارش در این شهرستان اظهار کرد : 

بعد از چهار سال وقفه و به ابتکار و پیشنهاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و درخواست‌های اینجانب و پیگیری های نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه این افتخار نصیب شهرستان بابل شد تا در بهار98 نهمین دوره جشنواره فیلم وارش را با حضور فیلمسازان برتر کشور و کشورهای حاشیه دریای خزر در این شهرستان برگزار نماییم.

وی افزود:این جشنواره با توجه به تجربیات قبلی خویش با هدف تربیت و حمایت از آثار و فیلم ها با محوریت مردم شناسی و با تاکید بر موضوع فرهنگ در شهرستان برگزار می گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل خاطرنشان کرد:دبیرخانه نهمین جشنواره فیلم وارش در اول مهر ۹۷ با حضور مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در این شهرستان آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد:کارهای بسیار ارزنده و خوبی از سوی دبیر جشنواره تاکنون انجام شد.
فرماندار بابل تصریح کرد:نشست های خوبی در سطح ملی برای برگزاری این جشنواره برگزار شد.

وی افزود:نیاز بود این نشست نیز جهت هماهنگی مسئولین اجرایی سطح شهرستان و استان برگزار گردد.
و اینجانب به تمامی دستگاه‌های اجرایی سطح شهرستان و شهرداران و بخشداران محترم شهرستان بابل تاکید می کنم تا با نگاه حمایتی جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره که با استقبال بسیار خوب شهروندان استان مازندران و حتی در سطح ملی مواجه شده است این جشنواره را مد نظر قرار دهند.

ولیزاده تاکید کرد:این جشنواره نیاز و ضرورت فرهنگی شهرستان محسوب می شود.

وی ادامه داد: این پروژه در زمان تصدی استانداری جناب آقای مهندس اسلامی استاندار سابق مازندران و با حمایت‌های دکتر غلامی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان پروژه اقتصاد مقاومتی شهرستان، با رویکرد گردشگری و فرهنگی اعلام شد.

وی درپایان ادامه داد:یقینا جناب آقای حسین زادگان استاندار محترم استان مازندران که علاقه وافری به مسائل و مباحث فرهنگی و اجتماعی دارند به این جشنواره نیز نگاهی ویژه خواهند داشت.

لازم به ذکر است که این جشنواره با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان در مدت پنج روز در شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات