پنج شنبه، 25 مهر 98 ساعت 02:07 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 18:48:44 1397/09/16
امام جمعه امیرکلا:

توان و قدرت موشکی جمهوری اسلامی ضامن امنیت کشور و باعث خار دشمنان این ملت است

مازنیوز:غریبها با تهدید آمیز خواندن توان موشکی ایران به دنبال تضعیف و نابودی آن، و به حاشیه بردن،نقض عهد و بدهی بر جامی خود هستند. 
توان و قدرت موشکی جمهوری اسلامی ضامن امنیت کشور و باعث خار دشمنان این ملت است

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه امیرکلادرخطبه های نماز جمعه امروز اظهار کرد:برترین تضمین برای بهداشت روحی، روانی و جسمی جامعه،نماز است.

مسئولین دانشگاه ها و آموزش و پرورش از اثر گزارترین ها در اقامه نماز هستند و این دو مجموعه را،به نماز خوانی نوجوانان وجوانان مزین کنند.

وی افزود:لزوم توجه به نماز و ادای حق آن ،توجه به ادای صحیح نماز (خضوع و خشوع) ،لزوم توجه به جنبه های تربیتی نماز گ،برای نسل جوان از محورهای مدنظر رهبر معظم انقلاب در پیام به بیست وهفتمین اجلاس سراسری نماز بوده است.
توان و قدرت موشکی جمهوری اسلامی ضامن امنیت کشور و باعث خار دشمنان این ملت است.

خطیب جمعه امیرکلا خاطر نشان کرد:آمریکایی ها و اروپاییها ،ایران را متهم میکنند که با انجام آزمایش موشکی ،قطعنامه 2231نقض شده است وحال انکه واشنگتن،اساسا اعتقادی به این قطعنامه ندارد وبا خروج از برجام ،به طور رسمی وعملی این قطعنامه را رد کرده است ولی با همان قطعنامه ای که رد کرد ایران را می خواهد محکوم کند.
غریبها با تهدید آمیز خواندن توان موشکی ایران به دنبال تضعیف و نابودی آن، و به حاشیه بردن،نقض عهد و بدهی بر جامی خود هستند.
تن دادن به این باج خواهی گستاخانه ،ایران را به لیبی و یمن دوم تبدیل خواهد کرد.

وی ادامه داد:اروپایی در قضیه برجام بدهی زیادی به ایران دارند.
بجای انجام تعهدات برجامی خود دو پرونده ساختگی و جنجالی ،طرح اتهامات بی پایه واساس تروریستی ودیگری جنجالی علیه برنامه موشکی ایران را،همراه و همگام با امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گشوده اند.
بعضی ها ادعا می کنند که در کشور پولشویی گسترده وجود دارد،برخی می گویند اگر برجام نابود شود تروریسم تقویت میشود،عده ای هم میگویند درآمد کشور به یک سوم کاهش یافته است و بعضی میگویند حقوقشان یک چهارم شد،وتحریم اثر کرده این همه گرایِ ،اثر کردن تحریم ها به دشمن،برای رسیدن به کدام هدف شوم صورت می‌پذیرد؟!!!

این مقام مسئول تصریح کرد:آمریکا با رأی ایران،از اجلاس فرماندهان نیروی دریایی اقیانوس هند،کنار گذاشته شد.خوب است برخی را بفرستند نزد فرمانده نیروی دریایی تا آموزش اقتدار و عزت ببینند.
این است تفاوت دیپلماسی ارتشی _ارزشی با دیپلماسی لرزشی.
توانایی های علمی و تکنولوژی ،ثروت و امکانات مالی ، توانایی های خبری وسلطه ی خبری ، پایه های اقتدار سیاسی دنیای امروز هستند.

وی افزود:دانشگاه ها باید مرکز تولید علم ،معنویت و ارزش های اخلاقی باشد و دنیای غرب ،ثروتش ،اقتدارش ،سلطه گری هایش ،قدرت نظامی اش از ناحیه علم است...
دانشگاهها باید جوانان غیور،انقلابی و دانشجوی تراز انقلاب،تحویل جامعه دهد که متعهد به آرمان های انقلاب،دارای بصیرت عمیق دینی و سیاسی،معتقد به استقلال کشور در اقتصاد،سیاست و فرهنگ باشد.

امام جمعه امیرکلا تاکید کرد:بندر چابهار پس از کسب معافیت از تحریم های اقتصادی،به عنوان یک هاب اقتصادی به محل ویژه سرمایه گذاری شرکت ها و دولت های بزرگ و منطقه بدل شده و تروریست ها با این بمب گذاری قصد دارند ریسک سرمایه گذاری در پروژه بین المللی چابهار را بالا ببرند.
دلیل تداوم جنگ افروزی سعودی ها در یمن و در سایه حمایت آمریکا به خاطر...
✔️اعمال فشار بر محور مقاومت (ایران و لبنان)
✔️جلوگیری از تکرار یک حزب الله جدید در یمن
✔️درگیر کردن جهان اسلام به جنگ های خانمان سوز برای آسودگی اسرائیل
✔️فروش هنگفت سلاح های غربی است.

حجت الاسلام بابائیان ادامه داد:تفکر بسیجی،اقتدار را هزینه نمی کند و ثروت کشور را به باد نمیدهد بلکه تولید اقتدار می کند،و در عرصه ی اقتصاد،تولید ثروت می کند و بجای این که بار بر مردم باشد یار انهاست...
این تفکر می تواند برای کشور آبادانی ،پیشرفت و رفاه بیاورد.
بستن یقه زیر گلو زمانی برای مسئولین خوب است که جلوی رد شدن لقمه حرام را بگیرد!!

وی افزود:فرانسه سال 96با دخالت در امور داخلی ما خواستار خویشتنداری برابر اغتشاشگران داخلی شد و متأسفانه برخی هم در داخل دستور ورود پلیس،بدون اسلحه به درون آنها را صادر کردند!
اما پلیس فرانسه در مهد آزادی ، می زند ،می کشد،اما همه غرب گراها خفه خون گرفته اند...!

وی در پایان گفت:سفر دوره ای بن سلمان به شش کشور عربی ،برای ،کاهش فشارهای سیاسی،بدست آوردن مشروعیت از دست رفته ،و این که خواست بفهماند بدون هیچ هراسی از کودتای داخلی کشور را ترک کرده ،که در همه ی این موارد با شکست مواجه شده است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات