سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 23:54:21 1397/09/22
انتقادسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از:

طولانی شدن مراحل اداری ساخت بیمارستان خیریه در بابل

مازنیوز:شرمنده خانواده شفیع‌زاده و توفیقی هستم که نظام اداری در این امر خیریه و خداپسندانه همانند زنجیری بر دستان آن‌ها عمل کرد.
طولانی شدن مراحل اداری ساخت بیمارستان خیریه در بابل

به گزارش مازنیوز به مناسبت روز جهانی داوطلب، آیین گرامیداشت زنده‌یاد محمدصادق شفیع‌زاده نخستین داوطلب هلال‌احمر و بزرگ‌ترین واقف با وقف حدود ۲ هزار هکتار زمین، در سالن هلال احمر بابل برگزار شد.

دراین مراسم علی نجفی نماینده مردم بابل و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارکرد:

بیش از یکسال و نیم در حال پیگیری روند احداث بیمارستان٢٥٠تختخوابی که زمین و ساخت آن از سوی خیرین بنام این شهر تدارک دیده شده، هستم.

وی افزود:این کار باید حداکثر در۳ الی۴ ماه انجام می‌شد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد:در این مدت همواره با خود می‌اندیشم که آیا بزرگان خیّر این شهرستان، همانند مرحوم نوشیروانی و شفیع‌زاده، این همه اتلاف وقت توسط ارگان‌های اجرایی جهت طی مراحل اداری برای آغاز ساخت یک بیمارستان خیریه را می‌پسندیدند؟ آن‌ها نسبت به این همه تاخیر در فرآیند اداری، چه قضاوتی خواهند داشت؟

وی ادامه داد:من به عنوان نماینده این شهرستان، شرمنده خانواده شفیع‌زاده و توفیقی هستم که نظام اداری در این امر خیریه و خداپسندانه همانند زنجیری بر دستان آن‌ها عمل کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد:من از حاج مهدی شفیع‌زاده و حاج رضاشفیع‌زاده و جاویدتوفیقی بخاطر اینکه کم‌کاری‌های برخی دستگاهها در مراحل اجرایی ساخت بیمارستان خیریه را تحمل کردند، عذرخواهی می‌کنم و صمیمانه از صبوری همه آن‌ها سپاسگزارم.

وی افزود:مجوزها و کارهای اجرایی برای ساخت بیمارستان توفیقی می‌توانست در زمان کوتاهی انجام گیرد.

دکترنجفی تاکیدکرد:من شرمنده این خیّرین هستم که برای شرکت در جلسات با مسئولین اجرایی ده‌ها بار در دفتر اینجانب حاضر شدند و امیدوارم روزی خیّرین این شهر مجبور نباشند برای ساخت یک بیمارستان با پول شخصی‌شان، بیش از صد جلسه فرسایشی را تحمل کنند.

وی افزود:البته من و دفتر اینجانب ایستادگی و صبوری کردیم و بالاخره بعد از یک سال و نیم و حدود ١٥٠ جلسه این مهم را به نتیجه رساندیم.

وی در پایان گفت:چنین مراسم‌هایی اگر نتواند پیام تسهیل و توسعه فعالیت‌هایی مانند خیریه، وقف و کمک‌های داوطلبانه را منعکس کند، شوآف و نمایشی بیش نیست و تنها کاربردش ارائه گزارش عملکردهای بی‌حاصل برخی مسئولین است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات